מה תעשו בערב הסילבסטר?

sweet tinki1

New member
עונה...

נוסעת לחיפה עם ידידים שלי.. למסיבה שם... וסתם בפנאן... תהנו כולכם! בקשר לסוגייה שעולה פה... בקשר לאם לחגוג את זה או לא.. שמעו אני אישית לא חוגגת סילבסטר,חוגגת שנה חדשה.. השם של החג לא משנה את המהות שלו! שנה טובה!

krid

New member
מקומות בילוי

חבר'ה יש למישהו מקום טוב לבלות את הערב האחרון בשנה ולקבל בכיף את החדשה אני מחפש מסיבות ומקומות בילוי לערב זה באזור הצפון...תודה מראש

rulz11

New member
מה לעשות בסלבסטר../images/Emo2.gif?

קודם כל אני רוצה להגיד שזה לא חג. זה פשוט תחילת שנה אז תעשו מזה עניין שנית אני קודם כל עושה ביד אחר כך הולך לבלות עם חברים. אנשים תעשו מה שבא לכם כל דבר העולה בראש אז תהנו את השנה החדשה ביי ביי Teach Children To Worship Satan

rotemzd

New member
גני התערוכההההה

אנשים עזבו אותכם להישאר בבית בואו תבלו בגני התערוכה הולכת להיות מסיבה חייתית בטירוףףףףף!! אירגנו לכם על הבמה את: רוברט גיטלמן ארתור גורדון עידן גוטמן רונן לביא שי בבילון ממשפחת ת.א.ק.ט והופעת אורח! מסיבה בסגנון הסנסאטיון ואייט! חובה לבוא עם חולצה לבנה! לעוד פרטים וכרטיסים: מסנג'ר [email protected] פלאפון 0544999902 רותם.

michali19

New member
עזרה דחוף!!!!

בסילבסטר אני וחבר שלי החלטנו שנחגוג ביחד את הסילבסטר, הבעיה היא שאין לנו כל כך כסף... וגם לא אוטו (כן, דיכאון אני יודעת...), אבל יש לנו בית ותנור חם.... אז למישהו יש עצות מה לעשות בערב הסילבסטר בשבילנו אני אשמח, אני רוצה לעשות לו משהו נחמד... איזה רעיון מדליק... תודה מראש, מיכל.

keds

New member
היי אנשים!!כנסו פלייז!!!!

רציתי לשאול אם ידוע לכם...אם יש מסיבת סילבטסר בחמממה.... כאילו אני יודעת שיש אבל אני רוצה להיות בטוחה.. אם ידוע לכם כמה עולה.. וכו'... אממ... ואם ידדוע לכם על עוד מסיבות באזור.-נתניה,בית יהושוע.. וכו'... אני אשמח
תוודה

m o t e kk

New member
מסיבות באזור השרון?!?!!??

היי מי שמע על מסיבות טובות באזור השרון??.. ל17+ תודה : )

נ ו כ ח

New member
בערב הסילבסטר

מה לא ברור חוגגים בגבעת ברנר מסיבה שעושים באהבה

נ ו כ ח

New member
דביבונית שלום

בגבעת ברנר יש מסיבת סילווסטר אחלה מקום בקיבוץ באולם המופעים עם ד.ג'יי שמתקלט כול שבועיים מסיבות פיצוץ עולה 70 ש"ח מתחיל בסביבות 22.30 עד השעות הקטנות של הלילה יהיה להטוטנית אש ומסך ענק אוכל ושתייה חופשי

joojooka

New member
טוב, תקשיבו, תקשיבו, תקשיבו....

מסיבה בת זונה בPLAY צומת תל נוף.. מועדון חדש, דוכני אוכל שתיה חינם כל הלילה וים של הפתעות.. והכי חשוב - הופעה של המלך הגדול מכולם... ע-ב-ר-י ל-י-ד-ר!!! תבואו, יהיה פנאן...

למעלה