שאלות, נצל"שים וכל זה

Nora Shu

New member
קודם כל תרגעי.

שנית כל, ממתי מנצל"שים שרשור שהתחיל באותו יום? תלמדי לשרשר נכון, בבקשה. ולאחרונה, גאקט הוא גבר. היה הזמר של הלהקה Malice Mizer ועזב אחרי כמה שנים כדי לפתוח בפרוייקט סולו ומאז הוא משגשג וכו' וכו'. עוד פרטים עליו יש בוויקיפדיה ובגוגל. בהצלחה בהמשך השכלתך D:.

Nora Shu

New member
אני לא מבינה הכי הרבה

בכל "תקופות" מיאבי XD אז אולי זה למה שהבקשה שלך נראית לי קשה מדי? לא יודעת, בטח המעריצים ה"חזקים" יותר של מיאבי יוכלו לעזור לך.^^ למרות שזה נשמע כאילו את רוצה שאנשים יתנו לך את מה שאת צריכה לשמוע בעצמך. נורא קל לשמוע איך מיאבי - אם נתמקד לשנייה רק על היכולות הגיטריסטיות שלו ולא הווקאליות-, התקדם מאז שהיה הגיטריסט של DLQ. קשה לומר שהוא המציא משהו חדש, אולי יותר נכון לומר שהוא לקח ישן ומודרני, זרק הכל ביחד והוציא מהמישמש גוון אישי משלו. אני הייתי ממליצה לך לקחת איזה כמה שעות ולשים על ראנדום חלק מהדיסקוגרפיה שלו: במיוחד הדברים הישנים ממש והחדשים ביותר. בהצלחה! D: ספרי לנו איך הלך לך. :)

oracle

New member
אולי הדבר הכי בולט בעיני

בנגינה שלו בגיטרה זה הכאילו אדישות שלו מולה.. מצד אחד הוא משקיע בביצוע ומגיע לביצועים ממש מרהיבים בנגינה, אבל כלפי חוץ זה נראה כאילו הוא משתעשע בכלי ומשחק איתו כאילו הוא צעצוע.. מין סתירה כזו שמצליחה לרתק.. חוץ מזה, יש פעמים שנראה כאילו הגיטרה היא כאילו איבר נוסף שלו, ולא משהו נפרד.. בקיצור, תענוג לראות אותו עם גיטרה~ ^_^

innocence

New member
יחודית?

אני אישית לא היית בוחרת במיאבי, ולו רק כי הוא די סתמי מבחינת מוזיקה. כאילו, הוא לא חידש ולא המציא שום דבר.. כן, הוא אולי קצת פרוע יותר אבל מבחינה מוזיקלית הוא לא עשה שום דבר ש"שווה" להזכיר...

last day

New member
הוא פשוט תותח על בגיטרה

למרות שאני מעריצה פקצתית שלו, הוא לא עשה משהו חדש. אבל הוא ממש בן זונה בגיטרה

innocence

New member
יכול להיות שהוא נגן מצויין,

אבל זה לא סותר את זה שהוא לא מחדש כלום...

SaikoStar

New member
אני מעדיפה אותו מיאבי על

גאקט בכל זמן נתון... לא שיש לי משהו נגד גאקט והיכולות הווקליות שלו פשוט אני מעדיפה את מיאבי ^_^

SaikoStar

New member
אני באמת לא מבינה את הקטע הזה

מה יש לאנשים נגד השירה של מיאבי?????? הוא זמר מצויין!!! ויש לו אחלה יכולות ווקליות!!!!

last day

New member
אני מתה על הקול של מיאבי

הוא הזמר האהוב עלי. אני לא מעריצה אנשים סתם. אבל את מיאבי שווה הערצה אני הייתי צינית ._.;;;;;

last day

New member
הידד ^.^

אם לא הייתי פאן-גירל פקציתי פאנטית שלו לא הייתי מכינה חולצה עם הדפס של הפרצוף שלו כדי שאוכל למזמז אותה בלילה

innocence

New member
דווקא ממש לא.

בין אם אתה אוהב את גוון הקול שלו או לא - איכויות ווקאליות אין לו, לא משנה מה תגידי. אני למשל מאוד אוהבת להקשיב לשירים של קאנה (כן כן, יש גם סטיות כאלו..) אבל זה לא אומר שהיא בהכרח זמרת טובה..

alice123

New member
כן מאד !!

אני מעולם לא שמעתי עוד מישהו שמנגן ככה כמו שהוא מנגן...הוא ממש פיתח לעצמו סיגנון משלו הנגינה שלו מאד יחודית וחופשית לדעתי ...והוא גם פתוח למלא סיגנונות מה שעושה את זה כבר יחודי והוא לא מיתקבע על סיגנון אחד מסויים :)

innocence

New member
אבל לא שום דבר מהפכני או חדש.

אבל לא יודעת.. זכותך לחשוב כך:)

sonaku

New member
היחודיות היא שאין לו סגנון קבוע

פעם הוא היפי ופעם הוא פאנקיסט ויום אחד הוא יבוא לך עם שיר אהבה קיטשי ומוזר O_ס זה מה שמיוחד. זה מה שאין לשאר הג'יירוקרים הדבר היחידי שקבוע אצלו זה הסמים XD

innocence

New member
גם קוראהא (klaha), אז מה?

אני לא חושבת שאי פעם שמעתי זמר עם כל כך הרבה סגנונות באלבום אחד. זה לא הופך אותי בהכרח לייחודי, עובדה, עוד אנשים עשו את זה כבר קודם. והיא גם מדברת בלי קשר עליו כגיטריסט...

למעלה