אורי מילס מגיע לתפוז

nonagon

New member
אורי כל הכבוד

תודה על ההצצה לפורום ותודה על המוסיקה. רציתי לדעת מה אתה מקליט כרגע, עם מי ומתי נזכה לשמוע? ושוב תודה

מקליט הרבה דברים כרגע...

מלבד ההקלטות הקשורות לדיסק של כחול (לא ידוע עדיין מתי ייצא לאור...) אני מעבד ומנהל מוסיקלי מספר פרוייקטים של מוסיקאים שונים, וניגנתי כנגן אורח בהופעות והקלטות שונות (ריקי גל, יהודית רביץ,אחינועם ניני,קורין אלאל, נורית גלרון, שלומית אהרון, יזהר אשדות, דודי לוי, מיכה ביטון, אורי מור, גלעד ויטל משוטי הנבואה, וכו'...)

טיפקסית

New member
אורי איזה כבוד של רשימה

רגע..אתה מנגן בדיסק סולו של אורי מור? זה באמת סקופ!! וזה הולך להישמע טוב!! אחינועם ניני-זמרת מדהימה,אחת האהובות עליי מעולם יזהר אשדות-מדהים,אומן ענק יהודית רביץ-זמרת נפלאה,כימיה נדירה עם הגיטרה וגם בנאדם מקסים [פגשתי אותה אחרי הופעה] תודה רבה על כל התשובות ועכשיו...רגע לפני שניפרד בוא נראה אם תזכור את זה איך היה לעבוד עם אלברט אילוז ב"אל תשכחי לזכור אותי",ואיך היה להפוך לכלה בקליפ "יש לי חברה" אגב לפני שבוע שידרו שעה שלמה שטיפקס בחרו את הקליפים הכי טובים שלהם,ברובם הופעת,היה כיף להיזכר,נוסטלגיה במיטבה רק שתמשיך ככה יא מלך

ראשית - תודה לכולם!

תודה על הפירגון, המילים הטובות, השאלות, הסקרנות ו...על הכל!

טיפקסית

New member
האתר של להקת כחול למי שרוצה

כל מה שרציתם לדעת על להקת כחול ולא העזתם לשאול אתר מצוין אורי,ערב טוב מגבול הצפון המופגז,יצאתי מהחדר ביטחון במיוחד כדי להגיע לאירוח

כמה שאלות.... ../images/Emo132.gif

ראשית, כן ירבו אמנים כמוך בארצנו. 1. בכמה כלים אתה מנגן? 2. האם רצית או רוצה לנגן בהרכב זר, בארץ אחרת ואם כבר עשית זאת אז באיזה הרכב ניגנת ? 3. מאיזה אמן זר או מקומי, הושפעת הכי הרבה ? 4. האם חווית מקרה מיוחד במהלך או בסיום הופעה שרותו תזכור לעד ואם כן מה היה המקרה הזה ? (חוץ מאותה הופעה שבה הכרת את מנהלת הפורום ואותי...
) מאחל לך רק טוב ותמשיך להיות ענקקקק !!!!

היי ניר.

לא ממש ספרתי את כלי הנגינה. אנסה לפרט את חלקם: פסנתר, עוגב (אורגן כנסייה), אקורדיון, מקלדות שונות, תוף אירי, חמת חלילים (סקוטית, אירית,Lowland, Smallpipes), חליליות איריות (Whistles and Low Whistles), וכלי הקשה שונים. רוב הכלים האלה קשורים זה לזה כך שהמעבר מכלי אחד לאחר הוא בעצם די פשוט. כשהייתי בארה"ב לפני הרבה שנים ניגנתי במספר הרכבי רוק וג'אז אך הם לא כל כך מוכרים כאן. הושפעתי מהמון אמנים. חלק מהם אמנה כאן: , Keith Emerson (מ-Emerson, Lake and Palmer), Genesis,King Crimson, XTC, Planxty, Liam O'Flynn, 10cc, Ossian, Chick Corea, Moris Ravel היו הרבה מאוד אירועים שקרו במהלך הופעות, אך קצרה היריעה, ובנוסף החוייות האלה חיות היטב בזכרון ונסיונות להעלותן כך לרשות הכלל לא ממש יעבדו... ואכן, המקרה אותו אתה מתאר יישאר חרוט היטב בזכרוני...

