הכר את הפורום

sonaku

New member
אני בעד ../images/Emo45.gif

שאלות יפות ^^ עכשו רק צריך שסמדר תענה עליהם XD

nadav1232

New member
../images/Emo9.gifשאלות../images/Emo27.gif

1) מה זה oracle? 2) איך היה במפגש פורום? ^^ 3) איזה זמרים את אוהבת חוץ מגאקט?

oracle

New member
עוד תשובות :>

1) מה זה oracle? הנביאה מדלפי.. תקרא את אדיפוס המלך ותבין P= 2)איך היה במפגש פורום? ^^ היה מעולה!! 3) איזה זמרים את אוהבת חוץ מגאקט? הרבה - Mucc, Onmyouza, Concerto moon, Azrael, Luna Sea, Malice Mizer, S.O.A.P ויש בטח עוד ששכחתי ^^

Vivi Sparrow

New member
סמדר!11 D:

1. מה קורה? 2. מה המצב? 3. מותר לי לקרוא לך סמדי? D: 4. אוהבת נודלס? 5. את מי את מעדיפה: קלאהא או מאנה? 6. יצא לך להקשיב פעם לMorning Musume? 7. האם את צמחונית? 8. האם את מעוניינת שאשאל אותך עוד שאלות? P:

oracle

New member
גם לך אני אענה ^^

1. מה קורה? הכל טוב =] 2. מה המצב? ראי תשובה מס' 1 P= 3. מותר לי לקרוא לך סמדי? רק אם את מעוניינת במוות ארוך ומלא ייסורים... או במילים אחרות, לא. 4. אוהבת נודלס? ככה 5. את מי את מעדיפה: קלאהא או מאנה? קלאהא כמובן ^^ 6. יצא לך להקשיב פעם לMorning Musume? כן, אבל לא אהבתי אותן.. מסחריות מדי לטעמי =/ 7. האם את צמחונית? להיפך. חובבת בשר מושבעת =] 8. האם את מעוניינת שאשאל אותך עוד שאלות? איך שבא לך.. זה בסדר מבחינתי ^__^

ketty the sheep

New member
さああ~~

הנה כמה שאלות לא מזיקות~ כמה זמן את ב'קטע'? ^^ איך נכנסת לזה? מה דעתך על ויז'ואל קיי? עד כמה זה באמת משנה? מה את חושבת שזה מוסיף ללהקה/אמן? מה הפרי האהוב עליך?
ולסיום, תוכלי לזרוק את הטופ 5 שירי ג'יירוק שלך? סתם כי בא לי שימליצו לי על דברים חדשים לשמוע. ^^;

oracle

New member
וגם לך ^^

כמה זמן את ב'קטע'? ^^ איזה 4 שנים בערך... איך נכנסת לזה? הבת שלי הכריחה אותי לשמוע, הראתה לי את אילומינטי בהופעה, והשאר זה היסטוריה ^^ מה דעתך על ויז'ואל קיי? עד כמה זה באמת משנה? מה את חושבת שזה מוסיף ללהקה/אמן? אוהבת.. זה מאד משנה - נותן את כל היחוד של המוזיקה היפנית.. מה הפרי האהוב עליך? הרבה - תות, שזיף, נקטרינה, אבטיח.. כל הפירות בערך P= ולסיום, תוכלי לזרוק את הטופ 5 שירי ג'יירוק שלך? בלתי אפשרי ;; יש יותר מדי, אבל בואי ננסה - Story של גאקט, Honey של לארקו, Syunikiss של Malice Mizer, אוף.. זה באמת בלתי אפשרי TT^TT

המממ....

1. איזו מוסיקה את אוהבת חוץ מיפנית? 2. סרט אהוב? (לא קשור, אבל חשוב!) 3. יצא לך לשמוע J-Pop? אם כן, והתרשמת ממישהי, ממי? אמממ... זה הכל בינתיים. כולם כבר שאלו את שאר השאלות שרציתי.

oracle

New member
ה-ל-ו~~~~~~~~~~~~~

1. איזו מוסיקה את אוהבת חוץ מיפנית? כמעט הכל, אבל בעיקר פאוור מטאל, רוק, רוק כבד... 2. סרט אהוב? (לא קשור, אבל חשוב!) אם אני צריכה לבחור רק אחד אז זה יהיה "המטריקס" מן הסתם ^^ 3. יצא לך לשמוע J-Pop? אם כן, והתרשמת ממישהי, ממי? מדי פעם אני מנסה, אבל עד עכשיו לא השתכנעתי, חוץ משירי אנימה, שפשוט נטחן לי המוח איתם כשאני רואה סדרה, כי אני אוהבת לשמוע שירי פתיחה וסיום של כל פרק ולא מדלגת עליהם XDD אז בסוף אין ברירה, אני כבר חייבת לאהוב אותם... וחוץ מזה, יש שיר אחד (if) שאיומי שרה עם דה-פאמפ (להקת היפ הופ) שאותו אני אוהבת, אבל זה כנראה בגלל שזה שיר שלהם ואני די אוהבת היפ הופ...

