אדוני ראש העיר

rotemfiji

New member
דפנה- ניראה לי שהתלהבו מהרעיון שלך בפורומים

אחרים...תבדקי בפורום ירושליים למשל, בדיוק אותו שרשור
סחטיין עלייך !

dafgol

New member
../images/Emo41.gif תגובה של שרית ../images/Emo41.gif

שרית עדיין מקורקעת ולא מרגישה הכי טוב, לכן לא יכולה להגיע למחשב וביקשה שאכתוב בשמה מס' מילים. שרית מסכימה וחותמת כמעט על כל מילה שנכתבה פה, במיוחד ע"י סיון. ההשגה היחידה שיש לה זה בעניין החינוך, שרית מרוצה ממערכת החינוך וחושבת שהראל מקבל חינוך נפלא בגן, כמובן שיחס גננת וסייעת אולי לא תמיד מספיק לכולם, אבל זה כבר קשור לתקנים. ואם לרגע היו לה ספקות היא לא היתה טורחת להביא את הראל כל יום למגדל לגן. שרית ביקשה להגיד שכבר מזמן עוד הרבה לפני השרשור הזה היא כבר אמרה את דעתה בנושא המרכז הישן המוזנח , החניה בתשלום שעוד יותר גורעת מהרייטינג של המרכז הישן. אני מניחה שכשרית תשוב לאיתנה היא תוסיף במילים שלה ותכתוב את דעתה.
שרית החלמה מהירה

לולי72

New member
רגע, אז מה אתם אומרים פה בעצם?

שאם יש לי דו"ח חניה לשלם עד מחרתיים כי עד אז הוא יהיה עדיין 100 ש"ח ומ - 1/6/07 הוא יהפוך ל - 150 ש"ח, לא לשלם אותו? כי אולי יבטלו את החניה??? סתם, מרגיז אותי לשלם במיוחד שזה היה בזמן שלא הרגשתי טוב, בסביבות 18:45, אז הפקחית המגעילה החליטה לשים לי דו"ח כי אחותי חנתה שם כי הייתה בלחץ בגלל שלא הרגשתי טוב.

dafgol

New member
לא, אפחד לא אמר דבר כזה

עפ"י חוק אזור החנייה בתשלום ואת חייבת לשלם את הדו"ח < בדיוק כמו שאני שילמתי, למרות שבר קדח מחום וטסתי איתו לרופא, וחיכינו מעל המשוער וכרטיס החנייה פג תוקפו בזמן שחיכינו בתוך קופ"ח, אבל זה לא היה מעשי שאצא איתו להוסיף כרטיס חניה ולהפסיד את התור....אבל זה לא מעניין לא את הפקחית ולא את העירייה ולא אף אחד....> חוק זה חוק....גם אם הוא לא מובן ולא הגיוני... דווקא את צריכה לדעת את זה גברת בית משפט

dafgol

New member
../images/Emo88.gif אדוני ראש העיר ../images/Emo88.gif

כדי שהשרשור לא יעלם, לפחות לא עד 3.6 עם סיום המשחק, ומקווה שנקבל גם את תגובתו של מר אלי ברדה, ראש העיר. ( פניתי אליו השבוע והעברתי לו את השרשור הזה, מקווה שיגיב ויתייחס לנאמר פה ) אתם מוזמנים להמשיך ולהביע דעותכמו גם להציע הצעות....

W a r r i 0 r

New member
המ...

רוב הכסף הייתי משקיע בחינוך, חצי מהנשאר ברווחה ועבודה, ומה שנשאר שתשתיות ובשירות הפיקוח העירוני.

dafgol

New member
../images/Emo26.gif מוסיפה דברים ותגובה של scilmh ../images/Emo36.gif

שעדיין לא מצליח לכתוב אותם בעצמם מעל גביי הפורום בגלל בעיה טכנית , ואני מעבירה את דבריו :
אני אתייחס למספר נקודות שהועלו. 1. נושא תשלום על חניה באזור המרכז הישן - אם שמתם לב או לא במרכז החדש "פרץ סנטר" אין תשלום על חניה מה שמביא אותי לחשוב שיש מגמה ואינטרס של מישהו לפרק את המרכז הישן על כל חנויותיו ולגרום לאנשים להגר אל המרכז החדש. אולי למשהו יש שם כמה חנויות שהוא משכיר ?!?!?!?!. 2. לגבי הקולנוע - אני אקרא לזה תרבות כי לא מדובר רק בקולנוע, פעם היו הצגות ומופעים בעיר, הייתה תרבות אפילו אני הלכתי ביום שישי לקולנוע, הכל ירד מכמה סיבות הראשונה היא שלעיר יש אופי דתי וזו עובדה, מאחר ויש חוק עזר עירוני על איסור פתיחת בתי עסק בשבת וחג. וניחוש אחד מאיפה הגיע החוק הזה. בזמנו ניסו להתנגד לחוק הזה מספר גופים אבל כמו שאתם רואים עם העובדות לא ניתן להתווכח. 3. לגבי החינוך - גם אישתי עבדה בתחום החינוך בעיר במספר תפקידים, ואי לי שום ספק לאחר מספר שיחות איתה לגבי רמת החינוך בעיר ביחס לרמת החינוך באזור ( שריד,שימשית,יפעת וכו' וכו' וכו') בכל שכבות הגיל אין מקום להשוואה ויתכן שיש מספר גנים יוצאי דופן אבל כמובן שלכל כלל יש יוצא מן הכלל. נראה לי שזהו לעכשיו. בברכה סיון
סיון על התגובה, מקווה שתצליח להכנס ולכתוב בפורום בקרוב.

