מה הסיפור שלי

Vicky H

New member
אז ככה ../images/Emo63.gif

אחרי הריון ראשון תקין, הי שתי הפלות בשבועות ממש מוקדמים. עשינו בירור. מסתבר שיש לי קרישיות יתר (הומוזיגוט), וגם הטרוזיגוט לפקטור 2. היום היינו אצל המטולוג שהסביר לנו קצת. הוא אמר שפקטור 2 הוא נדיר (לשני אנשים מכל 100 יהיה אותו). הסיכון שלו הוא ביצירת קרישי דם בשילייה בטרימסרים שני ושלישי. אני מזריקה קלקסן בכל יום.

גם אני מזריקה קלקסן 60 מ"ג

יש לי פקטור 5 ליידן (הטרוזיגוטי) - אצלי כילו את זה לפני 7 שנים שהיה לי קריש דם ענק ברגל. זה ממש לא נורא, וכל עוד יש קלקסן - הכל בסדר
) שנמשיך ככה !

בלאגן גדול

אני סובלת מקרישיות יתר מגיל 12, כך שמלכתחילה שולחתי מיד להריון בסיכון. ההריון הראשון, שבו קלקסנתי כמובן, הסתיים בלידה בשבוע 22 בעקבות סיבוך לאחר דיקור מי שפיר, כשלאחריה היה חשש להתפרצות לופוס ובהמשך תסחיף ריאתי. בנוסף, עשיתי תגובה להפרין, שהיא אחות של קלקסן, כך שעכשיו אני מקבלת תרופה אחרת (גם זריקות). נלחמנו רבות בשביל שיתאפשר ההריון הנוכחי, ועכשיו אני ב"סיכון גבוה ביותר" - מעקב כל שבוע (כל שבועיים אם אני מתנהגת יפה) בהריון סיכון + מעקב לופוס (הכל שקט, טפו טפו טפו, חמסה וכו'). ריצות אחרי טפסי 17 ואישורים לתרופה המיוחדת, המון בדיקות, וכמובן חששות. אבל יש לי בעל תומך ומקסים

3מרגו

New member
../images/Emo140.gifלכולן

היום התחלתי שבוע 20 וגם נרשמתי בסיכון גבוה.השיקולים של הרופא בקופה:בת 41 אחרי דילול משניים לאחד.לא נראה לי שמקומי דווקא שם,היום הכל היה בסדר ונאמר לחזור אחרי 4 שבועות-כמו הריון "רגיל". האם לא נהוג במח' סיכון גבוה לבקר בתדירות יותר גבוהה??? מצד שני-מה אכפת לי?אלך לשם,פשוט ביזבוז כמה שעות עבודה,שיהיה ע"ח 40 שעות של בדיקות.

יווו איך הייתי זקוקה לפורום הזה עד

לפני ארבעה חודשים, אז ילדתי כנגד כל הסיכויים בזמן תינוקת מקסימה למרות שסחבתי איתי כל סיבוך אפשרי בהריון הזה והכל היה הפתעה אחת גמורה. שני ההריונות הקודמים שלי עברו בלי ששמתי לב בכלל. אשמח לעזור לעודד את הזקוקות, אני חושבת שאני דוגמא לסיפור מלחיץ נורא שנגמר טפו טפו חמסה חמסה כמו שצריך. מכירה את כל הלחץ והפחד והבכי שבדרך ממקור ראשון, יודעת כמה חיפשתי סיפורים אופטימיים אז (ולא מצאתי) ואשמח לעזור אם אוכל. ב-ה-צ-ל-ח-ה לכולן.

ora32

New member
שלום לכולן

בהריון שלישי מזריקה קלקסן אחרי הריון ראשון עם IUGR דימומים וצירים, הריון שני שהסתיים בשבוע 9, נ מצאתי הומוזיגוטית ל-MTHFR מקווה שהפעם יסתיים בשלום. אגב הריון ראשון מהפריה וההריון השדני ספונטני (בין הטיפולים). נעים מאוד ובהצלחה לכולנו

קודם כל בהצלחה לפורום ולסיפור שלי..

אני בת 35 וזה ההריון הראשון שלי בגיל 27 קיבלתי DVT (קריש דם) גדול ומאסיבי ברגל ימין לאחר שימוש בגלולות למניעת הריון לאחר בדיקות דם גילו לי פקטור 2 הטרוזיגוטי וכיום בגלל זה מזריקים לי קלקסן וזה אמור להיות לאורך כל ההריון וגם חודש וחצי לאחריו אני עדיין לא מצליחה להזריק לעצמי (קצת פחדנית)
בנוסף אני גם סובלת ממיומה שאולי בגללה אצטרך לעבור ניתוח קיסרי, אבל זה עדיין לא בטוח זה פחות או יותר הסיפור שלי שיהיה בהצלחה לכולן!

