התחלנו עם המחיקת הודעות הסתמית ?

hen1xc

New member
בבית משפט

שני המשפטים לא יתקבלו גם בבית ספר לא באף מקום ממלכתי במדינה שלנו אולי ברחוב כן במוסדות המדינה ממש לא..

MarcoCohen

New member
אישית לא מעניין אותי איך אתה מדבר

פשוט הפריע לי המשפט הזה "להשתמש במילים 'זין' , 'יזיין' , הומו , גיי , זונה , כל זה חלק מהאוצר מילים שאני משתמש בו יומיום ..." זה שגדלת עם המילים האלו זה לא אומר שאתה צריך להישתמש בהם...בכל מקרה ראיתי שרשמת בתגונה של חן משהו אחר ככה שאתה די נוגד את עצמך אתה נראה לי בחור שלא יכול לדבר עם חברים שלו בלי לדפוק איזה קללה בצחוק או לא

Yogev1982

New member
גם אתה צבוע ? לעע....

למה אתה לא משתמש במילים הללו ? מה אתם משחקים אותה יפי נפש מי ישמע איזה מילים קשות....ממש..... חלאס עם החרטות ועם התיפיפות לנסות להוציא את ניצן "ערס" ואתם מינימום סיטי טאור טומטומים

Yogev1982

New member
מה קשור לשחק אותה רובי טמבל

ואיפה אמרתי שאתה נכשל פשוט אני שונא את הצביעות הזאת שאם אומרים "זין" "הומו" וכו' כולכם תאום יו הוא קילל חלאס כבר כולם משתמשים במילים האלה וזה לא כאלה קללות

MarcoCohen

New member
אתה טמבל אתה זבל ואתה בלתי נסבל

פרסומות זהבי עצבני המלך 3>

hen1xc

New member
הנה עוד סלפן

נשנה את זה מעט יוגב בדרך ההתנהלות שלו הרגיל אותכם להשתמש בשפת רחוב ולכל אלה שלא הבינו אני לא אומר שהוא אומר להם להשתמש במילים בוטות הוא פשוט מעלים עין מה שמקנה פה לאנשים להשתמש בשפה רדודה עם נוער כמוך אין פלא שרובי יורד עלינו ושוב ניצן כסיל שכמוך לא ננטשתי, פרשתי ! פ--ר--ש--ת--י !!!!!!!!!!!!!!!! אם לכם באותה תקופה היו מחוקים את המדינות גם אתם הייתי כועסים ופורשים אה מדבר זה שהיה בברית ISRAEL ונלחם נגד ! ישראלים

nitzan456

New member
בוא נענה לך לפי חלקים

" נשנה את זה מעט יוגב בדרך ההתנהלות שלו הרגיל אותכם להשתמש בשפת רחוב ולכל אלה שלא הבינו אני לא אומר שהוא אומר להם להשתמש במילים בוטות הוא פשוט מעלים עין מה שמקנה פה לאנשים להשתמש בשפה רדודה" יוגב הרגיל ? אל תיתן לו יותר מדי קרדיט ... מה לעשות שאני יוצא מדי פעם לרחוב ושומע את המילים האלו יומיום ?
הוא נתן לנו חופש ביטוי , וגם לך - עד שזה עבר את הגבולות . "עם נוער כמוך אין פלא שרובי יורד עלינו" הלוואי שכל הנוער היה עושה מה שאני עושה : מדריך ב2 תנועות נוער , כיתת מופת , מתנדב במתנס בעזרה בשיעורי בית , חבר פעיל במועצת הנוער העירונית , חבר במועצת הנוער המחוזית , רב עם בכירי העיר על דברים שהנוער בעיר שלי רוצה והם לא רוצים (כולל כל מי שאתה חושב - ראש העיר , סגנים שלו , ראש מנהל חינוך ועוד ג'ובים) , להמשיך ?
"ושוב ניצן כסיל שכמוך לא ננטשתי, פרשתי ! פ--ר--ש--ת--י !!!!!!!!!!!!!!!!" עודפעם מילים גבוהות , רד לעם
וכן ננטשת . כשאתה רוצה אתה אומר נטשו אותי , כשאתה רוצה אתה אומר פרשתי . פיצול אישיות ? :) "אם לכם באותה תקופה היו מחוקים את המדינות גם אתם הייתי כועסים ופורשים אה מדבר זה שהיה בברית ISRAEL ונלחם נגד ! ישראלים " אתה יודע כמה ניהולים היו לי שמחקו לי מדינות ? בסביבות 12 ניהולים עם 15 נעולות בניהול
עדיין לא פרשנו :) ולחלק השני , כל משחק ומה שקורה בו במע הייתי חלק מהאיחוד הישראלי של-א שלט במשחק , ולכן נלחמנו אך ורק נגד הערבים . מה גם שכל תקיפה ולא משנה מי תקף קיבלה תגובה , בין אם הודעה ובין אם חיסול המדינה . במצ הייתי חלק מהאיחוד הישראלי שכ-ן שלט במשחק , ולכן הרשיתי לעצמי להילחם גם נגד ישראלים , שחלק מהם תקפו אותי , זוכר ?
אחלה חפירה דפקתי , מקווה שהבנת אבל :)

