מלך ומלכת הפורום

ayeltush1

New member
תבחרו בי ובעומרי כדאי לכם חחח

ומזל טוב למנצחיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

אם אתן כל כך מתעקשות ../images/Emo27.gif

אני יכול לפסול אותכן !!! חוק מספר 2 - אסור לשכנע אחרים איך להצביע !!!

../images/Emo87.gifעידכון מצב 3 ../images/Emo27.gif

האנשים שהצביעו הם : שטן מחורמן , הילה צרובה על ספיר , אלוש שמלוש , ילדון פצצון , יעל הבלונדה המאוהבת , לירןןן , נועית המסטולית , כרייזי אנג'ל - רותם , אד!!נת , סקעתית בדם ובנשמה , מאיה2 , איילתוש 1 , רונוש , איתמר 21 היחיד , חולה על רן יצחקי , פלפלת 21 , מחוש , לירוז האחת , טל6759 , דנה1 ,קורלה , עדןןן , עומרי 794 , שיר , ספיר , שני .
הצביעו חלקי : (רק מלך או רק מלכה , או שלא הצביעו תקין) מלאכיתוש מגן עדן , לא רק בלונדינית 1 , ליהי הפצצה היחידה , חחחח מצחיקה , מאיותוש , 4קטיה , לולי 1 . אם לא תתקנו את הצבעתכם היא לא תיחשב !!!
התצואות לעכשיו : (לא כולל ההצבעות של אלו שהצביעו חלקי) מלכות : ספיר (כוסית בטירוף) - 7 הצבעות מיקי 4 - 5 הצבעות פלפלת - 2 הצבעות שני - 2 הצבעות ספיר (161) - הצבעה אחת אלוש שמלוש - הצבעה אחת הילה - הצבעה אחת דנה - הצבעה אחת רותם - הצבעה אחת שיר - הצבעה אחת רוני - הצבעה אחת אדווה - הצבעה אחת קורל - הצבעה אחת שירונה - הצבעה אחת אור - הצבעה אחת מלכים : לירןןן - 13 הצבעות שטן מחורמן - 10 הצבעות טל - 2 הצבעות דניאל - הצבעה אחת
ריענון החוקים ! : חוק 1 -מצביעים פעם אחת בלבד ! חוק 2 - אסור לשכנע אחרים איך להצביע ! חוק 3 - אסור להצביע לעצמך ! חוק 4 - אסור לשנות את הצבעתכם ! חוק 5 - השחקנים יכולים להצביע , אך אסור להצביע לשחקנים ! חוק 6 - מצביעים לשתי ילדים בלבד ! (בן ובת) מי שעובר על אחד מהחוקים האלו , הצבעתו לא מתקבלת !!! מי שלא הצביע מתבקש להצביע !

../images/Emo93.gif

נראה לי התבללבלתי מלא פעמיים , מחר אני יספור הכל שוב ויביא עידכון נורמאלי ! לילה טוב כולם , פרשתי למיטה ...

../images/Emo41.gifהגמר ../images/Emo27.gif

התוצעות יוצגו היום בשעה 24:00 עד אז מי שלא הצביע מתבקש להצביע , ולמי שצריך לתקן את ההצבעה שיתקן , אחרת היא לא תחשב !!!

ayeltush1

New member
אלי ימעצבןןןןןןןןן

כל משאני כותבת זה לא לפי החוקים שלך וחוץ מזה גם אתה משכנע אנשים שיצביעו לך

yuviz

New member
ההצבעה שליייייייי!! כנסווווווו../images/Emo123.gif

מלך=>
לירן! כי הוא שקרן! אז הוא מלך השקרנים! אתה מלך אתה!
מלכה=> אממממממממ... ויאווו זה קשה.. את מי אני אבחר?!?!?טובב יאללה
ספירו'ש כי כולם בוחרים בך אז כנראה שאת באמת מלכה!!
בקיצור בחרתי בלירן מלך השקרנים
ובספיר המלכה כי כולם בוחרים בה!
לאב את כולכם!
קיס!
מואההההההה -זה היה פרחי ורגעי!-אני לא פרחה אז אל תחשבו-זה היה משהו רגעי-

זה לא אמור להיות :

|^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| |^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| | Nלך ה9!7!ם | | Nלכת ה9!7!ם | |____________________| |_____________________|

זה לא אמור להיות :

|^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| |^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| | Nלך ה9!7!ם | | Nלכת ה9!7!ם | |_______________| |_____________________|

זה לא אמור להיות :

|^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| |^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| | Nלך ה9!7!ם | | Nלכת ה9!7!ם | |________________| |_________________|

זה לא אמור להיות :

|^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| |^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| | Nלך ה9!7!ם | | Nלכת ה9!7!ם | |________________| |_______________|

פעם אחרונה ../images/Emo70.gif נמאס כבר ../images/Emo70.gif

|^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| |^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| | Nלך ה9!7!ם | | Nלכת ה9!7!ם | |________________| |________________|

|^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| |^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| | Nלך ה9!7!ם | | Nלכת ה9!7!ם | |________________| |________________|

שליייייייייייייי

מלך-אביבוששששששששש(אביב שרוף על)ילד חמודיייי וכוסון לאלהההה מלכה-כמובן שמורושששששש הידה הכי חמודה בעולםםם(סקעתית בדם ובנשמה) אוהפת את כולכםםםםםם אור

למעלה