דברי ההומופוב

MARMELAD

New member
חחח ברוך הבא, חמודי

מה ניסית להגיד בדברים הטפשיים האלה? שאתה גבר...?? שאתה לא אוהב הומואים..? ההצעה שלי אלייך - דברים כאלה תשמור בבטן... הם לא מוסיפים לך הרבה כבוד...

amir100

New member
אולי תפסיקו להגיב

לכל מי שכותב הערות הומופוביות , ועוד אוהד את הפועל פ"ת
, חרא של קבוצה. מרמלד , כמדומני אתה יכול למחוק הודעות. אז יאללה , תעשה נסיון על השרשרת הארוכה , המטופשת והממחוזרת הזו. היא רק מראה ש<font color=red><b>אתם</b> </font>(אלה שהגיבו) , לא אני
, שמים עליו. אמיר מקווה שלא יצא מחורבש...

amir100

New member
אני חייב לנסות שוב... ../images/Emo8.gif

<font color=red><b>אתם</b></font>

אחי!

תום אחי, אתה מה-זה שפיץ! בוא נראה אותה מביא אותה בהפוכה: נסה למחוק את חדר "בנים בלבד" מהכרטיס שלך, אתה בטח כלי במחשבים...

MARMELAD

New member
לכל חברי הפורום ההומופוביים :

אני מפנה אתכם למאמר על הרצח של מת´יו שפרד. קריאה מועילה שתהיה.

זה מעניין...

מאחר שהנאצים הוציאו הומואים (ולסביות...) להורג... בדיוק כמו את היהודים. זאת אומרת... שאנחנו שווים בדיוק כמוך!

MARMELAD

New member
נורא קל לבוא ולקלל

אני לא חושב שיש הרבה משמעות במה שהוא כתב. אולי הוא הצליח להרגיש לרגע כמו גבר. שיבושם לו. שאלה. האם אתם מאמינים שהומופוב הוא בעצם הומו מודחק?

לא עברנו על זה?! אני בת...

על כל פנים... לא יודעת... פשוט ככה. עשיתי על זה עבודה בסוציו´... עבודה מצויינת 95. ותודה לרינת שתחייה. על כל פנים... כי נראה לי שזה נובע מפחדים שאנשים פשוט לא מוכנים להתמודד איתם. אז הם מפחדים שמישהו יכריח אותם בטעות... לא יודעת. אולי. אגב, סליחה על הקיטשיות, אבל חולה על הפורום.

MARMELAD

New member
טוב, הזיכרון, את יודעת

אני באופן אישי לא ממש מאמין בתיאוריה הזאת כלומר, ברור שיש הרבה הומואים שמסווים את המיניות שלהם במודע או שלא בהומופויבות אבל יש גם כאלה שפשוט שונאים הומואים

InnerKid

New member
האם רק בשנאת הומואים מדובר?

לדעתי, הומופוביה לא נגמרת בשנאת הומואים בלבד. זוהי למעשה תוצאה אחת בלבד של משהו עמוק יותר שנמצא בבסיס. לא, אני לא חושב שכל הומופוב בהכרח יהיה הומו, זה יתכן אבל לא הכרחי. אם נבדוק הומופוביה, נוכל לרוב למצוא שבסיסם, אותם הומופובים לא מקבלים את השונה מהם, את האחר מהם. אי קבלת השונה יכולה להתבטא בצורות רבות, וביניהן גם השנאה הזו להומואים שבה דובר. שנאה שמקורה אולי בשנאה עצמית, ומופנית למעשה החוצה.

נאצים בארון...

קודם כל, אני מפנה את תשומת ליבנו לכתבה מגו-גיי, העוסקת בשאלה "האם היטלר היה הומו". אם זה מבוסס, אז זה הולך ככה בערך: היטלר שנא יהודים...להיטלר היה אבא יהודי... היטלר הפעיל את "סעיף 175" הנוגע בהומוסקסואליות... היטלר היה בעל נטיות... כל זה לשאלה האם הומופובים הם...

MARMELAD

New member
קראתי את הכתבה

ובעיניי היא ממש לא רצינית ההומואים האלה... כל אחד קצת מפורסם הם טוענים שהוא הומו... סתם.. ברצינות - אני לא קונה את זה.

InnerKid

New member
אפשר להציע פרספקטיבה אחרת?

אני קורא את ההודעה ואת התגובות שנראות זועמות, מתגוננות, מתקיפות חזרה ועוד, ועולה אצלי השלכה בראש, כי כשאני נתקל בכל רגש לא נעים מול אדם אחר אני מפנה לעצמי מראה פנימה ומסתכל אל תוך אותו מקום שהרגש הזה נמצא בו אצלי. על מה אני כועס בתוכי? על מה אני זועם? ממה אני מתגונן? למה אני תוקף? מה נמצא שם מתחת? לפעמים אני עושה דו שיח עם עצמי או עם חבר טוב. אישית, אני לומד מזה הרבה על עצמי ועל הסביבה. הצעה.

MARMELAD

New member
ידוע שההגנה הטובה ביותר היא התקפה

השאלה היא אם אנחנו באמת מרגישים מאויימים ממנו או פשוט מתעצנבים כי הוא מעצבן ואם אני נתקל ברגש לא נעים אצל בנאדם אחר לא תמיד אני מחפש את זה בתוך עצמי הרבה פעמים אני מתייחס ל"למה הוא מגיב אליי ככה" ו"מה אני יכול לעשות בקשר לזה"

InnerKid

New member
התקפה?

ידידי היקר, זה בכלל לא משנה. להרגיש מאויים או להתעצבן זה אותו הדבר. הבחירה שלי היא לרדת לעומק של עצמי וללמוד את עצמי דווקא מהמקומות הלא נעימים, וזה ממילא קורה כל רגע ורגע אצלי בפנים. על ידי בחינת המחשבות ב"אונליין" כשאני מזהה אותן, אני שם אותן על שולחן הניתוחים הפנימי שלי ובוחן אותן ולומד עוד דבר על עצמי וממשיך הלאה. לא, אני לא אומר שאני לא מתעצבן, או לא מתגונן או לא מתקיף לפעמים, אני כן חווה וכן מרגיש וכן כועס וכן מתרגז, וחוץ מזה יש לי משקפיים נוספות שעוזרות לי ללמוד את עצמי בצורה מאוד עמוקה ואמיתית.

marco

New member
אני לא יודע מה איתכם...

אני תמיד מגיב כך לכסילות ולדעות קדומות. אני מתבונן לפנימיותי ועדיין הרגשות הטבעיים שלי כנגד התופעות האלה משתחררים.

InnerKid

New member
תבורך

אתה לא סותר את מה שאני אומר. אני לא משאיר את הרגשות הטבעיים שלי בפנים, אני משחרר, ותוך כדי זה בודק - איפה לי יש דעות קדומות. דעות קדומות על עצמי, דעות קדומות על אחרים, בטח יש שם איזה משהו. איזה דעה קדומה כזאת או אחרת.

למעלה