מישהו שומר עליי

LIAH1

New member
דווקא הוא רקד לא מעט... ../images/Emo45.gif

וכל שואו שהוא נתן שם - פשוט היה מדהים
שווה לראות אותו בפעולת הריקודיישן משהו

כן זהו זכרתי שהוא רקד...../images/Emo45.gif

ווואייי הייתי מתה ליראות אותו משחק את ריקוד מושחת אמא זה היה מדהים כי יש עליו את הנתונים

shirshir9

New member
הקשר בינהם אבל

לא ישתנה לדעתי כאשר אגירה וגם היא יגלו שהיא לא הבת הביולוגית שלו... לא הבנתי מה החשש הגדול?
כבר מזמן [יאפ מזמן...] לא רואה עליו את המניפולטיב הרגיל... בשלב מסויים לדעתי הוא באמת נדלק על טטי יותר מהנורמל...והתחיל להיות לו אכפת ממנה ולא רק להשכיב אותה...ובשנייה שזה קרה...היחס שלי כלפיו השתנה...בהדרגתיות יש לציין

LIAH1

New member
תראי... הקשר אני מאמינה שישאר

חזק והכל... אבל זה ניראה לי יהיה שוקיזם ענק בשביל אגירה לגלות כי הבת שלו מזה 20 שנה - בכלל לא שלו
אין - זה לא אותו דבר... זה בטוח יהיה בעל השפעה איכשהו אני מניחה... במיוחד לאור העובדה - כי יש לה אמא שחיה. זה לא שהיא "סתם מאומצת"... חחחחחח בכל נוגע לגיז'ו - אני פשוט כל הזמן ניזכרת באיך שהוא היה בהתחלה - וזה ישר נותן לי קונוטציה שלילית סיימפרה

