מלך ומלכת הפורום

ayeltush1

New member
גגררררר אבל אף אחד לא יצביע לי

טוב נו אז המלכה : רותם אחותי המושלמםםםםםםםםםםםםםם והמלך: זה דניאלושששששששש המאמי

ayeltush1

New member
איל אבל עם מי אתה רוצה?.....

אתה וספיר ??...... את מי אתה אוהב גללה לנו חח ואז אני יצביא גם לך למרות שמותר רק פעם אחת אבל תשנה שמותר עד שלוש פעמים חח ואף אחד לא בחר בי =(

R o n o s h

New member
המלכים שלייייייייייייייי!!..

קודם כל אני חיחי... וגם ירדנוששש הכוסהה!! ושלולה היפיופהההה ושיר ולירן המלכיםםם

פלפלת 21

New member
מלך-לירן ומלכה אני ברור!!!!!!!

אפילו שאני לא כותבת פה אני מלכההההההההההההההה

פלפלת 21

New member
טוב אז בגלל שאתה מחורמן אני לא

מצביעה לך וגם בגלל שקיללת אותי אז... לירן מלך כפרה עליו מתה עליו חיים שלי אויר לנשימה ומלכה היא רוני ושיר לא נורא אם זה 2 הם תאומות

להצביע לי את כבר לא יכולה

אסור לשנות את ההצבעה ! אבל את חייבת לבחור מלכה(אחת!!!!!) , תיבחרי אחת מהן !

חחחחחחחחח

נו את בוחרת כבר !?!?!??!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!?1??!??!?!?!?!

../images/Emo41.gifעדכון מצב ../images/Emo27.gif

האנשים שהצביעו הם : שטן מחורמן , הילה צרובה על ספיר , אלוש שמלוש , ילדון פצצון , יעל הבלונדה המאוהבת , לירןןן , נועית המסטולית , כרייזי אנג'ל - רותם , אד!!נת , סקעתית בדם ובנשמה , מאיה2 , איילתוש 1 , רונוש , איתמר 21 היחיד , חולה על רן יצחקי .
הצביעו חלקי : (רק מלך או רק מלכה , או שלא הצביעו תקין) מלאכיתוש מגן עדן , לא רק בלונדינית 1 , ליהי הפצצה היחידה , חחחח מצחיקה , מאיותוש , 4קטיה , פלפלת 21 . אם לא תתקנו את הצבעתכם היא לא תיחשב !!! התצואות לעכשיו : (לא כולל ההצבעות של אלו שהצביעו חלקי) מלכות
: מיקי 4 - 5 הצבעות ספיר (כוסית בטירוף) - 2 הצבעות ספיר (161) - הצבעה אחת אלוש שמלוש - הצבעה אחת הילה - הצבעה אחת דנה - הצבעה אחת רותם - הצבעה אחת שיר - הצבעה אחת רוני - הצבעה אחת מלכים
: לירןןן - 9 הצבעות שטן מחורמן - 5 הצבעות דניאל - הצבעה אחת

למעלה