שאלות, נצל"שים וכל זה

SaikoStar

New member
אני לא מסכימה

דבר ראשון... בגיטרה כבר אין יותר מידי מה להמציא כי כל הטכניקות כבר קיימות בערך, אפשר לשפר ואפשר לשנות ולהוסיף, ואת זה הוא כן עשה. האמת היא שהוא לא הגיטריסט הכי טוב בעולם יש יותר טובים ממנו והרבה מהם, אבל לו יש קטע שלהם אין ובזה הוא מיוחד, רוב הגיטריסטים הטובים כביכול סתם מנגנים סולמות במהירות מופרזת על הגיטרה, וכן לחלקם זה יוצא יפה (למרות שזה כבר שאלה של טעם). בקיצור מה שאני רוצה להגיד, אולי מיאבי לא המציא שום דבר חדש אבל הוא כן חיבר 2 דברים ביחד שלא היו מחוברים לפני (או לפחות לא שאני ראיתי ואני לא טוענת להכיר את כל הגיטריסטים בעולם) הוא חיבר שיטת נגינה של גיטרת בס עם גיטרה אקוסטית, ולמען האמת ראיתי גיטריסטים טובים ומנוסים מנסים לעשות את זה ולא ממש הלך להם...

Keitarou

New member
מממ...

אני לחלוטין לא מסכים בכלל עם זה שאין יותר מה להמציא... אני לא מסכים עם זה לגבי שום תחום שהוא אף פעם! כלומר, תמיד יש מה להמציא ואיפה לחדש ודרכים לשפר.. זה שעוד לא חשבו על איך לעשות את זה זה משהו אחר.. אבל אני בטוח שברגע שיצוץ משהו חדש כולם יחשבו איך לא חשבו על זה קודם ובלהבלהבלה.. P= קיצר ,תמיד יש מה לחדש ולשפר ומיאבי ,גיטריסט מצויין עם סגנון אישי מדהים לא המציא שום דבר חדש אבל הוא פשוט עושה את מה שהוא יודע מצויין.. =) ולגבי הקול שלו... ~_~ האע.. טוב לא נכנס לזה.. P=

SaikoStar

New member
תגדיר להמציא...

אל תשכח שגם היכולות שלנו בתור בני אדם מוגבלות, הטכניקות כבר קיימות (וכרגע אני מדברת רק על גיטרה) ואולי ימציאו סוג חדש של גיטרה אבל לגבי פיתוח טכניקות חדשות זה כבר מוגבל בחוקי מוסיקה וביכולות האנושיות שלנו...ואני מסכימה שעוד אפשר לחדש ולשפר ולשנות... המון!!! כבר המון זמן שחלק שאי אפשר לפסוח עליו מההמצאות שלנו זה חידושים ושיפורים של המצאות יותר ישנות קיימות- כולל הגיטרה... אבל נראה לי שאנחנו כבר נכנסים לדיונים שזה לא המקום שלהם. i still don't stand corrected... אני עוד לא מכירה מישהו שעושה את מה שמיאבי עושה על גיטרה. ולגבי הקול שלו... יש בעיות??!!!! XD (סורי אפשר להוציא את הילדה מהשכונה אבל אי אפשר להוציא את השכונה מהילדה- ומה לעשות היא לפעמים מראה נוכחות ^_~)

SaikoStar

New member
הההיייייייי זה לא פייר

לשים קישור למיאבי צרוד מנסה לשיר XD http://www.youtube.com/watch?v=xzVY3XksBmU הא!!! XP

Keitarou

New member
נה...

באותה מידה הייתי יכול לשים את הPV של POP IS DEAD.. P= בכל מקרה.. השירה של מיאבי מאוד השתפרה עם השנים.. אין ספק.. אבל בין זה ללומר שיש לו אחלה יכולות ווקליות.. אה... טוב.. בתור זמר הוא פשוט חרא!! יפה שהוא פחות או יותר לא מזייף עכשיו אבל עדיין אין לו יכולות ווקליות בשיט!! אפשר לאהוב את השירה שלו.. אני אישית חושב שהיא מאוד מתאימה לסגנון מוזיקה שלו.. אבל לא הייתי קורא לו זמר טוב...

last day

New member
זה עניין של טעם

יש הרבה שיגידו שלגידי גוב אין יכולות שירה, ויש כאלה שכן לדעתי מיאבי לא זמר, אבל אני אוהבת את הקול שלו, זה מוסיף הרבה לשירים

Keitarou

New member
אה...

