המצעד התפוזי השביעי: שירי לאה גולדברג

Naama P

New member
../images/Emo7.gifהמצעד התפוזי השביעי: שירי לאה גולדברג../images/Emo23.gif

חברים יקרים, במלאת 40 שנים למותה של אחת מהמאורות הגדולים של השירה העברית, לאה גולדברג, החלטנו להקדיש את המצעד התפוזי הבא שישודר ברשת ג', לשיריה המולחנים. לאה גולדברג נפטרה לאחר מאבק ממושך במחלת הסרטן והשאירה אחריה יצירות חשובות בתחום הפרוזה, השירה, ספרות הילדים והתרגום. אנחנו נייחד את השעתיים שלנו לשיריה היפים. נזכיר לכם את "אהבתה של תרזה דימון", "את תלכי בשדה", "ימים לבנים", "מה עושות האילות", "סליחות" והרשימה עוד ארוכה... המצעד ישודר ברשת ג' ביום שני 18 בינואר בשעה 15:00 בדיוק. מה צריך לעשות? הציעו את השיר האהוב עליכם, אותו כתבה לאה גולדברג. אם יש לכם פיסת מידע מיוחדת על השיר או שורה שריגשה אתכם במיוחד, אתם מוזמנים להעלותם לפורום ויכול להיות שנתייחס לדברים בשידור. החל מהיום ועד יום שלישי 12 בינואר בשעה 10:00 אתם מוזמנים להציע, כתגובה להודעה זו שירים שכתבה לאה גולדברג, אותם אתם הכי אוהבים. מתוך כלל ההצעות שיועלו, תבחר "תפוז אנשים" חמישים שירים, אשר יעלו לדירוג הגולשים ביום שלישי 12 בינואר. ההצבעה תסגר ביום ראשון 17 בינואר בשעה 10:00. 24 השירים שיקבלו את מספר ההצבעות הגבוה ביותר יעברו לרשת ג' וישודרו במצעד! שימו
: ההצבעה לשירים תתבצע באתר מיוחד והקישור אליו יעלה בפורום במועד הנקוב. כל גולש יוכל להצביע ל-10 שירים שונים. החלטות עורכת התחרות הנן סופיות והיא אינה מחויבות לפרסם את השיקולים לבחירה. במקרה של חשש (על פי שיקול דעתה הבלעדי של עורכת התחרות) לזיופי הצבעות (ואף הצבעות על ידי גולשים שנחשדים כפיקטיביים) ו/או לכל פעולה אחרת שנועדה לעקוף את תנאי תקנון זה ו/או חשש לביצוע מעשה של מרמה, עבירה או חוסר תום לב, רשאית עורכת התחרות בכפוף לשיקול דעתה הבלעדי, לפסול את המשתתף ו/או את הזוכה הרלוונטיים, בלא מחויבות למתן הודעה כלשהי. שידור המצעד, תפעולו והתכנים שישודרו בו הנם בתחום אחריותה הבלעדי של רשת ג'. לתפוז לא תהיה כל אחריות בעניינים אלו.
מכולנו, נעמה, התפוזים וכמובן רשת ג'

kapezio

New member
הרשימה שלי ../images/Emo189.gif

שיר ההפלגה - מתי כספי ימים לבנים - שלמה יידוב הדב הצהוב - יפה ירקוני משירי ארץ אהבתי - חוה אלברשטיין קשת בענן - ההר הירוק - רוחמה רז את תלכי בשדה - חוה אלברשטיין דלילה - דני ליטני האמנם - חוה אלברשטיין פזמון ליקינטון - נחל שלי - אלכסנדרה בואי כלה - אחינועם ניני ולא היה בינינו אלא זוהר - דני ליטני מה עושות האיילות - אריק איינשטיין שיר הגשם - שיבולת ירוקת העין - רוחמה רז החליל - הדודאים מדוע הילד צחק בחלום - אריק איינשטיין מזמור לילה - אחינועם ניני ערב מול הגלעד - אריק סיני
חנן

kapezio

New member
../images/Emo52.gif../images/Emo91.gif נחל שלי - צילה דגן ../images/Emo189.gif

סליחות בביצוע של יהודית רביץ

או את תלכי בשדה (האמנם) בביצוע של חווה אלברשטיין, ואחרון חביב "אהבתה של תרזה דימון חלק א'" או בשמו ה"עממי"- קללה נמרצת זו (הלחן של יחזק בראון, והביצוע שאני מכיכה הוא של נעה ביז'נסקי).

למעלה