מה תעשו בערב הסילבסטר?

shtootit

New member
99.9% ש...../images/Emo12.gif

רק אם מישהו שאני רוצה יציע לי לעשות משהו אני יעשה אם לא... סביר להניח שנשב בבית ללמוד..
99.9% שאני ישאר ללמוד... הנחמה היא שסילבסטר לא חג שלנו...

buffa

New member
אזור חיפה והצפון, אז מה יהיה?

אימצתי את מוחי בחיפוש אחר בילוי חביב וכיפי לשנה החדשה ויצאתי עם כלום. בכל אופן, יש פורום, אז למה שלא ננסה? אז ככה: מחפשת מועדון / פאב / מסיבה לגיל 17 או לחילופין אם ידוע לכם על הופעה שווה שתיהיה באזור הזה, אשמח. (וסתם ליד כללי, מה 'הנמלה' מתכננים?) תודה.

מסיבה בסילבסטר

אם מישו יודע פרטים על המסיבה בגני התערוכה ויוכל להגיד לי אני ממש ישמח

SupermanZW

Well-known member
אנחנו חוגגים שנה חדשה, לא סילבסטר!

מספיק עם הטעות הטפשית הזאת.

dorut

New member
הסילבסטר ה...

לכל מי שמרגיש את עצמו יהודי!!!, נשמות טהורות הסילבסטר זה לא חג שלנו, יש נשמות כאלה שאומרים לי אני לא חוגג ביום הזה בגלל הסילבסטר, אני חוגג ביום הזה כי סתם בא לי לחגוג, טעות בידכם, ידוע הוא שכל יהודי עשוי מ-2 מגוף דומם (בשר, גידים, עצמות) ומה שמפעיל (מזיז) את הגוף הדומם הזה זה הנשמה הטהורה (חלק מתוך הבורא) יש כאלו ששואלים רגע, לנו יש עניים, אף, אוזניים ופה וגם לגויים יש בדיוק את כל אלה, אז מה ההבדל בינינו? לכל השאלות והדברים הלא מובנים הללו יש הוכחות ברורות, אם מישהו/י באמת רוצה לשאול, ללמוד, לבדוק, לדעת, לחקור ולהגיע להוכחה ברורה יכול להתקשר ל: 050-5614444 או ל: 054-6464444 לרציניים בלבד, נ.ב. - מי שמבין את הדברים האלה, יודע אותם וחי אותם, מרגיש פשוט מאושר בחיים!!!

SupermanZW

Well-known member
לא הבנתי כלום

זו טעות לכנות את ערב השנה החדשה בשם סילבסטר, אין שום קשר בינו ליום הזה, אף אחד לא חוגג את השנה החדשה בגלל סילבסטר, לא רק אתה. הנשמה אינה חלק משום דבר (היא פשוט שלם) אלא רק כינוי ל"אנרגיית" החיים, ישות עם נשמה היא חיה וישות ללא נשמה אינה חיה, אף אחד לא יודע מה זו בדיוק נשמה, אבל יש אותה לא רק ליהודים, ואפילו לא רק לבני אדם, אלא לכל בעלי החיים. אין שום הבדל מיוחד בין יהודים לגויים אלא רק ההבדלים המוכרים לנו הקיימים בין בני אדם, כל תכונה שניתן למצוא ביהודים ניתן למצוא גם בגויים ולהיפך, אין סיבה לחפש הבדלים שלא קיימים. כל הלוקשים שאתה מנסה למכור שקריים ואני יודע בדיוק על מה חשבת, אתן כמה דוגמאות ממצות: צלם: כל בני האדם "נבראו בצלם" ע"פ התורה, לא רק יהודים. (ע"פ המציאות זה סיפור אחר, הרבה יותר מורכב אך לא אכנס לכך בשלב זה). נשמה: כפי שליהודי יש נשמה גם לגוי יש נשמה, גם לבעלי חיים יש נשמה. מצוות: אין בכוחן לקרב או להרחיק בני אדם לאלוהים או להפוך בני אדם מסויימים לטובים מאחרים, ה"מצוות" נובעות מאמונות שסיגלו לעצמם בני אדם מסיבות שונות, ולא מאלוהים. תורה: כלל לא ניתנה מאלוהים, אלא נכתבה ע"י שרלטנים (אותו הדבר נכון גם לגבי ספרי דתות אחרות). כל מי שמאושר מהאשליות שאתה מנסה למכור אינו מאושר באמת כי האשליות שאתה מנסה למכור אינן מציאותיות.

NE6AMMA

New member
לא חוגגת סילבסטר אלא שנה אזרחית חדש

ה אני והחבר'ה שכרנו צימר שלם רק בשבילנו ליד כרמיאל...עם מכונת קריוקי הרבה שתיה הרבה ג'קוזיים והרבה מאוד אוכל... ושתיה כבר הזכרתי? חחחחחח תבלו כולםםם מואההההההההההההההה

mongol1

New member
גוים השנה נכנסה בתשרי כבר!!!

סילבסטרה הזה היה רוצח אתם חוגגים את זה? בושה

SupermanZW

Well-known member
השנה נכנסת ב1/1

וסילבסטר לא מעניין אף אחד. חוגגים שנה חדשה. תכניס את זה טוב טוב לתבן בין אוזנייך.

Raja ram

New member
סילבסטר רוסי!!! ../images/Emo13.gif

אנחנו חוגגים בבית סילבסטר כמו ברוסיה עם הרבה וודקה!!! אין יותר טוב מי זה!!!!!!

SupermanZW

Well-known member
שנה חדשה, לא סילבסטר

כבר נמאס לראות שאנשים לא יודעים מה הם חוגגים. סילבסטר בכלל לא קשור לחגיגות השנה החדשה.

Gilliana

New member
TIMES SQUARE

בניו-יורק. קור כלבים, מיליוני אנשים, לחץ ודוחק אבל חוויה של פעם בחיים! לא אעשה את זה שוב כי כמעט נרמסנו שם למוות אבל חובה להיות שם פעם אחת בלילה הזה כך שכל מי שבאזור - אני ממליצה!

LittleNell75

New member
אתם כולכם מזבלים בשכל

לא אכפת לאפחד ש"שנה אזרחית חדשה" וגם לא אכפת לאפחד שזה "סילבסטר" או וואטאבר. מחפשים סיבה למסיבה ומוצאים. הנה סיבה, בארה"ב חוגגים אז גם פה. וזהו, תפסיקו כבר להתווכח על שטויות שלשי הצדדים יש טיעונים מגוחכים.

SupermanZW

Well-known member
בטח שאכפת

מתחילה שנה חדשה וזו סיבה מצויינת למסיבה. שכחת למה חוגגים?

טלתלית

New member
רעיון ליציאה דחוף איזור חיפה!!

אנשים עזבו אותכם מועדונים... יש איזה פסטיבלים הופעות משהו באיזור חיפה או צפוןןן?????? משהו שיהיה נחמד לצאת עם החבר ועוד כמה זוגות חברים...

למעלה