התחלנו עם המחיקת הודעות הסתמית ?

../images/Emo58.gif התחלנו עם המחיקת הודעות הסתמית ?

סתם מוחק הודעות כי זה לא בא לך טוב בעין בנושא שפתחת לא למדת כלום מתקופת רונס ?

GindisTeam

New member
ברגע שיש הודעות לא קשורות

הן ימחקו. אין קשר למה שהיה פעם, פשוט צריך סדר בפורום אין לי בעיה שיהיו דיוני ספאם או דיונים לא קשורים, אבל למה להגיב בדיון של מישהו ולדבר על נושא אחר? יש לך משהו לדבר עליו, תפתח נושא חדש, כמו כן, יש לך משתמש קיים ופעיל ואדום, אני אשמח אם תשתמש בו. אגב לא הייתי פה בתקופה של רונס, להזכירך, אני פה חודש.

BlackWidow3

New member
אתה מטומטם או מה ? כמה פעמים

אומר לך שזה לא אני טיפש בן טיפש ?

hen1xc

New member
המוגבל בשבילי זה אתה בכל מקרה

ומבחינתי זה עוד ניק של רינת

BlackWidow3

New member
כי אתה טמבל זה ידוע לכולנו ילד

טיפש
במחינתך אתה אידיוט וזה בסדר אנחנו מקבלים גם טיפשים שכמותך לאומה היהודית המפגרת לא ?

fireforge

New member
וטיפשותך שופעת ממך הא חן

מה עם השליטה שהבטחת? איפה החברים שלך שוב זנחו אותך אמיר השתמש בך כמו זבל לשמור על נדין היקרה שלו ואז "עזב" חחחח אני עדיין ממתין שתשתלט על העולם שם חחחח אתה כזה לא יוצלח זה מדהים רק שתדע לך שהפסדת בעולם הראשון ונשחטת בעולם השני עדיף באמת שתסתום כי לשחק אתה לא יודע

hen1xc

New member
לא יודע ?

נתחיל מזה שלי היה את הביצים לקום מ0 מפתיחת השרת ולבנות ברית אתה כל החיים שלך בנית את עצמך ליד ישראלים ששולטים מתי שתמיד קל לבנות לעצמך מדינות לגבי המדינות עצמן ההנהלה מחקה ועצם כך שהיא מחקה לי את המדינות ולעוד חברים שלי החלטתי לפרוש ובטח כשהיה יתרון משמעותי לערבים אני לא טמבל שיישב כל יום 20 שעות על המשחק בשביל שליטה צר לי לבשר לך אבל יש לי חיים והנה עוד שבוע לימודים ואז בכלל אין לי זמן עוד משהו שרצית להגיד?

Yogev1982

New member
שוב אתה משקר ומסלף את ההיסטוריה ?

שהתחיל השרת החדש התחלת בקול תרועה שאתה הולך לכבוש את העולם ותזיין את כולם וכו' וכו' אך כמו כל האיומים שלך לאורך העולמות והשניים זה התברר גם כחסר שיניים רימית (ניסית לפחות) הושפלת ופרשת "בגלל שזה משחק רשת מפגר" התקליט שלך בכשלונות חוזר על עצמו אני לא יודע איך הוא עוד לא נשרט

hen1xc

New member
הייתי אומר במקרה הזה "כוח עליון"

לא הותקפתי ולא יכולתי להתמודד נמחקו לי המדינות ע"י ההנהלה איך החבר שלך אומר יש הבדל מהותי בין השניים טוב אינלי כוח להיכנס לדיונים איתך ועם החבורה הנלוזה שלך ולהבא תשתמש במילים פחות גסות עכשיו כשאתה לא מנהל הפורום אני יכול לבקש מהמנהל את זה כי כל הקדנציה שלך פה פעלת לטובת החברים שלך...

nitzan456

New member
גם כשהוא היה מנהל פורום הוא דיבר ככה

כל הקדנציה ? אתה יודע שהייתי שבוע בחסימה בגללו ? אתה יודע שלירן חטף כמה פעמים חסימות ? אתה יודע שרובי חטף כמה פעמים חסימות ? אתה לא . ואם אנחנו מדברים ככה , תגיד לנו לא לדבר ככה ? אנלא מבין ... להשתמש במילים 'זין' , 'יזיין' , הומו , גיי , זונה , כל זה חלק מהאוצר מילים שאני משתמש בו יומיום ... כמו שאתה משתמש בשפה גבוהה (נלוזה , עלאק) , אני משתמש בשפת 'רחוב' . לך תשלוט בעולם החדש או שלא כי ננטשת

MarcoCohen

New member
../images/Emo201.gif

להשתמש במילים 'זין' , 'יזיין' , הומו , גיי , זונה , כל זה חלק מהאוצר מילים שאני משתמש בו יומיום ...
אתה מרגיש קול כשאתה מדבר ככה?

hen1xc

New member
כן הוא מרגיש קול

כמו שאם זה לא נייק או אדידס הוא לא לובש...

nitzan456

New member
תאמין לי (או שלא , אתה לא מכיר אותי)

שלא משנה לי מה אני לובש העיקר שזה יפה ונוח . אני לא 'ערס' אם זה מה שאתה חושב , אני רק נראה ככה :)

nitzan456

New member
קול ? חבל שאנשים חושבים שמילים כאלה הופכות

אותנו לקולים . רוצה לדעת למה אני מדבר ככה ? אני מדבר ככה כי התרגלתי לדבר ככה מגיל צעיר . שמעתי את המילים האלה בבית מגיל 4 בערך , עם חברים מהיסודי כבר , וזה כבר בתוך האוצר מילים שלי . אבל אני יודע מתי להשתמש בזה ומתי לא , עם בנות לא נדבר ככה , נכון ? עם ההורים גם לא , נכון ?

hen1xc

New member
תאשים את החברים מהיסודי נכון

מתחילתו ועד סופו של דבר זה הפה שלך כל המילים מ א' ועד ת' אלו מילים שאתה בוחר להשתמש בהן עם בנות לא נדבר ככה ועם ההורים לא נדבר ככה אבל חבר שלי מהבית ספר כאילו קיבלת ייפוי כוח מאיזה עבריין הגישה שלך שגויה לחלוטין

nitzan456

New member
אני בוחר להשתמש במה שנראה לי נכון לאותו מצב

קיללו אותי ? נקלל חזרה מרביצים לי ? נרביץ חזרה ונקלל מברכים אותי ? נברך חזרה מנשקים אותי ? ננשק חזרה מחבקים אותי ? נחבק חזרה הבנת ?

למעלה