שלום לכן ../images/Emo20.gif

אני לא בטוחה שאני במקום הנכון.. באופן טכני ההריון שלי בסדר גמור, שבוע 14 אני מתייחסת אליו כאל הריון בסיכון מכיוון שעקב הימצאות וירוס cmv אצלי, אני לא יודעת מה הנזק שנגרם, אם נגרם, לעובר. באופן עקרוני אני מחכה למי השפיר בשבוע 21 כדי להחליט לאן מועדות פני. אז זה קצת סיכון של ההריון, לא?

לא סיפור דרמטי במיוחד- הריון ראשון,

שבוע 31. סוכרת הריון שנתגלתה בשבוע 24. מעקב צמוד בHR וסוכרת. בנתיים מאוזנת ללא אינסולין, בתקווה שישאר כך...

בהחלט קצת סיכון

ממש כך: יש סיכון, אבל נמוך. מקווה איתך, ממקום מאוד אישי, שמי השפיר יראו שהכל הכל תקין.

gmadit

New member
מקרה קצת שונה

חולת קרוהן ולוקחת כדורים, בנוסף דימומים חוזרים הייתי בשמירה עד לפני שבוע. בנתיים חזרתי לעבודה מקווה שיהיה בסדר.
לכולן

שלום ,אני מהמזריקות של הקלקסן

עוברת את ההריון בהשגחתו של פרופסור קופרמינץ וזה לכשעצמו מרגיע ביותר. אחרי שתי הפלות בשליש ראשון(שבוע 9 ו 13), נבדקתי ונמצא אצלי MTHFR הומוזיגוט. קיבלתי טיפול בחומצה פולית בלבד בריון השלישי ובדיעבד זה לא הספיק תודה לאל יש לי ילדה מקסימה אך לאורך כל ההריון היא היתה קטנה מידי והייתי כל שבוע 10 ימים ב US מסוף שישי ולבסוף ילדתי ביום הראשון של 38 כאשר המים היו כבר מקונילים בדרגה 2 (לפי דעתי אפשר להגיד שהיא ממש ברחה מהרחם כי כנראה שלא היה לה ממש טוב )עד היום היא מאוד קטנה אבל מפותחת ובמעקבים .(לסדר את האוזן מאוד קטנה מבחינתי זו בת שנה וחצי ששוקלת בקושי 8 ק"ג) בהריון הזה בעקבות הקודם מזריקה מינון נמוך 40 מ"ג משבוע חמישי ותודה לאל ביז'ו גדל יפה ולא עושה צרות. ובהקשר אחר gmadit לבעלי יש שני אחים חולי קרוהן ואחותי חולת קוליטיס ,יש בעיות מיוחדות בהריון שקשורות למחלה מעניין אותי לדעת.

happy00

New member
תגידי, הקרוהן פעיל כרגע או ברמסיה?

וכמובן, בהצלחה...

מירב8

New member
גם אני מהמזריקות ../images/Emo13.gif

הריון ראשון -> אין דופק בשבוע 12 הריון שני -> הפלה טבעית בשבוע 6 בדיקת קרישיות והתוצאה: הומוזיגוטית ל-MTHFR והטרוזיגוטית לפקטור 5 ליידן הריון שלישי -> הזרקתי קלקסן 40 מ"ג לכל אורכו וטופלתי במחלקת הריון בסיכון באסף הרופא והתוצאה המתוקה מכל: ילדה מהממת בת 1.8 (
) פשוט נסיכה אמיתית
הריון רביעי -> עם קלקסן (אותו מינון) שבוע 13 (
) אחרי שקיפות מוצלחת ואופטימית בהצלחה לכולנו וכל הכבוד על היוזמה המבורכת

טחג

New member
הסיפור שלי

הריון ראשון -partial mole, (אין טעם להסביר, אחד הסיבוכים הנדירים ביקום), גרידה בשבוע 13. הריון שני -לידה בשבוע 39. ילדה מקסימה חמודה וחכמה בת שנה ו10. הריון שלישי - סיום בשבוע 35. אין דופק. הריון רביעי - שבוע 17+. מחכים בלחץ לתוצאות של החלבון עוברי. בהצלחה לכולנו וכמו שאומרים בפורומים אחרים - שנצא כולנו בידיים מלאות.

למעלה