עדכונים

RTur

New member
טוב, זה נראה פוטושוט מעולה

נראית נורא קלאסית ואלגנטית. רק לא הבנתי, הרי רואים שאין לה פה בטן, מה שאומר שצילמו את זה לפני כמה חודשים. הם כאילו משריינים לה שערים כמה חודשים מראש? (ועוד 2 בהפרש של חודשיים האחד מהשני?
) חשבתי שהם מחליטים כזה חודש לפני כשהם מתחילים לעבוד על הגליון החדש כל פעם.

Music Man XD

New member
לדעתי אלה דברים שקובעים הרבה זמן מראש.

וחוץ מזה, נפלאות הפוטושופ

HanAn189

New member
ביונסה על שער המגזין Harper's Bazaar.

יכול להיות שזה גיליון שמשוחרר במדינה מסוימת?

HanAn189

New member
../images/Emo100.gif../images/Emo100.gif../images/Emo100.gif../images/Emo100.gif../images/Emo100.gif

HanAn189

New member
ביונסה עם 2 מועמדויות בטקס ה-AMA.

בטקס פרסי המוזיקה האמריקאית ה-39 שייערך ב-20 בנובמבר, ביונסה מועמדת בקטגוריית זמרת ה-R&B/סול של השנה והאלבום "4" מועמד בקטגוריית אלבום ה-R&B/סול של השנה.
אפשר להצביע כאן
http://abc.go.com/shows/american-music-awards/vote בהצלחה לB!

Music Man XD

New member
גם בקטגורית הפופ היו יכולים להעמיד אותה.

נו טוב, גם 2 מועמדויות זה נחמד מאוד :)

asaf105

New member
חח גם אני בדיוק חשבתי על זה

שתיהן יצאו מדסטניז צ'יילד כזמרות סולו ועכשיו הן אחת מול השנייה XD לא הבנתי איך האלבום של ריהאנה מועמד גם לאלבום הפופ וגם אלבום הR&B וכרגיל אדל מובילה עם 4 מועמדויות כמו בכל טקס פרסים...

HanAn189

New member
קליפ אלטרנטיבי ל-Best Thing I Never Had../images/Emo70.gif

לפני כמה חודשים ביונסה הודיעה שייצא קליפ נוסף ל-BTINH, עם צילומים של המעריצים של B מנחתונות ומנשפי סיום שלהם. למערכת האתר של ביונסה שלחו אינספור קטעים שנערכו יחד לקליפ שאותו אתם יכולים לראות עכשיו:
http://tinyurl.com/3h9v23m
(לגלול טיפה למטה, והוידאו מופיע ישר, לא מבפר/נתקע בכלל) מה דעתכם?
אני חושב שזה ממש חביב, יש קטעים משעשעים עם זוגות שרוקדים מול הקהל. ובכלל, זו מתנה די יפה של ביונסה למעריצים, חתונות זה תמיד מרגש

HanAn189

New member
אני לא מאמין לזה,

ישנה תמונה מהנופש בקרואטיה עם ג'ייזי, כשביונסה חושפת בטן הריונית. ביונסה לא אחת שתכריז סתם ככה שהיא בהריון. הרי בסוף היא אמורה ללדת מתישהו לא? וההתעסקות הזו של כתבים בקיפול השמלה, זה כזה עלוב מצידם
תודה אסף על הכתבה, אני לא ידעתי אם להעלות את הנושא כאן או לא.

למעלה