Flesh And Stone

מוגלי7

New member
ועוד משהו../images/Emo58.gif

היא אמרה "You, Me... Handcuffs... Must it always end like this?", כאשר בפרקי הספרייה הסיפור שלה באמת הסתיים איתה, עם הדוקטור ועם אזיקים

מילי08

Well-known member
../images/Emo58.gif טוב, אז הגעתי למסקנה סופית

שאני לא מצליחה להתחבר לעונה הזאת. חוץ מריבר סונג לא ממש התלהבתי מהפרק. חבל לי שלא היו לה עוד כמה דקות מסך. המלאכים דווקא לא הצליחו להפחיד אותי כל כך. מבחינתי היה מתח סביר לכל אורך הפרק אבל לא מעבר לזה. איימי עוגבת על הדוקטור היה נראה לי סתם לא קשור. עד עכשיו לא היה שום מתח מיני בינהם (בעצם גם תוך כדי הנשיקה) וזה נראה כאילו הם מנסים בכוח להפוך גם את מאט סמית לסמל סקס. כל הסצינה הזאת היתה לדעתי פשוט תלושה לחלוטין. וגם אני, כמו אמרי, חשבתי שיש משהו שפספסתי כשהיא אמרה שזה מה שהיא ניסתה להגיד לו. לא היה יותר פשוט לנסות להגיד במילים במקום להתנפל עליו?

מוגלי7

New member
רגע...../images/Emo58.gif

אם הסדק מוחק אירועי עבר וכבר ראינו שהוא מחק את אירועי "כדור הארץ הגנוב/סוף המסע", אז... דונה זוכרת?

MIDNIGHT SKY

New member
הוא לא מחק אותם !../images/Emo58.gif

זה לא שכולם לא זוכרים את מה שקרה,זה נמחק מהראש של איימי נכון?

timetraveler900

New member
../images/Emo58.gifבוא נראה אם הבנתי אותך נכון...

אתה שואל אם הדוקטור-דונה זוכרת או שדונה עצמה, כי דונה לא זכרה גם כשכולם זכרו.... (
) אבל אני משערת שהדוקטור=דונה זוכרת בגלל שהיא נסעה בזמן, אז יש לה פרספקטיבה אחרת על הדרך בה אירועים קורים....

limors2

Active member
המממ.../images/Emo58.gif

אני לא לגמרי בטוחה שאני רוצה את זה בתור הדסקטופ שלי, זה די מפחיד

DaKakashi

New member
XD

קריפי וחוץ מזה, הבריטים לא טובים במיוחד בקלווז- אפים ><

MIDNIGHT SKY

New member
../images/Emo58.gif כיף יותר לצפות בHD

איימי אומרת יותר מדי פעמים ''דוקטור'' בפרק הזה.
Doctor: well,we've got comfy chairs.Did I mention? Angel Bob:We have no need of comfy chairs Doctor :I made them say comfy chairs Amy: hehehm.SIX.
צחוק המלאכים מטריד מאוד.
וופס. המלאך תפס את הדוקטור GOTCHA
ריבר: ואתה עומד עכשיו מאחורי,נכון דוקטור? דוקטור: כן. ריבר: הו,אני שונאת אותך. דוקטור: לא את לא.
איימי: אז מה לא בסדר איתי? ריבר: כלום. דוקטור: הכל. את גוססת *ג'יזזזז.תודה על העידוד*
דוקטור: טוב.איימי,איימי,איימי. *קלטנו בפעם הראשונה*
ווייקי וייקי.
הקטע שהמלאכים נשאבים לסדק זה כל כך דומסדיי. כל הסצינה היא דומה. מעניין אותי ,כשהוא הסתכל על המלאכים נשאבים לתוך הסדק,האם זה הזכיר לו את מה שקרה אז? וכשהוא אמר שזמן יכול להכתב מחדש,הוא חשב על רוז? יש עוד הרבה לכתוב,אבל אני מתעצלת.

דוק10

New member
../images/Emo58.gif

פרק ממש טוב משהו שקשור גם לפרק הקודם כשהמאלך יצא מטלויזיה זה הזכיר את הסרט הצעקה

hodaya96

New member
אחלה פרק! ../images/Emo58.gif

לא הבנתי מה קרה לאיימי בסוף:p אבל בהצצה לפרק הבא כמעט נפלתי אעאעאעאעעאעא ערפדים לזה חיכיתי כל כךךך הרבה זמן
מתה כבר שיהיה הפרק הבא!

30 Rock

New member
תגידו...

הסבירו מתישהו למה אי אפשר פשוט לרסק אותם כשהם אבן?

30 Rock

New member
ראיתי

לכן גם לא שאלתי "למה לא פשוט פוצצו אותם" אלא שאלתי אם הסבירו איך זה שהם כאלה עמידים אם הם פשוט הופכים לאבן. חוץ מזה שאני בטוח שיש גם לא מעט פסלים אמיתיים שאם תירה עליהם הם לא יינזקו כמו אם תנסה לפוצץ אותם...

30 Rock

New member
שלא לדבר על זה

שמבלינק למדנו שהם לא ממש הורגים אלא מנצלים את האנרגיה של החיים שהיית חי... כלומר שהדוקטור פשוט היה צריך להגיד לבישופ "תהנה בחיים החדשים שלך. אני מציע לך להתחיל להמר על מאורעות היסטורים"

למעלה