מזלטוב לpooh*

עינבלית

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo77.gif../images/Emo20.gif../images/Emo41.gifמזלטוב לpooh*../images/Emo41.gif

ללידת הבית הנפלאה שהיתה לך אתמול
אני כל כך שמחה בשבילך
מחכה לסיפור הכתוב...

Manty

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif

מחכה לקרוא את סיפור הלידה ותהני מה babymoon (איך זה נקרא בעברית?)

ט ו ש ה

New member
מזל טוב מתוקה שלי ../images/Emo20.gif

אני אשאיר ל - POOH את הכבוד לספר את סיפור הלידה. אני רק יכולה להגיד שהיה מדהים, שהתוצר מתוק לחלוטין, ושאמא שלו גיבורה ואמיצה ומדהימה (אה, והסיכויים שאני אי פעם אכנס ללדת בבית חולים פחתו אתמול בצורה משמעותית
).
ות לרוב...

מזל טוב גם לך טושה!

נשמע לי שעברת חוויה מדהימה (למי שלא יודעת- היא ליוותה את POOH בלידה). חיבוקים לכולכם

ט ו ש ה

New member
תודה רבה ../images/Emo39.gif

זו באמת חוויה מדהימה. זו הלידה הראשונה שראיתי. באמת באמת באמת חוויה מדהימה ומעצימה. אני רוצה שידור חוזר (מינוס הכאבים של POOH....
)

ט ו ש ה

New member
איך זה להיות מלווה....

אז ככה, יש סיפור לידה שלם וכתוב, מהצד שלי, אבל אני אפרסם אותו רק אחרי שPOOH תפרסם את שלה, או שנפרסם במקביל. בסופו של דבר היא הגיבורה האמיתית והמדהימה של הלידה הזאת. אני אגיד רק כמה מילים בכלליות: כשהנושא עלה הפרק, לפני כמה וכמה חודשים חשבתי שאני לא מסוגלת לעשות את זה. אני לא אמא בעצמי, לא ראיתי מעולם לידה קודם, בטוח בטוח לא לידה בבית, הייתי אז נשואה סופר טריה, ולא כל כך ידעתי מה אני עושה עם עצמי. אז עברו כמה חדושים, הרבה מאד מאמרים בנושא, כמה סרטי לידה, וכמה פגישות עם שתי מיילדות מקסימות ומאד מחזקות, והרבה הרבה שיחות עם POOH, שהייתה בטוחה מהרגע הראשון (בניגוד אליי...) שאני אהיה בסדר גמור... במפתיע, אני יכולה להגיד שמרגע שנכנסתי לבית, וראיתי איפה אנחנו עומדים, היה לי ברור מה הדבר ה"נכון" לעשות, איך לתמוך בה, איך לעזור למיילדת, איך להיות יעילה מחד, ואיך להיות תומכת מהבחינה הנפשית מאידך. היו כל מיני מקומות שבהם המיילדת או POOH עצמה כיוונו אותי, אבל בבסיס הייתה שם הבנה מאד עמוקה ומרגיעה של איך דברים צריכים להיות, ואיך צריך ללמוד לקבל את העובדה שיש פה מהלך טבעי עם קצב פנימי, ושצריך ללמוד להסתנכרן עם הקצב הזה. לשמחת כולנו הקצב - במקרה הזה - היה מהיר ביותר, אבל זה כבר חלק מסיפור הלידה, שיבוא בהמשך....
מבחינתי זו הייתה חויה מאד מרגיעה - גיליתי שקודם כל - אני לא מפחדת מהכאבים של מישהו אחר, ואני יכולה לגלות המון אמפטיה למי שכואב לו. גיליתי שאני לא נבהלת מדם, מנוזלי גוף, מרקמות, מכל ההיבט הכאילו "מלוכלך" של הענין - להיפך, הפן האנטומי היה מרתק בעיני. גיליתי גם שלמרות שעוד לא חויתי את הלידה בעצמי, אני יכולה לראות את עצמי עושה את זה. אומנם לא מחר, ולא בעוד שנה, אבל אני יכולה לראות את זה קורה, ומבחינתי זו התקדמות - כי קודם ידעתי שבתיאוריה יהיו לי ילדים, אבל הרעיון שאני אצליח לעמוד בלידה היה קצת בלתי נתפס. ההסתכלות הזאת מהצד הראתה לי בעצם כמה הגוף הנשי בנוי לביצוע המשימה הזאת, ראיתי כמה הגוף מופקע מהשליטה שלנו מחד, ומאידך - אנחנו יכולות לנווט ולהתמודד עם כאב שלנו בצורה פשוט מדהימה. להיות מלווה זה כיף, זו חויה מחזקת, זו חויה מפקחת מאד - לגבי הנשיות שלי, לגבי היכולות הפיזיות שלי, לגבי היכולות האמפטיות שלי. אני מניחה שחלק מהקסם בלידה הזאת היה האורך (או הקוצר...) שלה, מה שגם מנע מכולנו להגיע למצב של תשישות וקשיים שנובעים מהתמשכות ארוכה מאד של התהליך. אני חושבת שמהרבה בחינות זו הייתה הלידה האידיאלית למי שצופה לראשונה בלידה. היה מדהים

mise

New member
איזה יופי לשמוע.

עשית לי את היום. גם מבחינת התיאור שלך לגבי איך שנתרמת מנוכחותך בלידה (לי למשל מאוד חשוב היה בלידה שמי שרוצה להיות נוכחת תהיה שם כי זה יתרום לה משהו ולא סתם בשביל סקרנות) וגם מהתיאור הקצרצר של הלידה של POOH. אני שמחה שהיא עברה חויה מתקנת ללידה הראשונה שלה, הבדל שמים וארץ. תענוג.

ט ו ש ה

New member
לגמריי. ...

אני מחכה שהיא תפרסם את סיפור הלידה שלה, ואז אני אוכל להעלות את שלי.

POOH*

New member
ורק רוצה להגיד שהייתה לי מלווה מדהי

ורק רוצה להגיד שהיו לי מלווים מדהימים. גם טושה שלרגע לא פיקפקתי ביכולות שלה [היא קצת כן..] והיא בהחלט הוכיחה את עצמה בלידה.. וגם האביר וגם ענת המיילדת שהייתה נפלאה.. והייתה שם בשבילי ב- 100% גם כתומכת בדיוק איפה ואיך שהייתי צריכה.. בלעדי המלווים האלה, בדיוק כמו שהם היו.. הלידה הייתה לגמרי אחרת.. POOH

../images/Emo49.gif../images/Emo151.gif../images/Emo65.gif איך אני שמחה!!!

המון מזל טוב, בריאות ואושר לכולכם!!!! מחכה בקוצר רוח לשמוע איך היה...(איזו התרגשות, לידה ראשונה של הפורום!!!)

mise

New member
../images/Emo65.gif ../images/Emo168.gif ../images/Emo112.gif ../images/Emo25.gif../images/Emo39.gif

מזל טוב!!!!!!!!!!!!!!!!! גם אני מחכה בקוצר רוח לשמוע את כל הפרטים, גם מ - POOH וגם מהמלווים.

swann

New member
המון מזל טוב POOH יקירה ../images/Emo65.gif

כמה טוב לשמוע
מחכה בקוצר רוח לסיפור שלך. מזל טוב גם לגיא - אחות גדולה
ולכולכם על התרחבות המשפחה.

למעלה