שאלה:מי היפה והחנון הכי שווים?

StriX Starlight

New member
אני מצטערת שזה נראה כאילו אני נטפלת אלייך

אבל כל כך מתאים לך לבחור דווקא את הבחורה האיומה הזאת, שמה שמדליק אותה זה גברים עם סטפות בכיסים.

היא לא שטר חוב רגיל../images/Emo13.gif

היא איגרת חוב נטולת סיכון בעלת פירעון בטוח ותשואה מובטחת במועדים קבועים... את לעומת זאת קרן גידור בעלת תנודתיות גבוהה ומסתחררת

קרקלה

New member
אוי, ואיך שהיא נתנה לו בסוף לקנות את הכוס!

איזו מלכה! נשמה טובה....

ואי, הקטע של הכוס היה ממש מרגיז ../images/Emo46.gif!

הבנאדם כולה רצה כוס קטנה ואומללה. גם עשתה לו טובה שהסכימה לקנות וגם ירדה עליו "מכל הדברים שיש כאן הוא רוצה את הכוס
!". אז הוא רוצה את הכוס! תקני לו את הכוס שהוא רוצה בכבוד שמגיע לו
.

Slow Cheetah

New member
../images/Emo45.gif

מה אכפת לה בכלל מה הוא רוצה, שתשמח שהוא לא מבזבז "לה" את התקציב ותסתום.

הזכירה לי את המורפולוגי

( == האקס המיתולוגי
), אני קונה פיצ'בקע בחמישה
שאני הרווחתי כשאני מממנת את עצמי בכוחות עצמי, הוא יורד לי יומיים על הפיצ'בקע, עליי ועל איך אני מבזבזת
על פיצ'בקעס ( פעם בחודש גג
). כעבור חודשיים הוא מתחיל לטעון שזה הפיצ'בקע שלו
.

Slow Cheetah

New member
השפתיים שלה זה סיליקון O:

והיא נראית כמו ברווז. חברה שלי לא רואה את התוכנית ופעם אחת הושבתי אותה לראות את זה יחד איתי ותאמין לי שהיא צחקה בערך במשך כל השעה על השפתיים של ענבל
(ואני לא מקנאת בה ואני כן נמשכת אליה, אבל היא ממש לא בין הבחורות המושכות ביותר שם לדעתי)

לטעמי זה סקסי

אפילו אם זה סיליקון.למה את חושבת אנג'לינה ג'ולי נבחרה במשך שנים כאשה הכי סקסית בעולם -בגלל השפתיים החושניות.הבעייה לדעתי זה שבחורות כמו ענבל אוהבות ונמשכות לגברים בעלי אישיות חזקה מאוד, אפילו כוחניים במידה מסויימת .כך שבמקרה שהם נפגשות בבחור שקט וביישן כמו ירון זה כל כך לא הסגנון שלהם והם יכולות גם די לזלזל בו למרות שזו התנהגות שאינה מוצדקת.

Slow Cheetah

New member
אתה אוהב, תהנה ../images/Emo3.gif

והשפתיים של אנג'לינה אמיתיות, אגב, רואים את בתמונות מהילדות שלה. הן לא נמשכות לאישיות חזקה או כוחנית, אלא לאלימה/אגרסיבית, לפחות לדעתי.

bluestvixen

New member
שפתיים עם סיליקון יכולות להיות סקסיות

במקרה של ענבל הן לא, לטעמי. לדעתי זאת עבודה די גרועה של המנתח.

DDN

New member
ענבל

למרות השפתיים שאני מאוד מקווה שהיא תבעה את מי שעשה לה, היא נראית הכי "טיפוס שלי" שם. היא גם אינטליגנטית מהאחרות, ואני גם מעדיף נשים עם שיער כהה. בנוסף לכך, היא בהחלט פרגנה לירון במשימות שלו. מקום שני שלי זו סהר, שהיא גם יפה, גם חכמה, וגם הייתה די מפרגנת לברברבאום.

Light18m

New member
נלה.

וממש מצחיק אותי שאנשים זוכרים את ענבל בתור אחת שהגנה ותמכה בירון

זה לא חברי לצחוק לבד,

פרט, נמק, רכל ולכלך
! נו רק ממש קצת, אני אעזור לך - הם חושבים ככה לרוב בגלל ההתרחשות העריכתית של פרק משימת הסופרמרקט. כבר הבנו שירון לא נפגע ( ולא בכה אלא הוריד את העדשות
) ושזורנזון לא ירד לחייו של ירון. נותר רק להבין איך נוצר המצב בו ענבל הופיעה צועקת על זורנזון ואלון. מה שאני זוכרת מענבל זו דווקא הצווחה החוזרת על עצמה בקול עצבני, גבוה וצורם: "ירון!!!!". בטון שמעלה תהיות אם לא הייתה מכה אותו בסתר
.

Light18m

New member
אני לא רוצה לדבר לשון הרע

אבל הרב שמעביר לנו את החוג בשמירת הלשון ממש לא משהו. אני לא רוצה ללכלך על ענבל, היא אחלה בחורה וחברה טובה של נלה כיום, אבל היא הפסיקה לרדת על ירון רק כדי שתהיה לה אפשרות לרדת קצת על חנונים אחרים בערך

הרסת אותי עם הרב, חולה עליך ../images/Emo24.gif!

אחת הסיבות שחזרתי בשאלה אגב הייתה שלא רציתי להשתייך למגזר שטען לטהרה וברוב המכריע של הבתים שיצא לי להתארח לסעודת שבת ( ויצא לי
) שטפו את אימאמם של עצמות שכניהם בקטע ממש רע. הייתה משפחה אחת ויחידה שהכרתי, דווקא פשוטה ולא רבנים ( התארחתי אצל לא מעט רבני יישובים ואף ערים בזמנו), שכן דיברו אבל בקטע הטוב ( "השכנה X מתחתנת, שתזכה לחיים מאושרים המקסימה"). כל השאר ממש התענגו על רכילויות ( "ראיתי את X במכולת אתמול,..." "מי זה, ההוא שהועף מישיבת Y?" "כן, הצולע ההוא. קיצר הוא עדיין יושב בבית העצלן..."). אני מניחה שההבדל בין לשון בכללי ללשון הרע הוא בשיפוטיות. כל עוד אתה מעביר מידע זה בגדר שיתוף, מותר ואף רצוי שתשתף. גם לשתף את התחושות שלך - רצוי, כאן: אם ענבל יורדת על הבנים זה לא יפה מצידה ואין שום סיבה שתשמרו את זה בסוד. מה שכן נראה כלשון הרע הן הירידות לדוגמא על שפתיה של ענבל, והשפתיים שלה מזעזעות זה אין אפס. אבל היות שהשפתיים שלה לא מזיקות לאף אחד חוץ ממנה בגדול, אני נמנעת מ-knocking myself out בירידות עליהן. וההימנעות הזאת לא קלה, אל קלה בכלל
.

למעלה