זהו, שיכולות ווקאליות כן אפשר לבחון וזה אובייקטיבי לחלוטין.. זה נמדד לפי דיוק בצליל, טווח מנעד ועוד כל מיני (ויברטו, החזקת צליל, גראוליג (קיו~~
) ועוד כל מיני שיט.. P= ) עד כמה שאוהבים את השירה שלו זה משהו אחר לגמרי.. ^^ נה, גם אני אוהב את השירים של מיאבי.. אבל פשוט אין לו יכולות ווקאליות ממש.. P=

last day

New member
אבל זה שיש לו קול מיוחד זה משהו

אז אין לו יכולות ווקוליות או ווטאבר? גם לפיקיות אין. אבל יש בו משהו מיוחד

Keitarou

New member
מה זה קול מיוחד?

הסיבה שהקול הזה כל כך מיוחד הוא בגלל שרוב האנשים עם קול כזה לא מנסים לשיר!!! XD ולפיקיות אין קול או יכולת.. יש להן פרוטקציות נטו.. שלצערנו זה משהו שמאוד עוזר להתקדם במוזיקה... ואת המשהו המיוחד של מיאבי ראיתי בהידה בצורה יותר טובה... אבל זה כבר דיעה אישית.. P=

Keitarou

New member
נה... אני לא רע..

לפעמים יש לי צורך בריגוש מטורף אז אני אומר את דעתי הכנה לגבי בישי שרירותי כלשהו ואז מגן על דעתי (וחיי) מפני הפאנגירלס.. זה כמו ספורט אתגרי.. רק באינטרנט.. ^_^ נה, מצטער אם פגעתי במישו עם זה...~.~

SaikoStar

New member
חיחיחיחי

ההמממ כן זה כיף לפעמים... אם אתה באמת רוצה אתגר תנסה להגיד משהו לא טוב על גאקט XD לפי כמות המעריצים שלו פה אתה לא שורד 24 שעות XP הנה אני יתחיל... נכון שגאקט זקן וכבר לא מעניין אף אחד? והיכולות ריקוד שלו...גאד... הוא אחד הרקדנים הגרועיייםם!! והטעם שלו בבגדים... יש לו יציאות לפעמים שאני חושבת שאפילו לכלבה של אמא שלי יש יותר חוש סטייל... XD *בורחת מעדר מעריצות עם גרזנים*

Nurmidor

New member
אני לא חושבת שיש מישהו שיתווכח

עם העובדה שגאקט לא רוקד משהו..

innocence

New member
אבל נראה אותך אומרת משהו על

הקול שלו^^ כי אין מה להגיד. בסדר, אז נכון, יש לו לפעמים טע רע בבגדים והוא רקדן לא משהו, אבל כל אלו לא משנים כלום:)

last day

New member
*נזכרת בפעם שאמרתי שאיצ'יגו לא בישי

(מבליץ', פשוט לא היה לי מקום בכותרת) אני לא מהמעריצות נינט שכל פעם אומרים עלייה משהו רע יש צבא נינט שמגן עלייה. העיקר שאני אוהבת את מיאבי ^___^ אתה לא חשוב
נ.ב...מזה הסמיילי המכוער הזה?! גאד!

alice123

New member
קודם כל זה ממש עניין של טעם

אז אין מה להתווקח על זה בכלל.. דבר שני השירה והקול שלו כל כך הישתפרו ,ברמות וממש מרגישים את זה באלבום החדש שלו כבר במיאביזם אפילו חוץ מזה שאני חושבת שיש לו אחלה שירים

למעלה