שאלה:מי היפה והחנון הכי שווים?

נעמה555

New member
תיאורטית - אור ורם

אבל האמת היא שהם לא חנונים קלאסיים אלא פשוט מתמודדים עם מחסומים: אור - ילד טוב שקצת קשה לו להתמודד עם בנות (חילוניות) בגלל שלא קיבל כלים לזה במסגרת החינוך הדתי, והלוק שלו לא רק שלא עזר אלא הקשה עוד יותר כי יצר ציפיות שלא ידע איך להיענות להן (ומכאן המחבוא מאחורי הזקן). (אור - מצטערת על הפסיכולוגיה-בגרוש, ככה פירשתי את מה שראיתי בטלוויזיה
).אבל האישיות נראית
בחור מקסים, על אף החפירות במתמטיקה... רם - גם בחור טוב שהתמודד עם בעיית משקל. העניין הוא שגם כשעניין המשקל כבר היה פחות רלוונטי, לא היו לו הכלים להתנהגות "רגילה". אפשר לראות בתכנית (אם כי לא רואים אותו הרבה, וחבל) שהוא בחור-זהב (רם- אם אתה קורא - ככה פירשתי מה שראיתי בטלוויזיה). הבנות ה"שוות" לדעתי הן כמובן החכמות (יחסית) שלא מפתיע לראות ש"שרדו" עד הסוף - סהר, נלה וליטל. לענבל פחות התחברתי. ומי בכלל זוכר מה היה בעונה הקודמת?

נעמה555

New member
ממש מכה לתיאוריה שלי! ../images/Emo2.gif

אז מה נעשה איתך?... אולי לא הלך עם דתיות כי חזרת בשאלה?
ואולי כי אתה (מצטייר בטלוויזיה כ)קצת נאיבי, ילד כזה, שכמעט לא מדבר למעט ענייני מתמטיקה, על אף שאנחנו רואים שיש לך מה להגיד. אבל לא חשוב, אתה עדיין הפייבוריט שלי בתכנית (ובטח גם של רבים ורבות אחרים) בזכות האישיות. ושמחה לראות שהמחסומים האלה קצת נשברו

אור ואלון

אור פשוט נשמה טובה :) אופי כובש, ועכשיו גם מראה כובש.. אה, והוא גם חנון.. מה צריך יותר, מה? לאלון יש את הלוק שאני אוהבת, בעיקר כשהוא מחייך. :) ואמממממ... זהו.

ומבחינת בנות נלה וליטל.

ליטל קורעת מצחוק והיא גם ממש מתוקה, ונלה, ללא ספק בכלל, הבחורה הכי חכמה בווילה.

היפות-יש תיקו במקום השני והן:

נלה ואיב עם 4 הצבעות כל אחת!!!!! ברכות גבירותיי ואל תשכחו ששמעון פרס עשה קריירה מהמקום השני...

והזוכה בחנון השנה לשנת 2011 הוא:

אלון!!!!!!!! עם 6 הצבעות. ברכות אלון
יש הרבה בנות שיסכימו לצאת איתך הדבר היחיד שנשאר לברר זה מי משלם...

והיפה האהובה ביותר לשנת 2011 היא:

ליטל!!!!!!!! גם עם 6 הצבעות. ברכות ליטל את כבר לא רק סלב בבאר שבע אלא גם בפורום היפה והחנון. כפרה עלייך ,עף לי הסכך ממך

גם אני6

New member
אם כבר הזכרנו גיקים על המסך..

ותיכף תבינו גם למה אנשים צוחקים עליי שאני אחת- Brian Austin Green(בוורלי הילס 90210 הנצחית שאני עד היום מתמוגגת מלצפות בה, מלבד בהעונה האחרונה שהכתירה את הסדרה בתור אופרת סבון סופית) ו Kadeem Hardison(הייתה פעם סדרה שנקראה "עולם אחר" או "A Different World") הוא היה מקסים שם, בעיקר האדם שהוא. וכל מיני סטיב ארקייל(הלא הוא גם סטפן ארקייל) לא עושים לי את זה:) כנ"ל דין קיין(ההרפתקאות החדשות של סופרמן) שבזמנו התלהבתי ממנו. ד"א, לאלפונסו ריביירו (הנסיך המדליק) לא חסר חיוך מ-ד-ה-י-ם כשרון, גוף ומה שצריך.. מלבד הגובה:)

למעלה