יש פרחים
פרח

ערב ערב.....

לובשת הקומבניזון ...(להקת סודית על המזח) הו גרביים שלי...(בביצוע כושל של דניאלה והפרפרים) פרפר שלי נחמד...(בביצוע להקת קולית) בטהובן ידידי...(בביצוע של טוסקה ולהקת קולות הבס) הו מעדרי...(בבצוע חונלה והמשתרללים) בשמלה שקופה...(בבצוע קסם ומגפי העור)

שירי מנהלים ומנהלות..........

"אולי תפסיקו כבר" (בבצוע שרונה והעצבנים) "יו טומי איזה תמונות יפות" (בבצוע טומי הנתנייתי) "נייסי עברת כל גבול" (ושוב בבצועה של הזמרת הידועה,שרונה העצבנית) "ויקי,חכי לי מתחת לגשר" (בבצוע עוזר המנהלת,קונן האיום)

פורפור

New member
איך איך אתה לא מגיע למפגשים

חובה לראות אותך בפעולה פעם אחת..יה קונן.

פורפור מתוקה ../images/Emo25.gif

בקרוב מאוד אחלק גלויות שלי בשלושה חלקים. בגלוייה הראשונה מצולמים רק הרגליים שלי לאחר גילוח. אם התמונה תמצא חן בעיניך,אביא רק לך את שני החלקים החסרים. תודה לך על ההתעניינות.

משירי פלג המשוררת העיראקית הראשונה

"קיצ'רי שלי" ( שיר ערש עיראקי ) "במיה במיה" (שיר מיוחד לקיבה עצבנית) "הו סמבוסק שלי,ההיית או חלמתי חלום" (להקת פלג וקולות צרודים) "חלאוות" (פלג והחלונות הגבוהים של בגדד)

הכל בגלל שחזרת עצבני מבית קפה...

הלכתי לפני כשלש שעות לבית קפה וכידוע לכם אני קמצן גדול ולכן הזמנתי רק מים חמים. את הקפה והסוכר אני מביא מהבית. חכיתי חיכיתי ,והמלצר לא מגיע. לבנתיים אני רואה שלכל לקוח שמזמין קפה,מביאים לו גם זיקוקין דולקים. שאלתי את המלצר למה לי לא מביאים זיקוקים עם המים החמים כמו לכולם? למה מה קרה? למה ככה לעשות הפלייה? שילמתי חצי מחיר על המים החמים ועזבתי בזעם את בית הקפה. הלכתי לאוטו שלי והוצאתי זיקוקין משלי. לא צריך טובות של בתי קפה קמצנים! אז זהו,בגלל זה אני עצבני!

שרונהה

New member
איך ישב אצל העיראקית?

היא תבקש ממנו לשים עשיריה בצד... את חושבת שהוא יתן לה?

תודה לך רוצה חביבי וחג שמח לך......

דרך אגב גם לך יכול להיות גדול. אין דבר העומד בפני הרצון....

למעלה