שאלות, נצל"שים וכל זה

המממ עזרה? ^^"

היי אנשים ^^...אמממ קיוותי שתוכלו לעזור לי באיזה משהו שיש לי... אני צריכה להגיש עבודה מחר על גיטריסט ששינה/קידם/עניין בגיטרה ומוסיקה(למשל -ג'ימי הנדיקס,אריק לפטון,ביבי/אלברט קינג...)... וחשבתי לעשות על מיאבי,עכשיו הבעיה, חיפשתי באתרים על הנגינה שלו בגיטרה ולא ממש מצאתי... הבקשה שלי היא אם תוכלו לעזור לי ולמצוא על הנגינה שלו במה היא יחודית ,אם הוא שינה משהו והמציא משהו חדש... ובכללי אני צריכה לכתוב עליו פרטים(לא בעיה למצוא,כבר יש לי)...אני מקווה שאם מישהו הבין משהו מהחפירה הזאת,יעזור לי היום ^^"... אם אני לא אמצא אז אני כבר אעשה על מישהו אחר מממ... המממ יום טוב ^^

oron9926

New member
מחפש שיר מTsubasa Chronicle

זה שיר שהיה בעונה השנייה היה אותו בפרק26 לקראת סוף הפרק הוא הולך ככה בתרגום האנגלי: hold me kiss me my love for you knows no limit with only discord,optimism,and philosophy to overcome this stormy love i send to you my awakened feelings,without a second thought surely it will overcome night or day,flowers or storms אם מישהו יודע את השם של השיר הזה תרגישו חופשי להגיב :)

sonaku

New member
וואי המ..

זה נורא בעייתי. כי תכלס מיאבי לא עיקבי במיוחד אז נורא קשה להגיד עליו משהו כי יכול להיות שמחר הוא יחליט שבא לו לצבוע ת'שיער לוורוד וללבוש שמלה וורודה ולהיות שילוב מטריד בין איה למאנה O_ס ויענו,יש לו משהו נורא מיוחד במוזיקה,אבל שוב,קשה להגדיר. והוא שינה דיי הרבה..אבל הוא ישנה עוד. ככה ש..^^;;;; הייתי אומרת לך לעשות על קאמי. כי תכלס,הוא עשה המון ואמנים מתים מוערכים יותר מאשר אמנים שרק התחילו את דרכם לא מזמן. ואני לא ממש המעריצה הכי גדולה של מיאבי אז מה אני אגיד עליו חוץ מזה שהוא טיפש אוהב דולפינים?^^ בהצלחה וזה~ D::

Hikaru

New member
חחחח הו ים..

" ואני לא ממש המעריצה הכי גדולה של מיאבי " איזה שקר! P:

sonaku

New member
am not >_>

אפשר לחשוב,מידי פעם אני שומעת איזה 3 שירים שלו ויש לי את מיאביזם כי זה האלבום אחד הטובים שלו. אני כ''כ לא מעריצה אותו כמו..ש..אני מתה על סיסאן! למשל..כן. סיסאן ^^ חן,אתה חי! 0_0

SaikoStar

New member
חחח אוי מותק...

נכון... את לא המעריצה הכי גדולה של מיאבי... הדובי שלי הוא המעריצה הכי גדולה של מיאבי!!!!!!!!!!!!!! XD בכל מקרה מה זאת אומרת קשה להגדיר??? ואם כבר גיטריסטים מתים אז HIDE... הוא כן שינה המון ואפשר גם למצוא עליו המווווןןןן חומר... בכל מקרה... מיאבי (דרך אגב חלמתי שהוא בא להופיע בארץ ושהוא מכניס איזה אקט חדש להופעות שלו עם פעלולנים על אופנועים... )... משהו נורא מיוחד בנגינה של מיאבי זה שהוא מנגן על גיטרה אקוסטית כמו שמנגנים על באס- פרטלס. אם את רוצה דוגמאות אני מציעה לך לפנות לשירים כמו are you ready to rock וכמעט כל הדיסק האחרון שלו. יש גם כל מיני קליפים ביוטיוב של מיאבי מדגים את היכולות שלו, הנה כמה: http://www.youtube.com/watch?v=_wBfbVaIln8 http://www.youtube.com/watch?v=_VR4e5j9Q_0 זה הקליפ החדש שלו selfish love: http://www.youtube.com/watch?v=mnbISua5p_M וזה הקליפ של are you ready to rock: http://www.youtube.com/watch?v=QV1eBdllZng בכללי אני מציעה לך לעשות חיפוש בyoutube ומיאבי... אני מבטיחה לך שתמצאי המון. עוד אחד הדברים שמיוחדים במיאבי זה שהוא מנגן המון סגנונות. רוב הגיטריסטים (גם אלו שהזכרת בתור דוגמאות לגיטריסטים ששינו) ועם כל הכבוד המגיע אליהם, הם בד"כ תקועים על סגנון אחד או שניים. מיאבי מנגן המון סגנונות, מרוק לפאנק לבלדות שקטות לרוקנרול מהפיפטיז ועוד המוןןןןן באמצע. בקיצור, כי אני יכולה לדבר פה על מיאבי עוד הרבה זמן, אני לא חושבת שיש איזשהו מקור כתוב באינטרנט יותר מפורט ממה שכבר מצאת (אלא אם כן עוד לא בדקת וויקיפדיה וכאלה...), את תצטרכי לרשום הכל בעצמך, והדרך הכי טובה לעשות את זה, זה פשוט לשבת ולהקשיב למוזיקה, אני בטוחה שתמצאי לבד מה ייחודי לו. אם את צריכה עזרה את מוזמנת לפנות אלי במסרים. אבל בכללי אני חושבת שמיאבי עוד צעיר ויש לו עוד דרך ארוכה, הוא עוד לא סיים לשנות ולהשתנות, ואולי זאת קצת עבודה מבוזבזת... הוא בהחלט לא מוערך מספיק ברמה עולמית (אבל אני מניחה שיש עוד המון כאלה) וזה קצת מקשה על כתיבת עבודה על הנגינה שלו. בכל מקרה בהצלחה

sonaku

New member
ארר תשובות~

גאקט הוא גבר גברי במיוחד ^^ ואל תשאלי מאיפה אני יודעת..תראי הופעות שלו במכנסיי עור צמודים במיוחד ותהי מופתעת לדעת שיש לו שם משו בין הרגלים ^^; מטריד,אבל כמעט לכל ג'יירוקר יש את זה בעצםXDD ויש אתר ממש מצויין שקוראים לו Google כל מה שאת צריכה לעשות זה לכתוב שם gackt ולחפש תמונות ^^ וחפשי גם Mana בדרך..תראי מזה גבר שנראה כמו בת XD

oracle

New member
XDDD

אם הייתי מטאגלנת כל פעם שמישהו שאל אם "מי זו היפה הזו?" כשראה תמונה של גאקט, כל הטאגליינס של הפורום היו זה~~ P=

innocence

New member
אני רוצה אחד קטן כזה בבית.

שיש לי על המדף, ליד מיקה נקאשימה קטנה.

innocence

New member
זה אומר שאני רוצה

גם מיקה נקאשימה קטנה ואז אני אוכל לשים את שניהם על המדף שלי.

למעלה