אדם למברט - אמריקן איידול

nini18

New member
../images/Emo47.gifאדם למברט - אמריקן איידול../images/Emo47.gif

אני יודעת שכבר חלק שמתי אבל אני יעשה שירשור חדש לכל ההופעות כי הרי בזכותן אנחנו הכרנו את המדהים הזה שנקרא אדם למברט. אז נראה לי שמגיע לו אשכול חדש .... ולא נצלש

magenta73

New member
אף אחד לא מגיב על זה?

זה הרגע שידעתי, בוודאות, שהבחור הזה הולך להיות כוכב.

nini18

New member
../images/Emo45.gif אני חושבת שראיתי את זה מיליון פעם

יש הקטע של המבטים למצלמה, החיוכים והכי חשוב הקטע שהוא נוגע בעצמו בחלק השני של השיר, איך היד "מחליקה" לו למטה והוא מעלה אותה חחח
וגם ביצוע מדהים

InbarKiii

New member
אני לא הבנתי מה הוא עושה שם בכלל

ולמה לעזעזל הוא לא היה כוכב כבר לפני.. וגם נקרעתי מצחוק על זה שהיו לו צבעי הגאווה מאחורה D:

nini18

New member
אני עד היום לא מבינה מה הוא עשה שם

ואיך לא גילו אותו לפני. למרות שאני מסכימה עם מגנטה שאמרה (נראה לי שזאת היתה היא) שכנראה בגלל היותו הומו מוחצן, אף אחד לא רצה לקחת את הסיכון איתו.

baril

New member
../images/Emo119.gif../images/Emo125.gifאיזה הופעה, פשוט לא נמאס ממנה!

mayarel

New member
רק בדיעבד קראתי שזה היה אחרי שאוריילי

שם אותו בתוכנית ודיבר על איך הוא יוכל שיצביעו לו אם הוא הומו... הבן אלף @#@$^&%^ ואחר כך כששוב רואים את ההופעה הזו של אדם זה פשוט מ-ד-ה-י-ם

magenta73

New member
זה לא היה אחרי אוריילי.

זה היה אחרי שהתגלו כל התמונות שלו באינטרנט. אוריילי היה כשהיו בסביבות ה8 או 7 משתתפים בתחרות, גם הנשים שדיברו (לזכותו של אדם, יש לציין) בתוכנית אמרו כי בנתיים אמריקה מצביעה לו, אז כנראה שכן, שאמריקה מצביעה להומו!

ר ו ח ל י

New member
הכניסה שלו לבמה

עם ההליכה היו רגע מפנה מבחינתי. זה הרגע שאמרתי לעצמי הבמה זה הבית שלו, והוא יעשה בה מה שהוא רוצה וכל הופעה שלו תיהיה מיוחדת.

gwini1

New member
הופעה מצוינת! והביא תשובה לכל ההומופובים!

הרי כל השיר מלא ברמיזות. תראו בעצמכם- I took my baby On a saturday bang Boy is that girl with you Yes were one and the same Now I believe in miracles And a miracle Has happened tonight But, if Youre thinkin About my baby It dont matter if youre Black or white (בתרגום חופשי- סטרייט או גיי) i took my baby On a saturday bang Boy is that girl with you Yes were one and the same Now I believe in miracles And a miracle Has happened tonight I am tired of this devil I am tired of this stuff I am tired of this business Sew when the Going gets rough I aint scared of Your brother I aint scared of no sheets I aint scare of nobody Girl when the Goin gets mean Dont tell me you agree with me When I saw you kicking dirt in my eye ואדם שיחק אותה כשמיד אחרי הפיץ' הקטן שהיה לו בקול (בגלל שהזיז את הראש) בשורה- They print my message In the saturday sun הוא הרים את העוצמות ופוצץ את הבמה. אלוף

baril

New member
../images/Emo119.gif../images/Emo125.gifיאאאאאאו

איך אני אוהבת את הבעיטה שהוא עושה ובסוף איך הוא מתרגש מהשופטים כפרעליו3>

למעלה