hen1xc

New member
אז נמספר

לגבי החלק ה 1 : יוגב ביצע פה ניהול כושל,פיניתי אליו אין ספור פעמים בבקשה למחיקת הודעות שלא ראויות שיהיו על גבי הפורום לא לקחתי את החוק לידיים פניתי להנהלת תפוז וגם אל יוגב אבל לא נעשה דבר , עכשיו שרוני פה אין לו שום אינטרס הוא אמצע הוא אובייקטיבי לשיפוט בין הצדדים בפורום בתקופה של יוגב אחרי אין ספור פניות החלטתי להגיב בחריפות כי ראיתי שאין מענה וגם הוא לא הראה דוגמה אישית וחירף את לשונו לגבי החלק ה 2 : נתראה בהמשך
לגבי החלק ה 3 : אני מדבר בלשון נקייה , מעבר לזה שום דבר וחלק 4 : לא מעניין אותי מ.ע. אני דיברתי על השרת הנוכחי הצטרפת לאסף ותקפת את הברית שלנו ולא שלא היה רעיון לשלום היה ... אבל לא רציתם ולראייה יוגב פירסם פה פעם שיחה שהתקיימה איתי עם אמיר ועם יועד בלילה קיצור היה רעיון באמת לפתיחת דף חדש העניין הוא שלא רציתם לכן עשינו הסכם שלום עם הערבים כדי למנוע התקפות מהצד שלכם ולמזער נזקים..

Yogev1982

New member
טומטום

אתה לא קרוב לרמה של לבקר אותי אפילו אתה כלום ושום דבר, תמיד היית תמיד תהיה. ולכן גם עשו הרבה עם כל הפניות שלך לתפוז

hen1xc

New member
תלמד לקבל ביקורת בונה

אבל שוב אתה מעל כולם נכון? יוגב הוא מעל לחוק אשכרה משטר סאדם

hen1xc

New member
../images/Emo261.gif../images/Emo261.gif תכיר

http://www.mako.co.il/news-channel2/Friday-Newscast/Article-d4d35fc0e070231017.htm הכתבה הייתה אמורה להיות משודרת שבוע שעבר אבל בגלל הפיגוע זה בוטל מסע של לוחמי חיר אבל האג'נדה שלי היא יותר בית ספרית רואה את מלול זה האיש והאגדה ולו עוד עזרתי בבחירות לרשויות המקומיות ב2008 ומה שרואים בכתבה הזאת זה רק קצה הקרחון...

Yogev1982

New member
תפסיק לבלבל לי בכדורים

עובדתית שוב באת בהצהרות שאתה תשלוט וכו וכו ובשורה התחתונה התנדפת כמו הרוח כל מה שהיה באמצע לא רלוונטי

Yogev1982

New member
נמחקו לך המדינות כי רימיתם

זבשך. במשחק הזה עוד רחמנים תבוא לאיקרים שחקן מהברית שלנו ששילם הרבה כסף על "תומכים" קיבל חסימה עד 2038 על כפולה אחת !

nitzan456

New member
כל אחד שמקבל באן על כפולות זה עד 2038

או במילים אחרות אל תחזור

למעלה