לולי72

New member
לגבי תרבות אני מסכימה חלקית

קולנוע, אני עוד זוכרת שהיה כאן כשהייתי בגיל העשרה ואפילו הצלחנו פעם ללכת כל המשפחה לפני שהוא נסגר וחבל, כמובן שזה היה בגלל הדתים שלא אהבו את זה שאנשים הולכים בשישי או שבת בערב לקולנוע ויסלח לי שינון (ואולי היו עוד גורמים נוספים), כמו שהם שרפו את החנויות של הרוסים במרכז הישן ליד הדואר שלא מצאו חן בעיניהם ואני במו עיני ראיתי פעם אחת קבוצה של חרדים שעמדו ליד אחת החנויות וצעקו לכולם שלא יכנסו, כאילו אני צריכה לדווח למישהו אם בא לי להיכנס לחנות הזו או לא והרוסים למרות הכל לא נכנעו להם. אבל מופעים והצגות בהחלט ובהחלט יש כאן, אמא שלי ואחותי מנויות למופעים כאן שנותנים במשך שנה שלמה, פעם בחודש יש הצגה ואני הלכתי פעמיים להצגות השנה, היו מאוד יפות והמתנ"ס מלא ממש. כך גם לגבי הצגות ילדים, יש מנוי לכל השנה וכך גם משתדלים לעשות בחגים כמו בחנוכה או בפורים שהביאו הצגות, אמנם זה קצת התפקשש להם כי זה עלה זול והמקומות לא היו שמורים כך שאנשים נדחפו אבל זה גם משהו. כמו כן בספריה פעם בחודש עושים שעת סיפור שעולה לילדים 10 ש"ח ולהורים בחינם, ובקיץ בין שאר ההופעות שעושים, יש גם מתנפחים לילדים (ככה זה היה לפחות בקיץ שעבר). כך שלא הכל נורא כל כך, אבל בהחלט יש פה עוד הרבה מה לשפר.

S r 35

New member
אם הייתי ראש העיר ...

הייתי :
יוצאת מהתרדמת על הכסא ועושה משהו לשווק וליחצן את המקום היפה הזה, שנקרא מגדל-העמק כדי שגם אנשים בחוץ ידעו שזה מקום יפה וראוי ולא יחשבו עליו באופן כל-כך סטיגמטי.
הייתי פונה למפעלי היי-טק וחברות גדולות ומציעה להן לעבור למגדל-העמק תמורת הקלות משמעותיות בארנונה - ואפילו ארנונה חינם: ראש עיריית נתניה עשתה את זה והביאה לנתניה את סלקום, ראשי העיריות של יקנעם ושל נשר עושים את זה ומביאים מפעלים עתירי ידע לערים שלהן, שאול עמור ז"ל עשה את זה בזמנו. גם עכשיו זה ניתן. מפעלים ראויים מביאים, כסף, מקורות תעסוקה ואוכלוסיה טובה לעיר.
הייתי מטפחת קשר עם מוסד או מוסדות אקדמיים באזור (מכללת עמק יזרעאל, אורנים, אוניברסיטת חיפה ו/או הטכניון): הייתי יוזמת פרויקטים משותפים ומכניסה באופן כזה צעירים איכותיים לעיר. כשאני הייתי סטודנטית - מגדל העמק הייתה מוכרת באוניברסיטה רק בזכות פרויקט "פרח ילדי אסירים", שהייתי חלק ממנו. עד כמה שהפרויקט הזה חשוב - ואין ספק שהוא חשוב! כדאי להציג את מגדל העמק באופן חיובי יותר גם בפרויקטים אחרים שיכולים להיעשות בשיתוף פעולה עם מוסדות כאלה.
הייתי מפתחת ומטפחת מרכזים לילדים, לנוער ולצעירים: אני יודעת שנעשו כבר דברים בכיוון (הספריה העירונית, המתנ"ס, בית המוזיקה) אבל, לדעתי, לא מספיק: מרכז כדוגמת המדיטק בחולון. בריכה משודרגת עם חוגים, משחקיות לגיל הרך ויותר גני משחקים בתוך העיר, מקומות בילוי עבור נוער וצעירים - ולא רק ב"מתחם פרץ" וכן ... גם קולנוע ... כל אלה ישאירו את הצעירים בעיר ולא יגרמו להם לברוח החוצה או לשבת בחוסר מעש ברחובות.
הייתי משתמשת יותר את באמפי תיאטרון היפה של העיר: לא רק ביום העצמאות. אפשר לעשות מופעי קיץ, להביא לכאן אומנים. דבר שימשוך את הנוער והצעירים מכל הסביבה. צורי עושה את זה בפארק המקסים בקרית-מוצקין (ראינו שם הופעה מדהימה של פוליקר), פרץ עושה את זה בקרית-אתא ... גם במגדל העמק אפשר.
לעצור את ההתחרדות של העיר. הדתיים, כבודם במקומם מונח ויש לי כבוד אליהם. אבל - בעיר יש גם אוכלוסיה חילונית ואסור להתעלם ממנה ומרצונותיה. פחות התרפסות לחוגים דתיים רק תועיל לעיר.
הייתי מזכירה לעצמי, בתור ראש עיר, שמגדל העמק היא לא רק "נוף העמק" ושכונת רבין החדשה: מגדל העמק היא גם מגדל העמק הוותיקה והפחות נוצצת וזוהרת. הייתי מרעננת את הרחובות ואת התשתיות, בונה יותר גני משחקים (כבר אמרתי את זה) והופכת גם את השכונות הישנות למקומות נעימים יותר לגור בהם.

למעלה