Flesh And Stone

מוגלי7

New member
אבל../images/Emo58.gif

בפרק הכפול הזה הם דווקא לא שלחו לעבר (מסיבה כלשהי...), אלא פשוט שברו את הצוואר של הקורבנות שלהם. חוץ מזה, אחרי שהדוקטור עזב את הבישוף נשמע מין "קליק" כזה שמסמל את מותו של הבישופ. ממילא לא אהבתי אותו.

מילי08

Well-known member
בדיוק מה שעבר לי בראש ../images/Emo58.gif

כשהמלאך תפס את הבישופ. זה היה נראה מתבקש פשוט לתפוס משהו (נגיד רובה שבמקרה היה שם) ולרסק את היד ולשחרר את הבישופ.

tfreifeld

New member
אוקיי, אנשים והיי אני חדש) אני חושב שפספס

שפספסתם משהו.

tfreifeld

New member
../images/Emo58.gifלעזאזל עם תפוז

בדקה ה-29 ו-3 שניות, תסתכלו על מה שיש על המסך הכחול מאחורי מריבר (אני מזהיר אתכם שיש סיכוי שהחשדות שלי נכונות ואתם תבינו על מה אני מדבר, וזה עשוי להוות בשבילכם ספויילר להמשך הסדרה)

noam 500

New member
../images/Emo203.gif../images/Emo58.gif ברוך הבא

זה העין של האטראקסי נכון?

spooky shadow

New member
../images/Emo58.gif

כן! גם אני ראיתי את זה שם! ואני כולי חשבתי, רגע, לא גמרנו איתם? הרי כן, אני יודעת שזה יותר מורכב מזה, עם הסדק ושטויות, אבל העין הזאת.. היא די מלחיצה אותי האמת..

מילי08

Well-known member
ברוך הבא

וכן, גם אני ראיתי את זה. בהתחלה חשבתי שזה סתם הדמיון שלי, ושהמסך פשוט הבהב, אבל אח"כ שיניתי את דעתי. היתה סיבה שהחליטו לצלם את זה מלמעלה ומהצד- כדי שאנו נוכל לראות מה קורה במסך.

Daniels44

New member
אני מניח שכולם שמו לב

:שה26.6.2010 יוצא ביום שבו יוצא הפרק האחרון של העונה החמישית. ב'- נראה לי שאיימי פונד זה דמות מיתולוגית עתיקה או משהו כזה, כי תראו איך הדוקטור קרא לה: "mad,impossible amy " pond נראה לי כאילו זה אישהו סיפור אגדה עתיק (שאולי מקושר לפנדוריקה?) או שזה סתם כינוי חיבה מפגר שהוא הדביק לה, למרות שאין שום סיבה שזה יתאים לה אחרי ארבע פרקים שהוא מכיר אותה (פרק כפול-פרק אחד) בערך יומיים או משהו כזה. נ"ב- שמתם לב שהמלאכים מקיפים את איימי יש אחד שנראה כמו באמצע ריקוד עם או משהו כזה?

Gal lifrey

New member
../images/Emo58.gif

טוב, הרוב אמרו כאן כבר הכל. אבל יש כאן נקודות שאני חייבת בכל זאת לכתוב עליהן: 1. יכול להיות שזה רק אני עם שיגעון הדוקטור/רוז שלי, אבל אם כשהוא אמר שהסדק נגרם בגלל פיצוץ במימד אחר או משהו כזה, האם הוא חשב (לא חשד, רק חשב!) על המימד של רוז? 2. לעזאזל, כולם מנשקות את הדוקטור... והפעם זה עוד קרה רק כי איימי פתאום החליטה שהיא רוצה אותו (ובדיוק כשהיא מספרת לו על החתונה שאמורה להתקיים למחרת!). בהתחלה צחקתי מכמה מגושם שהוא היה כשניסה להתחמק מהפלרטוט שלה, אבל כשהיא לבסוף התנשקה איתו- לכמה שניות הוא בכלל לא ניסה להפסיק אותה! להפך, הוא גם זרם עם זה! למה דווקא לה מגיע נשיקה כזאת?! ועוד עם כל הקטע שיש קטעים בפרק שכל כך זועקים "Doomsday"! 3. בהתחלה דיי הופתעתי כשהתחיל להבין כל מיני פרטים על הסדק- כבר חשבתי שבפרק הזה הוא כבר מגלה הכל. אבל נראה שהוא רק חשב על הסדק שהופיע שם, מסתבר.

למעלה