מעוררי השראה

../images/Emo63.gif../images/Emo63.gif../images/Emo63.gifמעוררי השראה

אז מה הספר מעורר ההשראה ביותר שקראתם בזמן האחרון?

perhay

New member
באיזה מובן?

אין לי ממש תשובה קונקרטית כרגע, אך בכל זאת. האם את מתכוונת השראה לכתיבה, השראה לסיפור סיפורים? אולי, הספר שהכי עורר בי השראה, זהו הספר שממנו תרגמתי חלק לפורום, הספר "לספר, מקצוע מרטיט" (שיחות עם אנה מריה בובו). כבר שם הספר, לדעתי מעורר השראה.

מעורר השראה כמספרת

או בכלל. זה נראה לי קרוב למדי. הלוואי שיכולתי לקרוא את ספרה של בובו. אכן, שם מעורר השראה ביותר. בברכה,

יסמין, הרי פוטר האחרון וגם...

ההזדמנות האחרונה-מותחן של הרלן קובן-זה היה בשביל הכייף אלי עמיר ב"יסמין" הכניס אותי יפה לאווירה של ימים טרם נולדתי והרי פוטר שאני שוב ושוב מצהיר שלא עוד, נפל לידי ערב אחד ונסחפתי

חיים סבתו בעפעפי שחר בתחילה

נעמה לי השפה שלו אבל לקראת הסוף היא העיקה עלי ופשוט הנחתי את הספר והשלמתי רק כעבור ימים אחדים

אבל אם יורשה לי../images/Emo70.gif

להביא ספר שלא קראתי דווקא לאחרונה אז ספריו של מאיר שליו : כימים אחדים, רומן רוסי ועשיו הם היוו עבורי השראה הן לכתיבה והן כמספר אז מה את אומרת על כך גברתי מהאגם

love lev

New member
היי אילן, גם אני מעריצה גדולה של

מאיר שלו ושלושת הספרים הראשונים שלו, וגם עוד ספר "מה זאת אהבה". אבל את הספר האחרון, פונטנלה ממש לא הצלחתי לסיים. מה דעתך?

NAVVAN1

New member
הרלן קובן? מותחן מתחת לרמתך

לך על תרגומו של יהושע קנז לספריו של ז'ורז' סימנון, כבר יצאו ארבעה, וכל אחד מהם פנינה.

יש לי בבית את האיש שצפה ברכבות

וגם לאחרונה רכשתי את מכתב לשופט ולמרות זאת אני גם קורא לפעמים ככה בשביל הכייף מותחנים של טום קלנסי או גרישם וכן גם הרלן קובן זה כמו אדם שאוכל לזניה טובה ולמחרת מחליט ככה על מנה של פלאפל זה בריא לגוון ידידי נאוואן האחד והיחיד

NAVVAN1

New member
כן אילן , אבל דיברנו על מעורר השראה

תראה שצופן דה וינצ'י של דן בראון, לא עלה כאן, (עלה ירוק?)

אם היית שואל את דן בראון על

מקור ההשראה המרכזי שלו לצופן דה-וינצ'י, אז היית שומע שמדובר בספר אחר...

NAVVAN1

New member
אז מתחיל בקווסט,בחיפוש אחר האחר

רמז? הנחה לסטודנט?

אל תזלזל במנת פלאפל

נשמע כאילו אתה חושב שלאכול פלאפל זו ירידה באיכות. עצוב שלי שכך אתה מתייחס לאחת המנות האהובות עלי בג'אנק פוד, תמיד אוהב לחזור אליו. ותמיד הוא טעים.

NAVVAN1

New member
איזו כוס מים הצילה אותך מצמא, ../images/Emo13.gif

עכשיו קריאת רשות, ויסלבה שימבורסקה

למעלה