מלך ומלכת הפורום

חחחחחחחחח

קראת אותי עם "הידעתם" חחח.... ואביעד בטיול שנתי (תודה לאלוש שמלוש על המידע...) ועם בן אנ'לא יודעת מה קורה.... בן?! מה קורה?!

../images/Emo9.gif../images/Emo140.gif

למה חשבת שאני כאן..? להביא לכם מידע... שאני מקווה שזה באמת...

איפה אני מקנא בדיוק ???

ואני גם בחרתי בלירן ! חחחח , אם ההיתי מקנא בו לא ההיתי בוחר בו , אלא בילד אחר !

../images/Emo42.gifעידכון מצב 2 ../images/Emo27.gif

האנשים שהצביעו הם : שטן מחורמן , הילה צרובה על ספיר , אלוש שמלוש , ילדון פצצון , יעל הבלונדה המאוהבת , לירןןן , נועית המסטולית , כרייזי אנג'ל - רותם , אד!!נת , סקעתית בדם ובנשמה , מאיה2 , איילתוש 1 , רונוש , איתמר 21 היחיד , חולה על רן יצחקי , פלפלת , מחוש , לירוז האחת , טל6759 , דנה1 ,קורלה , עדןןן .
הצביעו חלקי : (רק מלך או רק מלכה , או שלא הצביעו תקין) מלאכיתוש מגן עדן , לא רק בלונדינית 1 , ליהי הפצצה היחידה , חחחח מצחיקה , מאיותוש , 4קטיה , פלפלת 21 . אם לא תתקנו את הצבעתכם היא לא תיחשב !!!
התצואות לעכשיו : (לא כולל ההצבעות של אלו שהצביעו חלקי) מלכות : מיקי 4 - 5 הצבעות ספיר (כוסית בטירוף) - 4 הצבעות פלפלת - 2 הצבעות ספיר (161) - הצבעה אחת אלוש שמלוש - הצבעה אחת הילה - הצבעה אחת דנה - הצבעה אחת רותם - הצבעה אחת שיר - הצבעה אחת רוני - הצבעה אחת אדווה - הצבעה אחת קורל - הצבעה אחת שירונה - הצבעה אחת מלכים : לירןןן - 13 הצבעות שטן מחורמן - 8 הצבעות דניאל - הצבעה אחת מי שלא הצביע מתבקש להצביע !

לא דע ,חחחחחחחחחחח

וחבל שלא עשיתי חוק שאסור לילדים שלא מהפורום להשתתף או לחלופין , אסור להצביע לידלים שלא מהפורום . מאוחר מדיי...........

shirel 1211

New member
אויש, נו באמת...

זה חלק מ"מילונלי" אתה לא זוכר?! אתה כתבת אותו..

shirel 1211

New member
בושה וחרפה!

גם החלטת שאתה אליעזר בן יהודה החדש וגם אתה לא זוכר את השפה שלך?! לא פלא שיהודים לא קיבלו מדינה... אין שפה- אין עם! אלי ביטון- בושה וחרפה...

טוה זה המלך והמלכה שלי:

המלך: ברור שאושרי.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 (אושרי הפנתר) אחי החמודדדדדדדדדדדד!!!!!! המלכה: אמממ ואאו יש 2....... טוב המלכות שלי הן: נועית המסטולית, ושיראלוש..!!!!!!!!!!!!!!! מואה אוהבת אתכן.!!!!!!!!!! (ואלי, כשאני הצבעתי בהתחלה למישהו אחד זאת לא אני, בטעות חברה שלי נכנסה מהשם שלי, עזוב סיפור ארוך, תמחק אותי ותרשום במקומי "בטי בופ האחת" תודה..)

shirel 1211

New member
תודהההההההההההההה../images/Emo25.gif

אני אוכל אותך בנשיקותתתתתתתת

למעלה