על הפרק האחרון של

mor 5

New member
קומיקס??? יש סיכוי

לראות את התמונות האלה דרך האתר או משהו?? אם כן תודיעו לי.. אני מתה ליראות את הקומיקס של זה!! מור

mor 5

New member
טוב לגבי התמונות האלו...

ניכנסתי לכתובת אבל זה לא הוביל אותי לשום מקום ככה ש... או שתיכתבי את האתרים שוב.. או שתשימי את התמונות כאן.. כי אני באמת רוצה ליראות אותם!
תעשי מאמץ
מור

ruthyanat

New member
היי !!!

פשוט אני אגיד לך מה...זה באתר שלי www.qaf.up.co.il בתמונות-עונה שנייה-פרק 15 ותמונות-אחרים את כבר תראי, אם לא אני אשלח לך באי מייל כי אני לא חושבת שכ"כ ישמחו שאני אעלה לפה תמונות...... תגידי אם עכשיו זה בסדר ביי ביי רותי פרוטי

ruthyanat

New member
|אוי אני פשוט חייבת...אני מקווה שזה

בסדר שאני מעלה תמונה...היא פשוט תמונה מצויינת

mor 5

New member
יקירתי... התמונות האלו פשוט מהממות!

אבל לא היתכוונתי אליהם.... הם כן עולות לי לפי האתר שהבאת לי.... מה שלא עולה לי זה הקטע של הקומיקס.... זה מה שיוצר לי את הבעיה... אם את יכולה להגיד לי איפה אותו אני יוכל ליראות.. או לפחות ליראות חלקים מימנו...(את בראיין שבקומיקס ראיתי כבר באתר שלך,אבל אם יש עוד שלו.. אני אשמח!) ד"א אתר פצצתי! אהבתי
מור

ruthyanat

New member
אני אעשה את מטב יכולתי

למצוא!ומהר! תודה רבה, אני משקיעה כל דקה פנויה באתר הזה.. נדבר בקרוב (כשיהיה לי משהו מהקומיקס) רותי

mor 5

New member
תודה רבה!

רואים שאתה משקיע הרבה באתר!! הוא ניראה מושקע ויפה..... המשיכי בעבודה הטובה ;) ותודה על המאמץ של הקומיקס... מור

זה היה של כך מבאס! ../images/Emo10.gif

כל כך רציתי שכבר ינשק אותו ואז הגיע הקטע המדכא הזה!
למה?!?!? למה!?!?! למה?!?!? למייקל לא מגיע מישו נורמלי? ולמה בריאן עדיין מניאק? הוא מטורף על ג´סטין!

birka

New member
זה לא פיירררררררררררררררררר

אוףףףףףף למה מייקל תמיד נדפק? (לא במובן שהוא היה רוצה) בן כזה מתוקייייייייייייייייי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! תגידו..... למישהו יש את התקצירים של העונה? קראתי אותם... אבל אני לא ממש זוכרתתתתתתתתתתתת

די, תפסיקו! מייקל לא "נדפק"

אני לא יודע מה יהיה בהמשך, אני רק מקווה שלמייקל יהיה שכל לבדוק את זה ולא לזרוק הכל על הסף... הוא חמוד ושווה לבדוק את זה.

לא נכון!!!!!

אני שנאתי את דיוויד... בן מתוק... ומייקי תמיד נדפק...קודם דיוויד עובר לפורטלנד לבן שלו ומישהו אחר שהוא מכיר והתאהב בו נגוע באיידס...לא מגיע לו!

mor 5

New member
לצערי... אני מסכימה איתך!

נכון בן באמת חמוד ובאמת מקסים.. והכי מבאס בעולם שתקעו לו איזה מחלה שהוא לא ייצא מימנה בחיים! ועוד למי?? למייקל שבכל מיקרה היה לו חרא בחיים! אבל הוא פשוט מזכיר את דיווד! וזה לא טוב כי דיוויד ומייקל לא יסתדרו ככה ש.... לגביי סוף טוב בניהם אני לא בטוחה... מור

BIG wannabe

New member
כנ"ל. בהחלט כנ"ל.

פרק ממש טוב!! הפרק הזה גרם לי לשנות את הדמות האהובה עליי מג´סטין- שעדיין נשאר בנאדם -כזה- חמוד! לאמט- הוא כל כל מאמי! כזה חמוד ומתחשב ואיך שהוא עזר לטד וכל זה! אווווווווי אני חולה עליו!! ואיזה מסכן מייקל! באמת, מה הוא כבר עשה בחיים שמגיע לו את זה?? אהה.. איזה מזל שיש את הפורום הזה שאני יכולה לברבר בו על אהבתי לסדרה בלי שיגרשו אותי משם בצעקות מלוות בזריקת עגבניות..

פרק נחמד...

בן מזכיר טיפונת את דיוויד... ואיזה מזל שהוא הזהיר את מייקי!!! אמט כזה כוסווווון (חחחחחח) איזה חמוד הוא!

למעלה