עדכונים

asaf105

New member
אעעעעעע שייצא כבר הקליפ!!!!!

למרות שלא הבנתי מה הקטע הקליפ הוא רק ריקודים? למה רק רואים אותה רוקדת למה אין קליפ, אין תוכן ואין משהו מלהיב ריקודים זה לא קליפ

HanAn189

New member
ביונסה: "אוהב אותך לנצח, מייקל ג'קסון".

אתמול, במחווה למייקל ג'קסון בוויילס שבאנגליה, ביונסה שרה את I Wanna Be Where You Are של מייקל, כשהופעתה משודרת דרך לוויין לקהל באיצטדיון. פרינס, פאריס ובלאנקט, הילדים של מייקל הציגו אותה, ואחרי זה בוידאו ביונסה אמרה: "השיר הראשון שהופעתי איתו עם הדסטיניז צ'יילד היה שיר של חמישיית הג'קסונים. הוא נקרא I Wanna Be Where You Are. עם השיר הזה שרנו באודישן כדי לקבל את חוזה ההקלטות הראשון שלנו. זזאת הייתה ההתחלה של העתיד שלנו. אוהב אותך לנצח, מייקל ג'קסון." זה הוידאו היחידי שאפשר כרגע להשיג של ההופעה: http://www.youtube.com/watch?v=6i6KLvFD0Ho

RTur

New member
וואי, מה הסיכוי שזה ישודר בצורה נורמלית?

אגב, יש לי הרגשה שזה קטע מהדיוידי המתקרב של ה-4 הופעות אינטימיות של ניו יורק. היא ביצעה את השיר שם ולפי איך שהבמה נראית בהופעה המוקלטת זה נראה זה.

RTur

New member
הדיוידי הרי עדיין לא יצא

והוא גם לא ממש קרוב ליציאה בשביל שהוא ידלוף לפני הזמן או משהו. רוב הסיכויים שזה לא מה שנראה בדיוק בדיוידי ושערכו את זה מחדש במיוחד להופעה הזאת של המחווה כי לא רואים קהל נגיד אבל כן יש לי הרגשה שזה הביצוע שאמור להיות בדיוידי כי הבמה ממש דומה גם בגודל שלה (שהיא לא גדולה במיוחד) ובסידור הנגנים והרקדנים שנורא דומה. אולי זה פשוט הוקלט באחת החזרות לפני ההופעה, גם אופציה.

beyonceboy

New member
לדעתי המופע לג'קסון היה ידוע בתקופה שB הופיעה

במהלך ה4 לילות אינטימיים. פשוט הקליטו את זה, לא נראה שזה יהיה בדיוידי. מתי הוא כבר יוצאאאאא ינעלהעולם

RTur

New member
בטח שהוא יהיה בדיוידי

הוא השיר הפותח של ההופעה: Set List "I Wanna Be Where You Are" Destiny's Child Medley: "No, No, No (Part 1)" "No, No, No (Part 2)" "Bug a Boo" "Bills, Bills, Bills" "Say My Name" "Independent Women" "Bootylicious" "Survivor" "'03 Bonnie & Clyde" "Crazy in Love" "Dreamgirls" "Irreplaceable" "Single Ladies (Put a Ring on It)" "1+1" "I Care" "I Miss You" "Best Thing I Never Had" "Party" "Rather Die Young" "Love on Top" "Countdown" "End of Time" "Run the World (Girls)" "I Was Here"

HanAn189

New member
איזה סטליסט מצוין ../images/Emo45.gif

הייתי רוצה כ"כ להיות בהופעה הזו!
זה מגניב אותי שהיא ביצעה את השירים לפי הסדר שלהם באלבום, חוץ מאת הסוף, שהיא שינתה ועשתה פינלה כמו שהיא אוהבת לעשות, גדול מהחיים. וזה מוזר שאין את Halo! הופעה בלי Halo זה כמו ג'חנון בלי ביצה.

