דברי ההומופוב

the_new_guy

New member
פשוט מקומם!!! ../images/Emo2.gif

למרות שאני בתקופה די עמוסה ואני לא מוצא כ"כ זמן להגיב בפורום, פשוט לא יכלתי להתאפק והייתי חייב להגיב. יש כמה דברים מזעזעים ומקוממים בהודעה שלך. להלן רק כמה מהם: נניח שנסלח לך שכתבת "אותכם" ולא "אתכם" כפי שצריך(זה בסדר, הרבה אנשים אומרים "אותכם"). אבל רק נ-נ-י-ח, זה לא שמישהו כאן באמת סולח - הכל נרשם. באשר ליתר הדברים- ממש הגזמת! ראשית, יש לומר "אתם נגד ה טבע" ולא "נגד ל טבע". שנית כשאתה מנסה לקלל, תוך שימוש במילת הקריאה "יא" הבאה מהשפה הערבית, עליך להשתמש בה כמילה נפרדת ולא כחלק מהקללה עצמה -ככה זה בשפת המקור. בנוסף, סימני פיסוק!!! (כל מילה נוספת מיותרת). אבל הגרוע מכל: הפועל פ"ת??? מה בשם האלהים עבר לך בראש?!?!

the_new_guy

New member
מרמלד, בכל היקר לי:

שירשרתי אבל ההודעה של הפועל פ"ת פשוט נעלמה כבמטה קסם (עבודה שלך?)

the_new_guy

New member
הפועל פ"ת יקר, ../images/Emo99.gif

תום! מתוק שלי, שכחתי עוד משהו קטן: העברתי את כרטיס הפרטים האישיים שלך לפחות ל-10 מבנות הכיתה שלך. הם ראו שאתה חלק מפורום בנים בלבד ונורא שמחו להכיר את הצד הזה שלך. הם גם רוצות לשדך לך מישהו, אבל אסור לי לגלות מי. נשיקות!

FRESH FRUIT

New member
איזה מאמי! ../images/Emo6.gif / ../images/Emo9.gif

רק לא ברור לי למה אם הוא כזה גבר הוא לא בא לכאן שוב בשביל לענות על שאלותינו.. לגבי ההומופוביות כסימן להומוסקואליות חבויה- האמת שלא נראה לי.. אלו אנשים שגדלו בסביבה (חברים, משפחה, שכונה) שהומוסקסואליות היא מין טאבו- מה שגורר אחריו שלל ירידות וכינויים.. איך נאמר? ציוריים.. זאת דעתי. שחר.

שרונ(י)

New member
WOW כל כך הרבה מחמאות...

לא שמעתי הרבה זמן, ואני מאמין באמונה שלמה שאם תשב רבע שעה עם מישהו גיי, אתה תשנה את דעתך לגבי הומאים, אולי אתה לא תאהב אותנו ולא תהפוך לאחד אבל אתה תבין שגם אנחנו בני אדם בידיוק כמו ערסים (ואתה ערס)

MARMELAD

New member
../images/Emo63.gif דברי ההומופוב

הומופוב יקר, אם אתה רוצה להיכנס לפורום ולקלל את כולנו, אנא עשה זאת בשרשור זה. בתודה, הצוות.

the_new_guy

New member
על הומופוביה ונעלי ´אולסטאר´ ../images/Emo34.gif

האמת, די נמאס לנסות ולהתדיין עם הומופובים למיניהם (בעצם זה לא ממש דיון, כי בד"כ הם מפילים את הפצצה ולא טורחים לחזור ולדון בתגובות). אז ok, הבנו את הקטע: אנחנו סוטים מגעילים תועבה בושה וכו´ וכו´. w-h-a-t-e-v-e-r, מה שתגידו... רק תעזבו אותנו בשקט. הומופוביה זה כבר מזמן פאסה (לפחות כמו ערוץ 1 או נעלי ´אולסטאר´, אם לא יותר). ואין דבר המעצבן הומו, יותר מלעסוק במשהו מיושן ולא אופנתי (אלא אם כן מדובר באופנת רטרו, אבל זה כבר סיפור אחר). אולי נפתח שרשור או אפילו פורום לשונאי הומופובים, משהו בסגנון "הומופוביה-פוביה"- הרשו לי להיות הראשון: אני הומופובפוב גאה!"

