מזלטוב לpooh*

POOH*

New member
../images/Emo9.gif תודה לכולכן...

הייתה באמת לידה נפלאה.. מאחלת לכולן איפה שלא תלדו רק לידות כאלה.. ומצרפת את הסיפור.. טושה כאמור תוסיף את הסיפור מהצד שלה.. ובהמשך אוסיף את הסיפור גם מהצד של האביר.. POOH

קונה כזו לידה עכשיו....

איזה יופי, איזו התרגשות, איזה תיקון... נשמע פשוט מדהים. אני ממש שמחה בשבילך שהייתה לך כזו חוויה טובה.

POOH*

New member
ורוצה להוסיף כמה נקודות ...

אני רוצה להוסיף כמה מחשבות שלי על העובדה שזו הייתה לידת בית: היה לי ברור שהמקום הנכון ללדת בשבילי זה בבית. ההרגשה התחזקה לאורך כל ההריון ולשמחתי האביר היה שותף לה מאיזושהי נקודה. ומשם התחלנו את המסע ביחד.. בסופו של דבר ההרגשה שלי הוכיחה את עצמה. אני בטוחה שאילו הייתי בבי"ח הלידה הייתה מתארכת וקשה יותר. האווירה בבית והתחושה שאני במקום שלי עזרה לי להרגיש שאני שולטת במי נמצא ובמה קורה. זה עזר לי להוביל את עצמי בתהליך בלי שום הפרעות חיצוניות שבטוח היו בבי"ח. מאי נולד לתוך המקום שאליו הוא שייך. ופשוט רואים עליו את זה. לעומת הגדולה שלי שנולדה בלידה די קשה.. הוא ילד רגוע ושליו מהרגע שהוא נולד. גם היא חייכה מהרגע הראשון בערך והייתה לא בכיינית אבל אצלו הכל הרבה יותר רגוע. פשוט מרגישים שזה ילד שנולד בשלווה.. אז יודעת שלא לכולן זה מתאים. לי זה התאים והלידה הזו הייתה כל מה שחשבתי וקיוויתי שהיא תהיה. חוץ מהעובדה שלא ילדתי בבריכה וזו הייתה התוכנית המקורית. בדיעבד אני חושבת שהבריכה לא הייתה לי טובה. אמנם המים אולי היו מקלים אבל הייתה לי פחות אשפרות לתנועה ונראה ליש זה לא היה לי טוב.. ובגלל אורך הלידה במילא לא היה זמן להרכיב ולמלא אותה... ואין לי שום הרגשת פיספוס בעניין. אני מרגישה שהייתה לי פשוט לידה בהזמנה.. ובאמת מאחלת לכולן רק לידות כאלה.. POOH

סטיוויה

New member
את נהדרת

מאד נגע לליבי החלק של אחרי הלידה. איך המשפחה משתלבת בלידה והלידה משתלבת במשפחה בהרמוניה מושלמת. הקטע שגיא הלכה לשחק אחרי ש"בדקה" את השותף החדש שלה...ממש נוגע ללב ומזכיר לי את התחושה של המשפחה שלי אחרי הלידה. כל טוב ורק בריאות!

mise

New member
../images/Emo6.gif

או בקיצור – שירשת את יכולות השינה מאבא...).

עינבלית

New member
טושה, ממש התרגשתי ממה שכתבת

עכשיו זה סיפור דו מימדי- כמעט כמו להיות עם פו היקרה בתהליך!

mise

New member
../images/Emo7.gif כל-כך מרגש..

ושוב.. עשה לי את היום.

swann

New member
שני הסיפורים פשוט מדהימים ../images/Emo45.gif

ובהחלט נשמע שאפשר לאחל לכל אחת לידה כזאת, חויה מתקנת ומעצימה וטבעית כמו שצריכה להיות. שוב מזל טוב לכולכם

Manty

New member
ואוו, איזה סיפור מקסים.

כ"כ אהבתי את האופן בו גיא השתלבה בסיפור. גם אצלי הילדים היו מקור גדול של...comic relief שוב, המון מזל טוב

סנאץ

New member
../images/Emo85.gifמזל טוב יקירתי ../images/Emo24.gif

קראתי כבר לפני כמה ימים ורק עכשיו מצאתי זמן להגיב ... ריגשת אותי מאוד, נשמע כמו חוויה אמיתית, רק בריאות

tonti

New member
Pooh, כמה מרגש../images/Emo24.gif

איזה קסם של לידה, ואיזה תיקון אדיר, כיף לקרוא גם מכיוון המלווה. הרבה אושר

טלימה

New member
../images/Emo95.gif מזל טוב ../images/Emo65.gif

מזל טוב למפה המתרחבת
ו-
לטושה! מקסים...

למעלה