LIAH1

New member
טוב... אז היתה קאסאמיינטו../images/Emo4.gif

57 המוזר קצת... כאילו, קשה לי להגדיר ת'פרק הזה
החתונה בסוף התרחשה - אזרחית לפחות
וכל מה שסבב סביבה - היה כמובן עיקר הפרק הזה
כמה דברים מרכזיים כמובן ליוו את הדמויות - ואני חייבת להתחיל עם אגירררררה כמובן
איזו יציאה הוא הביא על גיז'ו חחחחחח אוי זה היה פשוט ג-ד-ו-ל
מי שמתעסק עם הבת שלו - סופו יהיה רע ומר... שלא נדבר על זה שהוא ידאג לעשות לו טיפוליישן פיזי משהו - לרגל הפגיעה בטטו שלו. אהבתי את האיום. אהבתי את הכוחניות. אהבתי את העובדה שיש לאגירה גבולות אותם הוא לא מוכן לראות ניפרצים - וע"כ הוא מבחינתו יעשה טודו ע"מ לבצע אחר עקרונותיו. וטטו מעורבת?! זו בכלל חגיגה שלמה
רק מה, שוב ראינו את השתיקה הרועמת של אגירה שלנו - אל מול פיתרון שהוא כ"כ יכל לתת לדמות קרובה אליו
שהרי כמו שהוא יודע סוד גדול על אלחנדרו - וע"כ יכול היה לעזור לפאסיטה כנגדו - ככה עכשיו יש לו סוד גדול על גיז'ו - וע"כ הוא יכול לעזור באמצעותו לניקו לזכות באהובתו... ויאמר בהדגשה - כי כל הקייסים האלה שיש לאגירה כנגד "הרעים" - הם באמת נכונים!!! אז אם הוא יחליט לדבר (יאללה כבר
) זה הכל יהיה אמת לאמיתה!!! מתי הוא יפסיק לשתוק על כל סוד שהוא מגלה?!?! סצינת החתונה האזרחית היתה סימבולית בטירוף... 5 דק' של שקט מופתי, בהן עברה המצלמה על האורחים השונים... את השופט לחתונה?! אפ'חד לא ממש שמע, הצופים כמו הדמויות עצמן - היו חירשות לרגע קל - וכל מה שניתן היה להבין כי נאדייה לא מקשיב לדברים על הזוג. כי את מי מעניין הזוג כשלעצמו?! אפילו הם בעצמם לא מעניינים אחד ת'שני... ואז ראינו את ההוא מהרהר... וההיא מהרהרת... וההוא מרכל בליבו... וההיא חולמנית בהקיץ... וההוא מייחל למפולת... וההיא מקנאה ומתחנמת... וההוא וההיא וכך היה חתונה שלמה
כי מעבר לזה - ומעבר לריכוליישן ולתחושות האלה מסביב - את אפ'חד לא מעניין הקייס העיקרי - שזו בעצם חתונת גיז'ו\ברבי. סצינת היום כמובן היתה קטלנית... "אני לא אוהבת אותך" - והוא בתגובה "ז'ו טאמפוקו"...
כ"כ ברור לשני אלה כי הדבר הזה שגוי בבסיסו... אבל משום מה יש בהם דחף הדדי להרס עצמי, ולו רק ע"מ לרצות את הסביבה ולרצות את השקט הנפשי שלהם. מעניין מה יהיה בפרק הבא. אישית אני נוטה להאמין כי כל הפארסה הזו כמובן תתבטל כלא היתה. ת'אמת?! לא כ"כ משנה לי, שכן אני מעדיפה את ניקו בכלל רחוק ממנה גם ככה. כי כמו שראינו אותה חוזרת לסורה הדפוק כרגיל - כך אני מאמינה שניראה אותה גם עכשיו
עם טטו - זה היה דבילי לאללה... כאילו, היא אשכרה הקשיבה לו מעט או מה?!?! היא בכלל שוקלת לשמוע את הטמטומיישן שיש בפיו, או מה?! אני לא מוכנה לראות בכלל רמיזה למשהו בין 2 אלה
זה יוציא אותי מדעתי ניראה לי חחחחח הוא הדבר הדוחה ביותר כמעט שיש בטלנובלה הזו... אני רק רואה אותו - וישר אני מייחלת לאיזו בומבה שאגירה מכניס לו
אז פליז רק לא עם טטו
לאוריטה\חוליאן\טאנגיטו... איזה בלאגן
וכמובן משהו שאינו הגיוני בעליל!!! אין דבר כזה ששופט לוקח לאמא את הבן שלה בכזה מהלך קטלני - מבלי שהאמא בכלל מוזמנת לשימוע בביה"מ!!!!
הלווווו מציאות לאהבה בשמירה, חת חת שומעים?!?! מה זה היה אמור להביע המהלך המוטרף הזה?! ועזבו שימוע עם האמא... איזה שופט ייקח על עצמו אחריות - וייקח לאמא ת'בן שלה - מבלי שיש הוכחות רפואיות בכלל להתמכרותה לסמים?!
שהרי כמובן טודו זה טירפוד ע"י עדים מפוברקים... כאילו, עם כל השוחד שבעולם - יש פה משהו רקוב לאללה... לא משכנע לאללה... לא אהבתי לאללה...
כאילו, לאוריטה כמובן קיבלה את רחמנותי ואת אהדתי... את טאנגיטו כמובן שאהבתי קומו סיימפרה, אבל ת'כלס?! הקייס עצמו?! היה פשוט עשוי לא משכנע, מהסיבה שאין ד-ב-ר כזה!!! טוב, לא נורא. זו טלנובלה
ניסלח להם?!
פאסיטה - שיחקה אותה כמובן
כאילו, אני מדברת בעיקר מבחינת הניסיונות שלה להניע את הבת שלה מהקאסאמיינטו הסתומה שלה עם גיז'ו המעפנון
היא צעקה... בכתה... התטרפה על דעתה... וכמובן שלא הצליחה לחדור לליבה של בתה
כניראה ברבריטה נועדה לסבול, ולא משנה איך למה וכמה... וראינו את זה שוב כמובן חוזר בדמוי המחלת בולימיה שלה היום
אגירה הרג אותי מצחוק עם הסיפוריישן על (בדיעבד) פאסיטה\קרליטוס... חחחחח איך הוא השב"יז את ניקו שחבל"ז
אורסולה - מתחילה לקרצץ בצורה שקופה משהו
ניראה לי היא גם כמובן על תקן ניסיון להיות צלע שלישית בין פאס לאגירה - ואין לי כוחחחח קראיייי
קרו\אלחנדרו - איזה חוסר בושה נוראי
הם אשכרה התחרמנו בחדר שלה, בעוד התמימה הבלונדה - מביאה לה תכשיטים... אוי - עד כמה מופרך טודו פה יכול להיות?!
וזהו... פרק יפה... אבל עוד הרבה דברים שקשה להגדיר...
בלאגניישן חוגג
ולסיכום - אגיררררררה
אחחחח איזה איומיישן הבאת היום - יא נוטף סקס אפיל שכמותך
בא לך להגן גם עלי מפני טפילים משהו?!