~Gal~

New member
מרמלד אתה פשוט גדול!!!

דברי ההומופוב?!? רעיון ענקי!!! בלי לשים לב לכך, למעשה המיועדים לכתוב בשרשור הזה משרתים יפה את מטרות חברי הפורום... והמבין יבין

MARMELAD

New member
מחקתי הודעה שהוצבה בפורום.

ההודעה הופיעה תחת הכותרת גאווה=תועבה. אין לי שום בעיה עם הודעות כאלו, רק שבסוף ההודעה הופיע אימייל לבני נוער מבולבלים המעוניינים "להיפטר" מהנטיות המיניות שלהם. אני לא רואה שום סיבה שבעולם לפרסם הודעה כזו בפורום. לכן אני מביא את ההודעה כלשונה, ללא האימייל בסופה. ולכותב ההודעה - אתה מוזמן לרשום בפורום מה שאתה רוצה, אך ללא קישורים לכל מיני "אנשים טובים" שיעזרו לבני נוער ו"מבולבלים" למיניהם "לחזור למוטב". ההודעה: שלום, "ויברא אלוהים את האדם בצלמו, בצלם אלוהים ברא אותו, זכר ונקבה ברא אותם". הטבע הישר של האדם כמו שעשהו אלוהים הוא של התקשרות בין איש ואשה. הדבר בא לידי ביטוי הן במישור הגופני- במבנה גופם, הן בטבעם הנפשי השונה מחד- אך המשלים זה את זו מאידך ויוצר אחדות שלמה והרמונית אחת. וזו גם הדרך הבלעדית להביא ילדים לעולם ולהיות שותפים בזה עם הקב"ה בהמשך מעשה בראשית, ולאפשר בזה גם כן את המשך קיום האדם עלי אדמות. כל סטיה ממצב זה תוגדר כסטיה וכמצב לא טבעי - גם אם הרבה אנשים ינהגו כך. זו גם הסיבה שהתורה אוסרת זאת באיסור חמור, ומכנה זאת "תועבה", בסמיכות לאיסור על קשר כזה בין אדם לבהמה, שאף זה קשר לא טבעי ואינו יכול להוביל לפריה ורביה. כל מיני טענות דמגוגיות על כך שצריך "להתקדם" ובעולמנו המודרני צריך "להשתחרר מדעות קדומות" - אינן במקום, להפך! התנהגות כזו אינה "מודרנית" כלל וכלל. היא מיושנת מאד. כבר בדור המבול ולאחר מכן במצרים ובכנען העתיקות התנהגות זאת היתה מצויה מאד, ועל כך הזהירה אותנו התורה: "כמעשה ארץ מצרים וכמעשה ארץ כנען לא תעשו, ובחוקותיהם לא תלכו". המתעקשים להנהיג נורמה פסולה זו בתקופתנו- מנסים בכוח להחזיר אותנו אלפי שנים אחורה, ולפגוע בטבעיות וביושר הבריא של האדם. אמנם יש הטוענים שזו נטיה טבעית מולדת באדם שאי אפשר לעמוד כנגדה. אך שתי תשובות בדבר - גם אם אכן ישנם אנשים שיש בהם נטיה כזו מלידה , אין ספק שזו נטיה פסולה, ועל האדם מוטלת החובה להתגבר עליה, כמו שהוא צריך להתגבר על נטיות פסולות אחרות שהוא עלול להיולד איתן, כגון הנטיה לכעס, גאוה, נקמנות, על אף שכאן הנסיון עשוי להיות קשה במיוחד כי מדובר באחד היצרים החזקים שבאדם. אך לשם כך נתן הבורא בחירה חופשית לאדם. אל לו להפקיר את עצמו לכל דחף ולכל נטיה שמנסה להשתלט עליו. תפקידו ומשימתו כעת היא לא לתת לדחף הזה להכתיב לו את אורח חייו, ולא להתמכר אליו. הנסיון מלמד שהיו אנשים בעלי כוח רצון שהצליחו (עם סיוע מתאים, במקרה הצורך), גם אם לא להעלים נטיה זו לגמרי, אך בהחלט להתגבר עליה ולהופכה מדבר מרכזי - לדבר טפל באישיותם, לעורר בתוכם את הטבע הפשוט של קשר עם אשה, והצליחו להקים משפחות ולהביא ילדים לעולם, והם חיים היום באושר רב. אך מלבד זה, גם לתומכים ולמעודדים נטיה זו ברור שחלק גדול ממנה נובע מהשפעה סביבתית, מיחס החברה לדבר הזה ומנסיבות החיים של האדם - כולם דברים חיצוניים התלויים בנו. בחברות סגורות של אנשים בני אותו מין כגון: בתי כלא, בסיסים צבאיים וכדו´ שכיחות תופעות כאלו הרבה יותר מאשר בחברה הרגילה. במצבים כאלו גם אנשים שכשיצאו אחר כך לחיים הרגילים יחזרו לחיות חיים רגילים עם אדם בן המין השני - מתנהגים לעיתים בצורה כזו. מה שמעיד על כך שלהשפעה הסביבתית מקום רב בהמצאות הנטיה הזו. ברור עוד שהעובדה שכיום מנסים כל מיני אנשים וארגונים להפוך את הדבר ללגיטימי ומקובל - יש לה השפעה רבה על אחוז האנשים הרואים את עצמם ככאלה. חשוב גם לדעת שהרבה פעמים האדם טועה בהרגשתו, וחלק רב מתחושתו שיש לו נטיה לבני מינו יסודה בדמיון, בתהליכי התבגרות והתפתחות מינית בגיל הנעורים, ובעובדה שעדיין לא מצא את בן זוגו הנכון. במקרים רבים - עם הזמן, ולפעמים עם סיוע מתאים, גם אדם שהיה בטוח שהוא כזה מגלה שטעה והוא יכול לחיות חיים בריאים ומאושרים עם בן המין השני ולמצוא את השלמתו.

