אורי מילס מגיע לתפוז

טיפקסית

New member
כן יש לי

צור איתי קשר בתפוז במסרים ואנסה להעביר זאת מהוידאו למחשב,בתקווה שאוכל,אם לא שלח לי את כתובתך ואשלח לך את הקלטת אגב אבל לפני שבועיים הקליפ נערך והורדו מהון קטעים מהקליפ המקורי יש לי גם ביצוע של השיר המקורי והבלתי ערוך מ-1995 כולל הביצוע של קובי לשיר don't let me be missunderstood ותגיד-זה רק נראה לי או שרמי יוסיפוב הוא אחד מבני האדם השרוטים ביותר בארץ,לבנאדם נדפק משהו במוח לאחרונה. צור איתי קשר בתפוז

צל ירח

New member
שאלה שמסקרנת אותי

דיי הרבה זמן.............. חוץ מהופעות בפאבים ובפסטיבל אירלנד בסינימטק, למה אין עוד הופעות נוספות? מה דעתך על מופע אירי גדול שירוץ בכמה מקומות בארץ ולמשך תקופה יותר ארוכה מארבעה ימים? ועוד שאלה, יש איזו אפשרות בעתיד על שיתוף פעולה עם זמרים ולהקות אחרות מאירלנד עצמה? תודה.

טעות קטנה...

רוב ההופעות שלנו במשך שמונה שנות קיומנו היו הופעות חופשיות (מופע שאכן רץ בהרבה מאוד מקומות בארץ...). בשלב מסויים החלטנו לאסוף ולכתוב חומר חדש ואף לשנות כוון (טיפה...לא להבהל!), אך רצינו להמשיך ולנגן ביחד. לכן הקומבינה של נגינה בפאבים נראתה לנו מאוד מושכת. נראה לי שבתחילת 2006 נצמצם מאוד את הופעות הפאבים ונשקוד על הדיסק והמופע הבא. לגבי אמנים מאירלנד - אנו יוזמים שיתופי פעולה כאלה מידי פעם, אך זה כרוך בעלויות גבוהות מאוד, והאמנים הטובים שם (ובסקוטלנד...) עסוקים מאוד בפרוייקטים של עצמם.

riseg

New member
לאורי מילס שלום רב

אני מאמינה שאומן כמוך אשר מתעסק במוזיקה אירית מזה מספר שנים, הייתי מעוניינת לשמוע ממך מספר המלצות למוזיקה אירית וסקוטית. דברים ששמעת במהלך איסוף החומרים שלך וגילוי המוזיקה האירית. תודה והמשך ערב נעים.

הו, הרשימה מאוד ארוכה...

אני לא יודע אילו אמנים ולהקות את מכירה, כך שיהיה קצת קשה לענות. הנה כמה שמות: Planxty, Ossian, Tanahill Weavers,Liz Carol,Liam O'Flynn, The Whistlebinkies, Mac Umba, Capercallie, Martin Bennett, Mugar, Kila, Stocktons, John MacSherry,Michael O'Connor' John Whelan עזר קצת? אשמח לדעת את מי את אוהבת...

riseg

New member
אני עוד בהתחלה של גילוי המוזיקה

בעצמי. אני מוכנה לטעום ולנסות מהכל כדי לבסס יותר את הטעם במוזיקה. היא מוצאת חן בעיניי ואני מעוניינץ להרחיב אופקים ולשמוע מכל הבא ליד. בנתיים יצא לי להאזין לכחול, קטיפה שחורה ו- clannad וזה רק בשביל הסיפתח כמו שאומרים. עוד שאלה קטנה אם תוכל - איפה ניתן להאזין ללהקות ולאמנים שציינת? יש חנויות דיסקים שאתה מכיר?

שאלה מצויינת

כדאי לנסות ב- Tower Records , "התו השמיני" ואולי באוזן השלישית. אם לא - אין שום בעייה להזמין דרך אתרים שונים באינטרנט.

sunshiner

New member
אהלן אורי

קודם כל תדע שאני מאוד אוהב את הדברים שאתה עושה, גם מה שלא קשור למוזיקה אירית (האמת שבעיקר, כמו החברות שלך בטיפקס ובתזמורת האנדרלמוסית). 1) איך הייתה החוויה להיות חלק מהתזמורת האנדרלמוסית ולעבוד עם אלג'יר והאם אתה מתחבר למוזיקה שלהם? 2) בתור אחד שהתעסק עם המון כלים וסגנונות מוזיקה, מה עוד מעניין אותך שעוד לא יצא לך לעשות, האם אתה מתכנן לעשות את זה ואיזה עוד דברים אתה מתכנן לעתיד? 3) מה דעתך על מצב המוזיקה האירית בארץ יחסית למדינות אחרות בעולם? (מבחינת פופולאריות ומבחינת כמות ואיכות ההרכבים שיוצאים מהארץ) ממתן, שמאוד אוהב ומעריך את מה שאתה עושה. (פורום טיפקס בהווה ופורום אלג'יר, עד שסגרו אותו)