RTur

New member
יו! לא שמתי לב שH חסר

באמת מוזר.. את ההתחלה היא מחזרה מההופעה האינטימית בוגאס. אבל מה שיותר מוזר זה שלפי הפרסומים הבטיחו שהיא תבצע את "4" במלואו, אבל start over כאילו לא היה ולא נברא. ואם כבר, למה בלי הבונוס טראקס? אמרתם במלואו

HanAn189

New member
ואני לא שמתי לב שאין את Start Over ../images/Emo12.gif

והאמת ש-Hello זה ההתחלה של האינטימית בוגאס, וכל שירי דסטיניז צ'יילד למיניהם באים בחלק השני. הם אף פעם לא מתייחסים לבונוס טראקס!
זה היה אדיר אם ביונסה הייתה שרה את Schoolin Life. כמה אני רוצה שביונסה תשיר אי פעם את Save The Hero.

RTur

New member
לא הבנת אותי

התכוונתי שאת כל הקטע הפותח של ההופעות בניו-יורק עד הרגע שבו היא מתחילה לבצע את "4", היא מחזרה מוגאס. לקחה את החלק השני של וגאס ודחפה אותו כחלק הראשון של ניו יורק. היא כנראה עושה את אותו הקטע של הסיפור חיים פשוט בצורה מקוצרת יותר (אני רואה שאין נגיד את WIO, NG ו-GMB ובמקום זה היא הכניסה את I בתור הנציגות של BDAY בסיפור והוסיפה גם את דרימגירלז) כי זה פשוט באותו סדר בדיוק.

HanAn189

New member
אה כן ../images/Emo45.gif

אני אוהב את זה דווקא, כל הדפוסים האלה שחוזרים על עצמם

Music Man XD

New member
אבל יש תמונות וקליפים מההופעות

האלה ואין זכר להופעה הזו. היא לבשה רק תלבושת אחת והשיער שלה לא נראה ככה. אבל מי יודע, אולי יוסיפו את זה
אני חושב שהיא שרה את השיר הזה, אבל זו לא ההופעה הזו.

RTur

New member
אה, יכול להיות

לא חיפשתי סרטונים של ההופעה הזאת, עניינו אותי רק ההופעות של השירים החדשים. אני פשוט יודע שהיא ביצעה אותו בתור השיר הפותח בכל ההופעות האלה אז חשבתי שאולי זה זה.

HanAn189

New member
זה קצת לא מסתדר לי עם הפאה ../images/Emo3.gif

אני לא חושב שהיא הייתה עם הפאה הופעה שלמה. וגם, יש לי הרגשה שההופעה שצולמה ל-DVD זו אותה הופעה שכל התמונות שיש היום ברשת צולמו בה, כשהרשו להכניס צלמים והכל. אגב, מבין 4 ההופעות, איזו צילמו ל-DVD?

RTur

New member
אאל"ט, היא אמרה באחרונה שמצלמים

היא יכלה לשיר את השיר הזה עם הפאה ואז להוריד אותה בשיר השני, מה הבעיה?

HanAn189

New member
B מתראיינת לתכנית Saturday Night.

תכנית הטלוויזיה האוסטרלית Saturday Night ראיינה את ביונסה על הא ודא: http://www.youtube.com/watch?v=ztvBK0hb9P4 ביונסה אצילית כמו תמיד, נעים לצפות בה ולהקשיב לה
מבחינת תוכן, אותם דברים שאנחנו יודעים, קטעים חוזרים מה-DVD של הטור האחרון וקטעים מהסרט של "שנת 4". מעצבנות אותי הקפיצות מנושא לנושא, קפיצות לא קשורות אחת לשנייה: קודם דסטיניז צ'יילד, פתאום הרקדנים ממוזמביק, תקעו את ההופעה של Listen מ-Dreamgirls וקישרו לתחושה האישית של ביונסה בנוגע לטור העולמי האינטנסיבי.

RTur

New member
ראיון קצת מיותר

לא חידש שום דבר וכמעט 0 התייחסות להריון ולמה שיקרה הלאה (תלדי ותצאי לטור, נכון? נכון? משמיעה לשמיעה שאני נותן לאלבום, אני רק רוצה יותר ויותר לשמוע את השירים האלה בלייב)

למעלה