שרשור משחק: Southampton - Man Utd

AeroTom

New member
../images/Emo86.gif../images/Emo106.gifשרשור משחק: Southampton - Man Utd

היום ב- 19:15. הסיבוב הרביעי בגביע. מפגש אחרון היה לפני שנתיים באותו מפעל ומגרש ויונייטד ניצחה 3-0. אמור לעבור חלק, אבל תמיד פלאשבקים מה- 6:3 לפני 15 שנה עולים לי...מעניין אם כמה יקבלו מנוחה היום. נחכה להרכב.

AeroTom

New member
הרכב די מזלזל...

במיוחד שבשנה שעברה עפנו ממש מוקדם, חשבתי יעלה עם הרכב חזק יותר. בכל זאת, \ה לא גביע הליגה.

AeroTom

New member
זה היה אבל מוגזם היום

הוא העלה הרכב כמעט כמו בגביע הליגה...זה היה לחלוטין ההרכב המשני, על כל 11 השחקנים. היה קצת זלזול, או מתנת מנוחה מעט מוגזמת לדעתי.

אורון V1

New member
How low can you chaplow

מחצית ראשונה לא מרשימה ולא מלהיבה שהסתיימה ביתרון של הקדושים על השדים לאחר שצ'אפלואו חלף על אבנס ושלח את הכדור לרשת בדקה ה-45. האדומים אומנם שלטו בהחזקת הכדור עם 54%, לעומת זאת הקדושים מובילים עם הבעיטות לשער ולמסגרת. ההזדמנות המסוכנת ביותר הייתה ההקשתה של אוון בדקה ה-16 שפגעה בקורה. לקראת תחילת המחצית השניה בראון מחליף את פאביו, יש עדיין מספיק כלים על הספסל כדי לעשות מהפך. שתהיה מחצית שניה טובה לפחות כמו זו בבלאקפול.

AeroTom

New member
במקום כלשהוא "הגיע" להם לספוג

או לפחות לפרגוסון, על הזלזול עם ההרכב. נראה אם מה שיש עכשיו על המגרש יספיק. נאני ורוני או ברבטוב חייבים להיכנס.

AeroTom

New member
חילופים קצת מוזרים

לא רוני ולא ברבטוב נכנסו. שום שינוי בהתקפה. מקווה שנאני יביא פה הברקה. אני קונה גם משחק חוזר.

AeroTom

New member
ושני החלוצים שנשארו הביאו למהפך ../images/Emo13.gif

פרגוסון רוצה בכוח לגרום לי לאכול את הכובע.

אורון V1

New member
שבוע המהפך נמשך

הקדושים די נעלמו במחצית השניה, לעומת זאת החילופים ביונייטד הביאו את השינוי. אוון חוזר לכבוש, גיגסי מסתפק בבישול לצ'יצ'אריטו ששוב כובש שער שני שהוא הפעם שער ניצחון בדרך לשלב הבא.

AeroTom

New member
שוב נחלצנו מתוצאה מבישה...

עוד קאמבק, הפעם פחות גדול מבלקפול. העיקר שעלו שלב. אני עדיין לא מרוצה מההרכב הקצת מזלזל שהוא העלה היום. לאט לאט הרננדז הופך לסולשאר החדש שלנו... אנדרס לינדגארד, השוער הדני החדש, ערך הופעת בכורה.

בנוגע להרכב../images/Emo45.gif

פרגי בהחלט לא לוקח את הגביע ברצינות ולי אישית זה מאוד מפריע. הרננדז כבר די מזמן הפך לסולשר החדש...

AeroTom

New member
זה באמת מה שהיה נראה

הוא תמיד היה ככה בגביע הליגה, וזה מובן. אבל הגביע האנגלי?? במיוחד אחרי ההדחה המוקדמת ללידס שנה שעברה...מה גם שעוד יש לי טעם מריר משני ההפסדים האחרונים שלנו בפעמיים האחרונות בגמר (ההפסד לצ'לסי 5 דקות לסיום ההארכה וההפסד בפנדלים לארסנל אחרי שליטה מוחלטת במשחק עם אינספור החמצות). אני רעב לעוד גביע! הגיע הזמן.

כולנו רוצים להצליח בגביע

אבל אין מה לעשות, זה שלישי בסדר העדיפויות, כדי לזכות בגביע במקביל למאבקים בליגה ובליגת האלופות נזדקק לסגל הרחב שלנו בכל מקרה ואם הסגל הזה לא מסוגל לייצר קבוצה שתעבור את סאות'המפטון, בכל מקרה אין לנו סיכוי. כשהיינו צריכים הרכב ראשון כדי לעבור (ליברפול) הצבנו הרכב ראשון. אחרי שני משחקי ליגה תוך שלושה ימים, לקראת עוד שני משחקים ליגה תוך ארבעה ימים - זו היתה הזדמנות טובה מדי מכדי לא לתת מנוחה לשחקנים הבכירים.

שלישי?

אני יודע שזה לא יהיה מובן לישראלי הטיפוסי, אבל: מפעל הכדורגל הוותיק ביותר בעולם>הצעצוע חסר הנשמה של אופ"א

רגע, אז פרגי הוא ישראלי טיפוסי?

הרי הוא זה שלפני שנתיים העלה כמה צעירים לחצי גמר הגביע נגד אברטון, ונתן לכמה שחקנים לנוח נגד לידס בעונה שעברה, והעלה את ההרכב נגד סאות'המפטון בשבת.. ייתכן שיש כמה אוהדים שחושבים כמוך, כאלה שמסרבים להיפרד מהעבר וכל הכבוד לכם על הרומנטיקה, אבל ראית מנג'ר שנותן עדיפות לגביע האנגלי על חשבון ליגת האלופות? קדחת, ברור שלא. זה שלישי בסדר העדיפויות, זו המציאות של המועדונים הבכירים - גם המועדון שלנו. פרגי יעדיף גביע אירופה נוסף על פני שלושה גביעים אנגליים נוספים.

לא, פרגי פשוט שכח את עצמו עם אירופה

לפני עשור וטיפונת זה היה שונה לחלוטין. "פרגי יעדיף גביע אירופה נוסף על פני שלושה גביעים אנגליים נוספים" - ברחת ממוסד כלשהו? אפילו פרגי שהתעוור מאירופה לא יסכים למשפט הזוי שכזה.

זה מעולם לא היה שונה

גם אם יש אנשים שלא אוהבים את ליגת האלופות, פרגי תמיד ראה בגביע אירופה הדרך הטובה ביותר להצהיר על עוצמתך האמיתית. נכון שלפני עשור סביר להניח שהיינו רואים פחות שינויים במשחקי הגביע, אבל זה היה גם בגלל שהיה לנו סגל רחב פחות וגם בגלל שליגת האלופות היתה מצומצמת יותר (שלב בתים אחד ואז עוד שני שלבי נוק אאוט עד לגמר, במקום שלושה כיום, והכל כמובן בתקופה שהגביע האנגלי נכנס לסביבות שמינית הגמר). וכן, פרגי יעדיף גביע אירופי נוסף על שלושה גביעי אנגליה. לא ברחתי משום מוסד, זו המציאות. הוא כמובן לעולם לא יגיד דבר כזה, אבל היחס שלו למפעלים האלו אומר הכל.

למעלה