karengood

New member
שאלה לאורי

הסתכלתי באתר של פסטיבל סולם יעקוב. יש שם כמה נגנים וזמרים מדהימים: גלי גליקמן, דנה הלוי , שי טוכנר ולהקה אירית שבאה במיוחד "סליוטר". את כל השמות הישראלים שהזכרתי ראיתי לחוד וביחד, כולל הופעות באפולוניה ובמוזיאון המקרא. למה אתה טוען שהם חובבים? הם עושים מוזיקה נהדרת ומקצועית לגמרי. קארן

קארן. מה עובר עליך???

היכן בדיוק טענתי שהם חובבים? את כולם אני מכיר וכולם נגנים נפלאים!

Funky Giraffe

New member
אורי!! מקווה שאתה עוד פה

רציתי להגיד ששמעתי רק את הדברים שעשית במסגרת טיפקס (לא מתחבר לשאר הדברים שעשית מוזיקלית, סליחה
) ולשבח אותך. אתה באמת נגן גדול, כן ירבו כמותך. אגב, מה דעתך על היצירה שלהם כיום? אבי אלבוחר עזב רק לפני חודש אותם, ובמקומו נכנס נועם ינקלביץ'. כמו כן אשמח גם לדעת מה אתה חושב על הדג נחש תודה, כבוד, הערכה והצלחה, עידו

היי עידו. אני עדיין כאן!

לפני מספר ימים האזנתי לדיסק החדש שעומד לצאת. יש שם דברים נפלאים. הדג נחש הם מוסיקאים מצויינים ומאוד יצירתיים. אני מאוד מעריך ואוהב את מה שהם עושים.

karengood

New member
כבר התנצלתי על טעותי

זה לא אתה, אלא השואל azaria ותיקנת אותו. אגב, ראיתי אותכם בדבלין רחובות והיה מגניב. האם אתם משיכים להופיע שם? קארן

תודה!

קבלי התנצלות על ההתנצלות... כן. אנחנו מנגנים מדי פעם בדאבלין רחובות. אם תגיעי לשם, תגידי שלום!

azaria

New member
התנצלות על ההתנצולת והבהרה.

לא ניסחתי טוב את השאלה המרורית שלי. הת כוונתי לחר'ה שבאים לשמוע וגם לשבת בסשנים המאורגנים והבלתי מאורגנים. סתם חבר'ה כמעט בסגנון מה שקורה בפאבים הקטנים באירלנד. אחד בא עם החליל שלו, אחר עם גיטרה, כמה עם כינור, וכו וכו. לא מכירים ממש, לא מקצועיים ממש, אבל מנגנים בשביל הכיף. בעיקר של עצמם. (וכמובן שהסובבים לא ממש סובלים
) וגם מתחלפים ומצטרפים לפי מספר הכיסאות הפנויים ולפי החשק והמצב רוח. חלילה לא דיברתי על הלהקות והאומנים המופיעים בהופעות המאורגנות. אלה כוכבים אחד אחד.

azaria

New member
אוי, גם את זה לא ניסחתי כל כך טוב..

אז הנה אותו טקסט אבל בתיקון טעויות כתיב והקלדה. לא ניסחתי טוב את השאלה המקורית שלי. התכוונתי לחבר'ה שבאים לשמוע וגם לשבת בסשנים המאורגנים והבלתי מאורגנים. סתם חבר'ה כמעט בסגנון מה שקורה בפאבים הקטנים באירלנד. אחד בא עם החליל שלו, אחר עם גיטרה, כמה עם כינור, וכו וכו. לא מכירים ממש, לא מקצועיים ממש, אבל מנגנים בשביל הכיף. בעיקר של עצמם. (וכמובן שהסובבים לא ממש סובלים ) וגם מתחלפים ומצטרפים לפי מספר הכיסאות הפנויים ולפי החשק והמצב רוח. חלילה לא דיברתי על הלהקות והאומנים המופיעים בהופעות המאורגנות. אלה כוכבים אחד אחד.

למעלה