שאלה:מי היפה והחנון הכי שווים?

../images/Emo47.gifשאלה:מי היפה והחנון הכי שווים?

שאלה לבנים:אם היה לכם הזדמנות לצאת עם אחת מהיפות את מי הייתם בוחרים? שאלה לבנות:אם הייתה לכן הזדמנות לצאת עם אחד מהחנונים את מי הייתן בוחרות? השאלה נוגעת לשתי העונות. אני אסכם את התשובות ונראה מי יבחר למלך ומלכת הפורום. קדימה שרשרו תשובותיכם כולל נימוק.

Xyphon11

New member
איב

מטומטמת כמו כולן (ואפילו - מה שלא חשבתי שאפשרי - יותר מהרוב), אבל לפחות עם לב זהב.

xcalibur

New member
עלק "לב זהב" ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif ../images/Emo6.gif

תגיד שהיא דומה לכוכבת פורנו ומספיק עם ההתחסדות הזאת כבר!

די!!! היא באמת טובת לב

אתה סתם מגעיל. זה שהיא לא מדענית טילים לא אומר שהיא מכשפה. היא היחידה שלא אכפת לה אם ידיחו אותה והיא מקסימה עם כולם. למה לא לראות את הטוב אם הוא שם, והוא שם! ואני אישה (וחכמה), אוקיי? אתה לא יכול לטעון את מה שאמרת לו, כלפי.

xcalibur

New member
מה הקשר בין מחט לתחת?

להגיד אחרי שראית את התוכנית שמתוך כולן היית יוצא עם איב כי "יש לה לב זהב" זו התחסדות צהובה ושפלה. שלא במקרה היא נראית שם הרבה יותר טוב מכולן וכול הבנות סולדות ושונאות אותה עד כדי שנאת דם.

אתה מרבה להאשים גולשים בהתחסדות

כאן היום - מה קרה בוריטו, עובר עליך משהו
? אקדוחן שאל ואנשים עונים לו בהתאם לדעותיהם ותפיסותיהם, ליגיטימי שלא תסכים איתם אבל למה אתה מבטל את הדעות שלהם ע"י הדבקת תוויות? ממש פרידה מה
הכחול נהיית, כולך "אמיתי", "שוחר שלום" ו"רודף צדק"
.

xcalibur

New member
משניים הפכנו "למרבה"?

את יכולה לקרוא לזה איך שבא לך, אני מעדיף לקרוא לחתול בשמו ולא ללכת סחור סחור עם ססמאות ומשפטים סתומים. מצחיק אותי שאת מדברת איתי על "הדבקת תוויות" כשאת בעצמך פתחת את השרשורפלצת עם הסטראוטיפים. זה ואפילו לא שמת לב שהבחור כינה אותה "מטומטמת כמו כולן"

זה לא סוד שאני בקטע של אלעד ../images/Emo99.gif.

יש לו חוש הומור משגע לחלוטין.
הוא מגניב לאללה הבחור הזה. הסגנון שלו מגניב, השלייקעס שלו מגניבים ואוסף מחזיקי המפתחות שלו מגניב.
הוא מלך החפרנים
.
הוא ממש דומה לאחי הקטן
. לא הגבתי כי לא הייתי יוצאת עם אף אחד ממשתתפי התוכנית בקטע רומנטי. יש לי חנון משלי בבית
.

זה די מתבקש

שאהיה בעד החנונים שהיה לי דיבור איתם ויש לי מושג כלשהו מאישיותם במציאות, שאני מחבבת ורואה כבני אדם ולא רק כדמויות בטלוויזיה. לצורך העניין הזה, היות שלא התקמבקת לתוכנית (
) אני מקווה שאור ינצח. באותה מידה אם או כאשר DDN יופיע בתוכנית אני אהיה בעדו, גם אם הוא ייצא דפ"ר על בעריכה ושאר המשתתפים יצאו מלכים - אלא אם כן יהיה לו מתחרה שאני מכירה ומחבבת יותר
. אני לוקחת בערבון מאוד מוגבל את מה שאני רואה בתוכנית, גם לא רואים בה הרבה מבחינת העולם הפנימי של המשתתפים... וזה חבל מאוד.