פינגו

New member
תגובה

אני בד"כ מקפיד להציג טיעונים מובנים ומורכבים, אבל הפעם אחרוג ממנהגי ואולי בהזדמנות אחרת אגיב ביותר פירוט. הכותב אינו מתלהם- ולכן תגובות מתלהמות אינן במקומן, הייתי רוצה לראות תגובות ענייניות לדברים. הדברים שנכתבו ידועים ומוכרים- הם הדעה המקובלת על הממסד הדתי ואפשר לשמוע ו/או לקרוא אותם אצל כל מיסיונר בגרוש. כרגע אני רק רואה לנכון לומר- שאני אתאיסט גמור. חילוני מכל גורל או ייעוד המוכתב ע"י גורם עליון ולכן טיעונים המבוססים על רצונו של האל (איזה מושג מגוחך- ממש בראנו אלוהים בצלמנו)- אינם נוגעים לי כהוא זה.

ורק להשלמת החסר...

אין לי מושג למה אני עונה לאיש היקר שהשאיר את ההודעה הזו, אבל ציטוטי תורה הבאים להוכיח כי אנחנו תועבה פשוט עושים לי את זה... אז נכון, התורה אוסרת משכב זכר, ומגדירה אותו כתועבה. אך בתורה יש משקלים - חמור יותר וחמור פחות. משכב זכר זהה בחומרת לאוננות, ושניהם חמורים פחות מאי-שמירת שבת. וסתם לידע כללי - אמנם משכב בהמה אסור גם הוא (תזכירו לי שוב למה אני מדבר על זה...) אך לפחות לפי התלמוד הבבלי (ברכות) הוא זהה בחומרתו לבעילת גויה. ודיני נפשות מעל הכל. ומה שכבודו עושה (פחות פה אצלנו ויותר בחברה שלו) זה דלגיטימציה לנטיותיהם המיניות של אנשים מאמינים (אחרת מה זה משנה מה כתוב בתורה), מה שמוביל במקרים לא מעטים לנסיונות התאבדות. שא ברכה.

למעלה