מעוררי השראה

NAVVAN1

New member
קולה דיאט של מי טעם החיים? ../images/Emo13.gif

לכחול אין דרום, אלכס אפשטיין

NAVVAN1

New member
וליד כל השתיה, מוכרח משהו לנישנוש

מוות בוונציה , תומאס מאן

בינדי

New member
גם אני, גם אני...

שכחתי את "לכחול אין דרום" - באמת נפלא, גם לקרוא וגם לספר

האחת והיחידה! וגם

אידה פינק וספר שקראתי לאחרונה והיה לרב מכר "רודף העפיפונים" וגם "עפיפונים" של רומן גרי... ואגי משעול ותמיד - יהודה עמיחי

אחדים אוהבים שירה

אבל צריך סוף והתחלה אפשר ללא כותרת אבל אם נעשה חשבון אלגי נצטרך פרידה מהנוף כי הרי מאום לא ניתן במתנה אין ספק ידידי נאוואן ויסלבה שימבורסקה ורפי וייכרט שתירגם השיבו אלי את שחסר לי לאחרונה ולא ידעתי שירה

NAVVAN1

New member
כאטלס אוכל להסיר משא עולם?

כי הינה נמצא כאן אילן משורר מושלם ואני עם פמלה למים הצלולים להשתובב בחברת הסמפסונים וללכלך דפי הארלן הנעלמים באצבעות דביקות של שוקולדים

הגיע זמן קריאת שמע של שחרית

ולכן אפרד מכם ידידי נעם לי מאוד לשוחח עימכם מעל דפי האניטרנט אגלוש לי עתה אל מטתי וספר באמתחתי לילה טוב

בינדי

New member
איזו שאלה כיפית

להזכר בכל הספרים שקראתי לאחרונה...ולחייך חיוך גדול. יאמי יאמי - אז מעוררי ההשראה: סוף הדרך , ג'ון בארת' - מדהים, סוחף, כתוב למופת. תענוג צרוף!! הפעם האלף שקראתי את אותו הספר נחשב? אם כן אז: והיום איננו כלה, צ'ינגיס אייטמטוב - אין צורך לפרט כי בטח כל השותפים באתר הזה כבר קראו אותו (לפחות פעם אחת
). שעת הפעמונים, ז'ורז' סימנון - מאופק, רגיש ומעורר השראה ביותר - קנינו כרטיסי טיסה לפריז והזמנו מקום ב"לה גרנד וופור"... ואחרון: לא ממש לאחרונה ובכל זאת, ספר שתמיד מעורר בי השראה לראות את חיי מגבוה יותר ולעוף עוד קדימה: המשחק של אנדר, אורסון סקוט קארד.

NAVVAN1

New member
בינדי , את ענן לבן מעל ראשי, ../images/Emo13.gif

ואני שכחתי מהמשחק של אנדר אז נוסיף את הנהר שמעבר לפיורד של אולב האוגה ואת ג'מילה של צ'ינגיס אייטמטוב

NAVVAN1

New member
אבל ספר הכי שהשפיע עלי

החיל האמיץ שוויק - ירוסלב האשק

NAVVAN1

New member
שלום לך אילן , איך נתנו?

ויסלבה שימבורסקה, אלכס אפשטיין, כותבים קצר קצר, קטעי חיים , נושאים כסיפור קצר מושלם- רק לקרו ולספר. שירים של אולב האוגה - קטעי נפש- טבע, כקישור בין סיפורים, צ'ינגיס אייטמטוב - סיפור אהבה, סיפור אפו, קריאת חובה ליצירת עןמק שלך כמספר להבין סיפור אפוס, סיפור אהבה, החייל האמיץ שוויק- המון מצבים, המון נשמה טובה, המון מתאים למדינת חיילים שלנו, אפשר לעמוד מול כל קהל בארץ ולעשות, מוות בוונציה - חיים הם לא רק לספר סיפורים חיים הם גם להיות במקום שמעבר אולי יום אחד אהיה מספר סיפורים מספיק טוב לעמוד במקום שבו אני נמצא כשאני קורא את מוות בוונציה.

למעלה