אלג'יר

החברה מאלג'יר וחברי האנדרלמוסית הם נהדרים! מאוד מאוד אהבתי לנגן איתם. אני חושב שחייבים להתחבר לחומר מסויים אם רוצים לנגן וליצור שם באמת... ישנם עוד דברים רבים שאשמח לעשות (ואני מניח שאכן אעשה אותם, כל החיים עוד לפנינו...). הדברים הקרובים שאני מתכנן: אחזור לכתוב ולהופיע עם תזמורת קאמרית או סימפונית, אשלב מוסיקה אלקטרונית עם אלמנטים קלטיים, והכי חשוב - אשיר הרבה יותר! העשייה של המוסיקה האירית בארץ היא בשיאה כרגע. המון מוסיקאים נמשכים לנגן אותה ולומדים מנגינות וסגנונות שונים. היא מאוד קלה לנגינה (על פני השטח...) והיא מאוד מושכת במקצבים ובאנרגיה שלה. אך עם זאת לא רבים נכנסים לעובי הקורה וחוקרים אותה ממש, וחבל. קשה להשוות את מה שנעשה כאן למדינות אחרות, כי בכל מקום קורה משהו אחר. באופן כללי - ההתלהבות הרבה כאן מאוד דומה להתלהבות בשאר מדינות העולם. יחסית לגודל האוכלוסיה, מספר ההרכבים כאן הוא עצום! איכות? יש כאן הרבה מאוד מוסיקאים ברמה גבוהה מאוד.

אורח כבוד בפורום! אז אם כבר תרבות

ואם כבר אירלד- אני יוצא מנקודת הנחה שהיית באירלנד. מה הדבר, כמו שאומרים, שהכי תיקח איתך מהטיול באירלנד? וגם- מה מכל התרבות האירית הכי מושך אותך? מה הכי מעניין אותך? למה הכי התחברת?

../images/Emo6.gifמייקל פלטלי

עדיין רוקד? האמת - שלא הייתי באירלנד....כך שלגבי בה אקח משם, אני לא ממש יודע (חוץ מכמה Whistles, חמת חלילים ואיזה תוף אירי חביב). יש לך רעיון? לא יודע לענות לך על שאלותיך המאתגרות.בא נהפוך תפקידים לרגע: (ענה בכנות!) מה הכי מושך אותך בתרבות האירית? מה הכי מעניין אותך? ולמה הכי התחברת?

מתקיל אותי מה?

כמו הכינוי דיי ניתן להבין שמאוד נמשכתי לריקוד האירי. משם זה התפתח לאהבת האנשים, בחיי!!! נורא מעניינת אותי ההסטוריה של העם האירי מה שכן, התחברתי לשקט שאפשר למצוא שם. כתייר אני יכול להעיד שחזרתי מהטיול והרגשתי כל-כך טוב עם עצמי, אני בטוח אחזור לשם אם לא לפני אז אחרי צבא.

אין לי ממש שאלה

רק רציתי להגיד שאני מאוד אוהבת את העבודה שלך. יצא לי פעם לשבת בדאבלינס כשהופעתם. חבר שלי לקח אותי לפאב אירי ולא כל-כך הבנתי מה ההתלהבות, אבל אחרי ההופעה שלכם וערב מהנה שכזה, חזרתי לשם עוד פעמים רבות. וכמו שאמרו פה, אני מצפה לשמוע ממכם גם ברדיו ורק דברים גדולים.

תגתולה

New member
וואי..

אני מקווה שזה לא ישמע טיפשי מידי. לא היה לי מושג שיש להקה ישראלית שעושה מוזיקה אירית. הייתי רוצה לדעת עוד פרטים על הלהקה. יש דיסקים שאפשר להאזין להם? הופעות? פרטים נוספים?

היי...

אתר הלהקה: www.kahol-music.com אפשר להשיג דיסק שלנו בחנויות הדיסקים וגם דרך האתר. יש הרבה הופעות. באיזה איזור בארץ את מעוניינת?

למעלה