יש פרחים
פרח

שרונהה

New member
זה כי הייתי עם דף התגובה חושבת

על כל הפרחים
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

פורפור

New member
פרחי אולי..רחל

פִּרְחֵי-אוּלַי עַל עֲרוּגוֹת הַגָּן, בְּנוֹף טָלוּל וָחָם פִּרְחֵי-אוּלַי גָדְלוּ רַעֲנַנִּים; כַּטּוֹב בַּגַּנָּנִים יָדַעְתִּי לְטַפְּחָם, כַּטּוֹב בַּגַּנָּנִים! וְלַיְלָה בְּלֵילוֹ – זָקִיף עַל הַמִּשְׁמָר בְּשַׁעֲרֵי הַגָּן לְלֹא לֵאוּת סַכּוֹתִי עַל צִיצַי בִּפְנֵי רוּחָהּ הַקַּר, רוּחָהּ שֶׁל וַדָּאוּת. אַךְ הִיא מָצְאָה סוֹדִי וַתַּעֲרִים עָלַי, אַךְ הִיא שָׁקְדָה מְאֹד עַל גְּזַר-הַדִּין; לָתֵת כְּבֵית-עָלְמִין אֶת גַּן שַׁעֲשׁוּעַי, לָתֵת כְּבֵית-עָלְמִין.

kessem

New member
../images/Emo104.gifשלום../images/Emo104.gifעל ישראל,הבאנו שלום

עליכם, אל נא תאמר לי שלום הנה בא השלום כשיבוא שלום עלינו שיר לשלום נולדתי לשלום וכשיבוא,יבוא שלום שלום לך ארץ נהדרת........ שלום,שלום כיתה א'..........

kessem

New member
../images/Emo29.gifלילה../images/Emo29.gifבלילה על הדשא,

אני שב הביתה מהלילה הלילה הזה,שום סימן הוא לא נותן השעות הקטנות של הלילה לילה בחוף אכזיב השעה 3 בלילה בעיר לילה טוב,לגנים ולטל הרטוב לילה לא שקט, לילה לילה הרוח ... רכבת לילה לקהיר רק אותך אוהב הלילה תל אביב בוכה בלילה הלילה..לילה..לילה...שמחה גדולה הלילה

פורפור

New member
בלילה בא

בַּלַּיְלָה בָּא הַמְבַשֵּׂר עַל מִשְׁכָּבִי יָשַׁב, בָּלְטוּ עַצְמוֹת גֵּווֹ אֵין-שְׁאֵר, עָמְקוּ חוֹרֵי עֵינָיו. אֲזַי יָדַעְתִּי כִּי נִשְׁבַּר הַגֶּשֶׁר הַיָּשָׁן, שֶׁבֵּין אֶתְמוֹל לְבֵין מָחָר תָּלוּ יְדֵי הַזְּמָן. אִיֵם עָלַי אֶגְרוֹף רָזֶה, נִשְׁמַע לִי צְחוֹק זָדוֹן: אָכֵן יְהֵא הַשִּׁיר הַזֶה שִׁירֵךְ הָאַחֲרוֹן!

את לא משאירה לנו כלום אולי

תגידי אאאאאאאאאאאאאאאאאאלף ונעצור אותך ונתחיל באות שעצרנו אותך? הא? תעצרי קצת באדום?

kessem

New member
../images/Emo18.gif../images/Emo62.gifעצרתי../images/Emo124.gif../images/Emo52.gif

בבקר !

"בקר בא מסעודה בא" (בביצוע להקת שפתיים) בקר בקר גניה מטאטה את רחובנו (בביצוע רבקה זוהר) בקר בקר ,"כתריאל השחור וחברים" (צביקה פיק והבנות) בקר בקר מרביצה וורדה למחלוף שלה. (בביצוע להקת אתניקס) "בקר בקר אצל סטלה" (בביצוע בלעדי של קונן וזקרונו)

למעלה