הכר את הפורום

nadav1232

New member
../images/Emo88.gifהכר את הפורום../images/Emo70.gif../images/Emo194.gif

בפינה הזאת שתתקיים מדי שבוע יתארח כל פעם אחד מחברי הפורום. תוכלו לשאול אותו שאלות וכך להכיר אותו יותר טוב
היום תתארח בפינה סמדר oracle (מנהלת הפורום) ^_^ אתם מוזמנים לשרשר לה שאלות ^_^ השאלות מופנות אך ורק לסמדר. וגם אתם עוד תתארחו בפינה הזאת ^_^ כל מי שרוצה להתארח בפינה, אני ישרשר הודעה והוא יגיב ואני יכין רשימה של כל המתארחים

nadav1232

New member
../images/Emo41.gifכל מי שרוצה להתארח כנסו לפה../images/Emo41.gif

כל מי שרוצה להתארח במשחק שיעשה

מ א י י ק

New member
../images/Emo41.gifשאלות../images/Emo3.gif../images/Emo19.gif

איזה זמר/ת את הכי אוהבת (למרות שאני יודע
)? כמה דברים יש לך של הזמר/ת האהוב/ה? האם את רוצה להיות בהופעה שלו/ה? אם היית יכולה לפגוש אותו/ה,מה היית עושה? את אוהבת לנהל את הפורום? היית רוצה לטוס ולחיות ביפן? כמה פעמים היית בחו"ל? פאן סרביס זה יפה/מגניב בעינייך? זהו בנתיים

oracle

New member
תשובות ^_^

איזה זמר/ת את הכי אוהבת (למרות שאני יודע )? בעיקר גאקט P= (אבל לא רק..) כמה דברים יש לך של הזמר/ת האהוב/ה? יש לי די הרבה - שלושה DVD של הופעות, חמישה דיסקים, לוח שנה של שנה שעברה, צמיד חרוזים.. זהו, נדמה לי ^^ האם את רוצה להיות בהופעה שלו/ה? שאלה רטורית.. או במילים אחרות, כן :> אם היית יכולה לפגוש אותו/ה,מה היית עושה? בטח מאבדת את יכולת הדיבור XDDD את אוהבת לנהל את הפורום? מאד!! היית רוצה לטוס ולחיות ביפן? לטוס לטיול כן, לחיות שם, ממש לא. כמה פעמים היית בחו"ל? לא זוכרת בדיוק.. כמה פעמים ^^ פאן סרביס זה יפה/מגניב בעינייך? לא משתגעת על זה, אבל לא כל כך מפריע לי.

למעלה