שרשור משחק: Southampton - Man Utd

את חצי גמר הגביע נגד אברטון אתה זוכר?

פוסטר בשער, פאביו, וולבק, גיבסון, אנדרסון, פארק, מאקדה בהרכב. לא רוני, לא רונאלדו, לא גיגס, לא קאריק, לא פלטשר... מה אתה צריך יותר מזה? ברור שאם נגיע לגמר נשחק עם ההרכב החזק ביותר (בעצם, אפילו ב-99' נצרנו את ניקי באט ואפילו לא הצבנו אותו על הספסל כי ידענו שהוא יהיה קריטי בגמר ליגת האלופות בהיעדרם של קין וסקולס), אבל בדרך לשם ניקח סיכונים שאין סיכוי שניקח בגביע אירופה.

סבבה, לא הגנתי על פרגי

כפי שאמרתי הוא שכח את עצמו, אבל לפחות ברגע שהוא מגיע למעמד הוא לא שוכח איזה הרכב להעלות (ההערה על באט די זניחה לדעתי).

לא חושב שזה זניח בכלל שלטובת

גמר ליגת האלופות הוא ויתר מראש על באט והשאיר את הספסל את יורק וסתאם. שכח את עצמו זו ההגדרה שלך. רוב האוהדים יגידו שהוא פשוט יודע מה חשוב יותר ומה חשוב פחות, ומתאים את עצמו למצב (עודף המשחקים באירופה כיום וכו', כפי שכבר כתבתי). בדיוק כפי שכל המאמנים הבכירים באנגליה ואפילו חלק מאלה שקבוצותיהם כלל לא משחקות באירופה עושים שינויים ונותנים לשחקנים לנוח בגביע. זה המצב, ככה אנשים רואים את המפעל הזה היום. מעל גביע הליגה, אבל הרבה פחות מדברים אחרים.

AeroTom

New member
אני מסכים שהליגה ואירופה חשובים יותר

בלי קשר שהמשחק עדיין באמצע הפגרה מאירופה. אבל לגביע האנגלי היוקרה שלו והוא חשוב וכמו שציינתי קודם בשרשור - יש הבדל בין לעשות רוטציה בין מספר שחקני להרכב למספר שחקני ספסל בין המשחקים, לבין לעלות לגמרי עם ההרכב המשני שלך...בגביע הליגה הייתי מצפה שזה יקרה, לא בגביע האנגלי, מפעל שצריך לתת לו את הכבוד הראוי, בלי קשר נגד מי משחקים. אף אחד מההרכב הראשון בדרך כלל של היונייטד לא פתח. פרגוסון בכיף יכל לעשות רוטציה אחרת של חצי-חצי כפי שהוא עושה לפעמים עם משחקים צמודים בליגה ואירופה.

יכול היה להעלות חצי הרכב

וכאופיו כמהמר, בחר להעלות הרכב משני לחלוטין בתקווה שזה יספיק ושכך גם נגיע למשחק מול וילה עם הרכב שלם שנח. ובכן, ניצחנו. ההימור הצליח בגדול.

AeroTom

New member
מסכים שההימור הצליח

זה לא משנה את המחשבות שהיו לי (והינם) בהתחלה על ההרכב
העיקר שעלו.

למעלה