varvara

New member
../images/Emo45.gif

אהבתי את הסיכום, צדקת בהכל!!! אגב, עכשיו כשניקו וטטי נטושים ובודדים, יש מצב לאהבה???? אב, את האמת, תיסקלו אותי באבנים- אני מעדיפה אותו עם ברבי...

LIAH1

New member
../images/Emo6.gif וואלה../images/Emo35.gif

זה בסדר - יש פה עוד כמה שרוצים אותם יחד חחחחחחחחחחח
אני בהחלט מקווה כי עכשיו ניראה את ניקו עם טטו קצת
כאילו, לפחות לתת לנו לטעום את הזוג הזה קצת יו נואו
לא יזיק ואני בטוחה שיכול להיות מוי נחמדיישן

לדעתי כן חייב להיות משהו בין

טטי לפאצ'קו רק מענין איך אגירה ייקבל את זה הוא גם ישים את ניקו על השולחן כמו ש..הוא שם את גיז'ו

LIAH1

New member
אני מחכה לזה כבר חבל"ז../images/Emo99.gif

היתה רובי... היתה ויקי... יאללה - הגיע תורה של טטו
אגירה ניראה לי קצת יחטוף ג'ננה... אבל(!) שהרי טטו את ניקו אוהבת על אמת הרי - אז לבטח ניראה אותה מגיבה אחרת מאשר מה שהיה עם גיז'ו - אליו לא ממש היתה לה אהבה

אחלה אחלה סיכום../images/Emo47.gif

N מילים בפי אמרת את הכל גם אני לא אהבתי...את הסיפור המופרך של הקטע של לקיחת הילד מאימו דיבלי לחלוטין!!! ואני רק שואלת אחות של מילגרוס מיתחתנת שזו ברברה לא אמורים אפילו להזכיר ייעני הם מודיעים לה??? בכל זאת זו אחותה

הם שוחכים את הפרטים הקטנים../images/Emo8.gif

גם לא מובן לי השימלת השבת הזו כבר שימלת השבת של חנה'לה הייתה יותר יפה וה...כתר על הראש
מה זה היה אמור להביע שהיא מלכה???? כי היא לא ראיינה יש רק אחת וזו לילו'שששששששש

LIAH1

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח../images/Emo6.gif

שמלת השבת חחחחחחחחחחחחח
גדול... באמת פוחלצי משהו...
והכתר כנ"ל... אבל התסרוקת?! אני חייבת להודות שזה היה פצצה

../images/Emo8.gif../images/Emo6.gif

זה מה שהיה ניראה לי על השניה והריאשונה ביכלל זה התחתיות שהסבתות שמים מיתחת לשימלה
אין מה להגיד התיסרוקת השנייה הייתה מדהימה הריאושנה לא ממש רגיל כזה

LIAH1

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

את כ"כ צודקת... ניראה לי הסטייליסטית של הטלנובלה הזו - לא ממש מומחית
וכן - התסרוקת הראשונה היתה חסרת ייחוד משהו... אבל השניה היתה יפה
סופסוף משהו חיובי

LIAH1

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo12.gif וואיי... צודקת...

כאילו, אשכרה בכלל מדחיקים לחלוטין את קיומה
מה שלא יקרה (ואו הו כמה שקורה בפאמיליה הזאתי
) - מילגרוס כביכול כלל לא מעורבת פה בנאדה... בהחלט משהו מוזר

מה שמצחיק....../images/Emo6.gif

שאת הרצח של פאס הם רצו לספר...וכמובן אלחנדרו הדביל רצה לספר אבל את החתונה כאילו כלום!!

LIAH1

New member
נ-כ-ו-ן-ן-ן-ן חחחחחחחחחח../images/Emo67.gif

בואנה - את עולה על כל הפרטים הקטנים הא?!
ריינה את בעצמך קרידה

למעלה