התחלנו עם המחיקת הודעות הסתמית ?

hen1xc

New member
מה אכפת לי איקרים

אני יכול להביא לך עוד 53416543 משחקים עם עוד 51541351564156 חוקים שונים

Yogev1982

New member
כמו שאמרתי

בשורה התחתונה הבטחת הבטחות מפה ללה לנד וסיימת בבושת פנים כרגיל באמצע הספקת גם לבכות שחסמו לך מדינות כי רימית הכל טפל ולא רלוונטי במבחן התוצאה נכשלת שוב !

hen1xc

New member
חמוד

כל המדינות שאתה והחבר שלך קיבלתם מאליסף הן מדינות שאבי פתח כל המאות מדינות שרובי פתח הם מדינות מסקריפט כלשהו לי לקח לילה שלם כדי לפתוח 100 מדינות אז בשרת הקודם לרובי לוקח כמה דקות בודדות אז נוח לך להגיד שאני מרמה אבל כשזה מגיע אליך אתה מה פתאום אתה שה תמים אה יוגב...

Yogev1982

New member
נשמה אני יסביר לך שוב ל-א-ט

אנחנו כל מה שקיימנו הבטחנו גם אם רימינו (ולא), לא תפסו אותנו
אתם רימיתם על ימין ועל שמאל גם עם סקריפט גדילה וגם עם אחרים שורה תחתונה הבטחתם עשרות פעמים לתת לנו בראש ולשלוט ותמיד איכשהו נעלמתם בבושת פנים. שוב אני יגיד לך כל מה שבאמצע לא רלוונטי מבחן התוצאה זה כמו שמחר תגיד "נכשלתי בבגרות כי הייתי חולה" את מי זה מעניין, במבחן התוצאה נכשלת ! שוב ושוב ושוב

hen1xc

New member
חחחח

אתה חושב שאתה מעליב אותי נכון הפסדתי כי מחקו לי מדינות אני לא אשב 20 שעות ביום בטח שלא מתחילים מכוח 1M אני לא אשתעבד למשחק אתה באת שנה אחרי פתיחת השרת קיבלת הכל על מגש של כסף לנו היה את הביצים להקים ברית חדשה ולהתחיל הכל מ 0 יוגב רק למי שיש ביצים יכול לשבור אותם

Yogev1982

New member
וואי אתה כמו טלויזיה עם אנטנה מקולקלת

אני התחלתי גם מאפס וקיבלתי ניהול וחצי מחן הס אחרי שכבר לא ממש הייתי צריך אותו, רב הכח שקיבלתי מחן הס הלך ללידור אגב. אבל שוב אתה מתעסק בטפל מבחן התוצאה נ-כ-ש-ל-ת פעם אחת פעם יצאת פעם אחר פעם בהצהרות שהתבדו על פארש ואני (אני = אני והאיחוד) בדיוק הפוך לא דיברתי הרבה ועשיתי המון

hen1xc

New member
איך אתה מחמיא לעצמך

אין לי כוח אליך כבר מצטער אני לא מרגיש צורך לדבר אל קיר

Yogev1982

New member
לא מחמיא לעצמי

מחמיא לכל האיחוד והעובדות מדברות בשטח. אני לא מדבר כמוך בחרטות של "עשו לי והיה לי ואולי היה לי ורע לי וטוב לי" אני מדבר עובדות מי הבטיח ומי קיים ומי הבטיח בלי סוף ועשה כלום

lidor747

New member
מעניין מה אתה אומר לעצמך עכשיו

לאור העובדה שהם כולם משחקים באיקרים וגם שמה אנחנו מקום 1.. וברית האחות שלנו מקום 2

BlackWidow3

New member
יא כלומניק ! הייתם על כל הכח

שבעולם ... אלפי מונים ממה שהיה לי ללירן ולאולג , עשינו לכם בית ספר טורקי טמבל , הפכנו את העולם על פיו , הושפלתם בצורה הכי גרועה שיש טמבל ... ואז באת , הבטחת להשתלט על העולם החדש ונחש מה קרה ? הושפלתם שוב על ידי חבורה של חננות חחחח אתה כלום פה וכלום מחוץ למשחק ! ולדיוק .. לא קיבלתי ולא מדינה מטומטמת אחת מאף טמבל פה ! הכל היה שלי מההתחלה .. אתה טשאר היקרות חבורה של טמבלים חסרי כל תיכנון אסטרטגי מינימאלי ... לך תקנה ענבים טמבל חחחחח

siberwolf

New member
חן זה לא יאמן כמה כולם שונאים אותך...

