מישהו שומר עליי

chiquitito15

New member
ערוץ ויוה../images/Emo104.gif../images/Emo103.gif

מקצר לנו את "מאירועי הפרק הקודם" תמיד
אבל ביום ראשון הוא נותן מה היה ביום חמישי כדי שניזכר...

LIAH1

New member
אני אחזור על הודעתי...

ראשית, זו לא כתבה של אביטל שלנו - היא עשתה בזמנו על אם חורגת שנית, אחרי המיקרה הלא נעים עם אלמה לטינה - אנחנו לא עושים מעברי חומר מסוג זה
אפילו שראיתי ששמת לינק...

היה פרק מבאס

כולו היה פשוט מבאס- האכזבה של טטי המתוקה, הפרצוף העצוב של ברבי שפשוט גרם גם לי להיות עצובה, העצב של גיז'ו ופאצ'קו במיוחד. והשמלה של ברבי בחתונה האזרחית הייתה זוועתית-נראית כמו וילון או הכותונת לילה של הזקנות,פאק, דבר כזה היה מתאים לפדרה קורחה!

L i O r K u S h

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gifבדיוק../images/Emo34.gif../images/Emo55.gif

היה ממש מבאס! כולם עצובים
והחתונה נעשית בכזה אילוץ
והכי דפוק זה שגם ברבי וגיז'ו לא אוהבים אחד ת'שני ובכל מתחתנים! כאילו אם ברברה לא רוצה להיות עם פאצ'קו בסדר...אבל למה להתחתן עם מישו אחר?! חחח השמלה של ברברה וגם ברברה נראו מפחידים וזוועתיים! האיפור של ברבי היה ממש מפחיד והוא עשה אותה מכוערת...והשמלה בכלל הייתה נראית כאילו היא התחפשה למשו בפורים חחחח

chiquitito15

New member
השמלה של ברברה../images/Emo104.gif../images/Emo103.gif

ב"שתי" החתונות היו זוועתיות
מה היא אסקימוסית?!

LIAH1

New member
../images/Emo45.gif אוי... השיער שלה

היה פשוט מהמם!!! איזו תסרוקת שווה

דווקא מזה אהבתי! חחח../images/Emo9.gif

אבל בשניה השל הזה שהיה לה מעל היה נראה כמו כותונת...אבל בראשון לדעתי היה יפה

LIAH1

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo6.gif

אני גם הרגשתי שזה מעין בייבי דול משהו חחחחחחחח

chiquitito15

New member
יו../images/Emo12.gif../images/Emo104.gif../images/Emo103.gif

לדעתי אחרי הוידוי "הרומנטי" שהיה מול המזבח- הפרק הבא ייפתח בחתונה
למרות שהיא לא אוהבת אותו והוא לא אוהב אותה... אגירה
כל הכבוד לך, הומברה, על ההגנה מול הבת שלך
פאס- יפייפיה
מותק של אישה... אהבתי את הסצנות שלה היום
היום סיכום קצר כי חייב לעוף להכין ש.ב. ששכחתי שיש למחר

efif1212

New member
איזה פרק ....

אלחנדרו כרגיל היה מניאק,אבל חוץ מזה היה יפה(ועצוב..) איך ריחמתי על טטו! מסכנה!גיז'ו הזה סתום!הוא כזה בן אדם שיטחי ורדוד! יותר חשוב לו הכסף בשביל האליפות מאשר אהבה... והיה עצוב עם ברבי ופאצ'קו...והראו שהוא באמת דואג לה ואוהב אותה,איך הוא עצר אותה מלהקיא... וחוצמזה נכון אגירה סיפר לפאצ'קו את הסיפור הזה(של פאס...)?אז הוא אמר שהבחורה היתה לבושה בשמלה מפוארת ויפה..לדעתי ברברה לא נראה כמו כלה,והשמלה לא היתה מפוארת...זה היה נראה כמו כותנת לילה...עם הפונפונים האלה..חחח וגם היה עצוב מאוד עם לאוריטה ופנצ'ו...איזה מסכנים! איזה עצבים עם החוליאן הזה! איזה בן אדם חסר לב ורגשות!כזה רשעעעעע! הוא ואלחנדרו היו מסתדרים מעווולה!! מחכה כבר למחר...

איייי קה קאפיטולו../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo2.gif../images/Emo7.gif

מה קדה ווקא אביארטה!!!
מסכן ניקו!! איך הוא בכה..והיא לא שמה עליו [אני מתחילה ממש לא לחבב את ברבריטה מי אמור...] והוא אמר לה 100000000000 פעם שלא תתחתן בפרק הזה והיא עדיין לא שמה ***
ובחופה!!!!OMG זה כאילו...ואווווווו זה היה כ"כ מותח!! ששניהם אמרו כזה "אני לא אוהב/ת אותך" יוו זה היה השיא!! בעצם...עוד יותר שיא היה שהיא התעקבה בלהגיד שהיא מסכימה להתחתן איתו..אני הייתי ב.ט.ו.ח.ה שהיא תגיד שלא
ואיך שטטו באה...אין!!! ראיתם את המבט על הפנים שלה? מבט רצח כזה...וגיז'ו כולו בהלם לא יודע מה לעשות עם עצמו...חעחע ואיך שחואן מנואל אגירה מי אמוררררררררררר
לקח את גיז'ו ואמר לי בפורטוגזית[או איטלקית...אני עדיין לא סגורה על זה..
] " אסקוטה!" חיחיחיחי מאצ'ו! מי מא'צ'ו!!
ועוד אח"כ שהוא תפס אותו במבטח מנסה לדבר עם טטי דה מי קוראסון! והוא כזה אמרו " אתה בכוח רוצה לקבל מכות היום?" חעחעחעחעחעחע הייתי ברצפה
ומסכנה לאוריטה מי וידה..=[ מה יהיה עם פאנצ'יטו עכשיו?!!?!?
ראיתם את אבא שלהם [של לאורה וניקו ששכחתי איך קוראים לו...
] איך שוא אמר כזה לשוטר כל שניה "תוריד את הידיים שלך ממני!" חעחעחעחעחעזה קרע אותי כ"כ
זה היה קטע טוב בין כל הלא טוב שהיה פה..
שני המסכנים של הפרק..[ העיקריים...חח מה לא?..חחחחחחחחח
]

למעלה