איב באמת טובת לב

הבחורות היחידות בתכנית שלא הייתי אומר שהן לא-נחמדות בעליל הן איב, לימור ונלה (ואולי גם סהר) ומביניהן איב לוקחת בגדול. נסה לכבד את דעותיהם של עמיתיך.

איב היא היחידה מכל הבנות שכשעלתה לחדר הניפוי

לא לקחה את זה קשה כאילו כל העולם שונא אותה וכל דיירי הבית נגדה, אלא הבינה שככה זה במשחק והיו צריכים הרי לבחור מישהו. בלי יותר מדי תככים ואינטריגות. ליטל עושה רושם של ערסית קולנית למדי, אבל נראה שהיא מצליחה לגייס קצת נחמדוּת לעצמה. זה לא ככה?

לליטל יש שני צדדים

יש לה צד נחמד וחביב וכיפי. זה הצד שרואים בתכנית. אבל יש לה גם צד אחר. צד מכוער ומגעיל ו"ערסי". זה מקרה קלאסי של דוקטור ג'קיל ומיסטר הייד - היא נמצאת בחצי מהזמן במצב הראשון ובחצי מהזמן במצב השני - פשוט החצי השני כמעט אף פעם לא עולה על המסך. אחרי כל משימה (לפחות כשאני הייתי בוילה) ליטל היתה פשוט צורחת על אלכס בגלל הביצועים שלו וגורמת לו לבכות (כן, כן - ממש לבכות). כמובן שלא שודר אף קטע כזה. הפעם היחידה ששודר משהו שקצת קשור לזה היה המריבה בפרק החמישי, שהוצגה כ"משבר מפתיע ביחסים בין אלכס לליטל". האמת היא שזה היה פשוט המשך ישיר של היחסים הטבעיים ביניהם. אחרי שחופית ואני זכינו במשימת האמנות, אני מראש התכוונתי לשלוח לניפוי את ליטל ואלכס, ואחרי המריבה שהיתה לה עם אלכס, ליטל רצתה ללכת הביתה. היא אפילו ביקשה ממני בפירוש, מול המצלמה, לשלוח אותה ואת אלכס לניפוי. כמובן שזה לא שודר. אממה, יום למחרת איכשהו (שלחו אותם לטיפול זוגי. אהמ, אהמ) העניינים ביניהם הסתדרו, ליטל (כרגיל) שינתה את דעתה, ופתאום לא רצתה ללכת הביתה. אבל אני בדרך-כלל לא משנה את ההחלטות שלי לפי הגחמות של איזו ערסית מב"ש, אז עדיין התכוונתי לשלוח אותם לניפוי. כשאמרתי את זה בטקס הניפוי, ליטל פתחה עליי פה, ופשוט קיללה וצרחה במשך חצי שעה (ואני בכלל לא מגזים פה). היא השתמשה בקללות עסיסיות ומקוריות (חלקן לא שמעתי מימיי!). בשלב מסויים פיני היה צריך להתערב ולהגיד לה להפסיק את הדיבור המלוכלך, ואז גם אנשי ההפקה התערבו ואמרו לה שאם היא לא תפסיק ה לא יוכלו להמשיך לצלם. כמובן שבסופו של דבר שודרו בדיוק 10 שניות של הדברים הכי "חלביים" שהיא אמרה. בקיצור, אנשים - שלא יעבדו עליכם!

Xyphon11

New member
חשבתי שאולי זה יישמע כך

אבל - לפחות במקרה הזה - באמת התכוונתי לזה; היא באמת נראית כמו הבחורה הכי חברותית ונחמדה שם. (כנראה שלא הייתי צריך להשתמש בביטוי "לב זהב" בהקשר הזה..
)

xcalibur

New member
אין לי בעיה עם הטענה הזאת

והיא באמת מותק. אבל להגיד שרק בגלל זה היית יוצא איתה? בחייאת רבאק

ענבל

המראה שלה מאוד סקסי ועושה לי את זה במיוחד שפתי האנג'לינה ג'ולי שלה... מעבר לכך היא נראית לי בחורה עם אופי טוב ואהבתי איך שהיא תמכה בירון ועודדה אותו ולא נתנה שירדו עליו.הבחורה השווה של התוכנית ללא ספק.

למעלה