אין לך זכות לדבר על לירן שהוא גדל עם ישראלים ששולטים כי זה בדיוק מה שאתה עשית במשחק שלנו! לא הגיע לך בכלל להיכנס אין לך נסיון אין לך כלום ואתה פתאום בברית מספר אחד עם טכנו וצבא בשמיים לכן תסתכל במראה ותראה שמה שמשתקף ממנה הוא גם לא משהו טהור...ואתה אפילו יותר גרוע בקטע הזה גורר את כל הברית למלחמות שהם רק שלך נגדי אבל אתה יודע מה אומרים...רשעים מלאכתם נעשת בידי אחרים וזה בדיוק מתאים לך נותן לשוהם לגעת באקדח שירה בעולם ובורח אתה בושה

fireforge

New member
חחחחחחחחח חן יא מיקרוב

אתה כלומניק לא פרשת מהעולם החדש הובסת קרעו אותך והחברים שלך זרקו אותך לכלבים שוב ... אתה לא מסוכל לעשות כלום ולא היית מסוגל אתה כבר שנה וחצי מבלבל פה במוח עלי עליוגב על האיחוד שלנו שורה תחתונה האיחוד שלנו פתח לכם את השושנה לך ולכל חבריך וכל מי שניסה ליפול עלינו קיבל בראש שהשרת אופס הצהרת פה עם החברים שלך שאתם תשלטו בשרת בלה בלה בלה דיבורים כמו חול יום אחרי פתיחת השרת המנהל שלך אמיר שאתה כל כך מעריך רץ עם הזנב בין הרגליים לחברים הערבושים שלו וליקק להם את החומית כי הוא פחד שאנחנו נחזור לשחק ונוריד לו את נדין ומה קרה הערבים דפקו אותכם חיסלו את נדין חחח ואתם "פרשתם" אז זהו שלא הובסתם בידי ערימה של ערבושים עם שכל של לטאה חחחחחח אתה כזה כלומניק שזה כואב לקרוא את התגובות שלך

hen1xc

New member
בוא נסדר לך את השתלשלות האירועים

עם תחילת השרת כולם פתחו מדינות סבבה אחרי שראינו שהחבר שלך לא מרפה בהתקפות קיבלנו התקפות משני צדדים הערבים והישראלים כל בן אדם חכם היה עושה את מה שהיינו עושים.. לסגור חזית אחת מול האויב כדי לחזק אחת אחרת ואיתכם אי אפשר לעשות הסכם שלום המטרה שלכם הייתה לתקוף אותנו אז הכי נכון היה לחבור לערבים ועוד לפני ההסכם שלום חיסלנו לערבים מדינות בעשיריה ויש פה הוכחה בפורום אני יכול להביא לך אם אתה רוצה לצאת כה מושפל.. בנוגע לנדין לא ציפינו שהיא תחזיק מעמד ידענו שהערבים לא פראיירים כי הם יודעים שלא היה לנו הרבה מדינות אחרי המחיקה אז היה להם משתלם לתת לנו בראש ולסיכום אני לא מאמין שאני הגבתי לך את כל זה כי תמיד תמיד תחשוב מה שאתה רוצה...

fireforge

New member
בקיצור זיינו אותכם ואז זרקו אותך לכלבים

יצאת אפס בעולם הראשון ואפס בעולם השני ואני מתערב שתצא אפס בעולם השלישי גם

siberwolf

New member
עזוב את זה הוא כבר יודע...

הוא יפסיד במשחק שלנו באותה המהירות שהוא הפסיד במשחק שלכם...כי אין לו שום תכונה או השג אמיתי שנוכל להגיד וואו...לעומתי שאני יכול לתת לך רשימה שלמה שלהם אז חן תמשיך לפחד להגיב לי ולהראות לכולם שאני צודק

למעלה