Keitarou

New member
~שאלות~ D=

אממ.. אה.. לאיזה שירים את בודקת את התירגום ולאיזה לא? עברת על התירגומים של כל השירים של גאקט? ^^ מה ההופעה הכי שווה שראית עד היום? איזה דואט היית רוצה לראות את גאקט עושה? היית רוצה לראות את גאקט חוזר יותר לויז'ואל עכשיו? כמה את מקדישה לחיפוש להקות יפאניות חדשות? איך את בוחרת לאיזה להקות חדשות להקשיב ולאיזה לא?

oracle

New member
טרלללההה~~~

אממ.. אה.. לאיזה שירים את בודקת את התירגום ולאיזה לא? קודם כל זה חייב להיות שיר שאני אוהבת, אחרת זה לא מעניין אותי. אח"כ, זה יקרה בד"כ אם הבנתי חלק מהשיר ואז הגעתי לקטע שלא הבנתי והסתקרנתי לברר מה הוא היה.. סתם ככה לא מעניין אותי התרגום בד"כ ^^ עברת על התירגומים של כל השירים של גאקט? ^^ לא ממש... החיים כל כך קצרים, ויש כל כך הרבה להספיק בהם... P= זה נראה לי די בזבוז זמן.. אפילו שהאמת שהוא כותב יפהפה בד"כ, אם רק היה מפחית קצת ב-איישטרווווו וב-דקישימטאאאאאאאאאא XDDDD מה ההופעה הכי שווה שראית עד היום? שאלה מאד קשה... אני אתייחס רק ל-Jrock ואבחר את היום השישי ואת דיאבולוס של גאקט.. היום השישי בגלל האפקט של הגשם בשיר Rain ובגלל הקטעים המצחיקים בסרטון של ההפסקה (גאקט בתור אחות או סקול-גירל ועוד כל מיני... קורע XD) ודיאבולוס, בגלל הסוסים באולם בתחילת ההופעה, וגם בגלל שההופעה בכלל היתה מרהיבה.. *__* איזה דואט היית רוצה לראות את גאקט עושה? עם קלאהא ועם הייד. אה, עם הייד הוא כבר עשה~~ P= סתם, הייתי רוצה לראות יותר שיתוף פעולה ביניהם כי הקולות שלהם ממש מתאימים (Orenji no Taiyo) היית רוצה לראות את גאקט חוזר יותר לויז'ואל עכשיו? מצד אחד כן, כי הוא נראה מעולה בויז'ואל, אבל מצד שני לא לגמרי, כי הוא קצת התבגר מדי בשביל זה ואני די שמחה מזה, אז לא בא לי שהוא יחזור לשטויות של פעם כשהוא היה ערפד בן 450 שנה או משו.. ^^ כמה את מקדישה לחיפוש להקות יפאניות חדשות? לא מספיק לטעמי.. הייתי רוצה יותר, אבל אין לי זמן ;; איך את בוחרת לאיזה להקות חדשות להקשיב ולאיזה לא? אני אתן לך דוגמא - ראיתי את האנימה המעולה NHK והתעלפתי משיר הסיום, אז הלכתי לברר מי עושה אותו וגיליתי שאחד משני האחראים לשיר נקרא פומיהיקו קיטסוטאקה, אז חיפשתי אותו קצת באינטרנט וגיליתי שהוא רוקר מעולה וגיטריסט מחונן, אז חיפשתי שירים שלו ושל הלהקה שלו והנה, להקה חדשה בשבילי להנות ממנה.. אותו דבר היה עם Onmyouza, שנחנקתי מכמה שיר הפתיחה של בסיליסק מושלם, אז גיליתי שהוא שלהם ומאז זה פשוט סיפור אהבה... ^^ וגם כמובן, כשממליצים לי על להקה/זמר/זמרת, אני מנסה לשמוע לפחות כמה שירים שלהם לפני שאני מחילטה אם אני אוהבת או לא...

ayumi3000

New member
שאלות XD

אבא שלך גנן? XD חחח סתם אמממ איזה אלבום ושיר של גאקט את הכי אוהבת? ראיתי בתשובה קודמת שאהבת את השיר שאיומי שרה עם דה פאמפ ...if וזה באמת היה דואט מדהים!!! את אוהבת את דה פאמפ? את אוהבת רק רוק/מטאל יפני? ^_^

oracle

New member
תשובות XD

איזה אלבום ושיר של גאקט את הכי אוהבת? כבר די הרבה זמן אני הכי אוהבת את האלבום Crescent ואת השיר ~saikai~ story ראיתי בתשובה קודמת שאהבת את השיר שאיומי שרה עם דה פאמפ ...if וזה באמת היה דואט מדהים!!! את אוהבת את דה פאמפ? אני לא מכירה דברים אחרים שלהם, אז אני לא יודעת.. את השיר הזה מאד אהבתי.. מה שכן, הקליפ לשיר הזה בלי איומי הוא אחד הדברים המטופשים ביותר שראיתי בחיים.. http://www.youtube.com/watch?v=HG40hzPVgr0 את אוהבת רק רוק/מטאל יפני? לא רק, אבל בהחלט מעדיפה על פני כל דבר אחר.. אני גם נהנית מאד משירי פתיחה/סיום של המון אנימות, והשירים האלה הם דווקא Jpop בד"כ, אבל כמעט אף פעם לא אבדוק מי שר אותם ולא אחפש שירים נוספים שלו/שלה... אני מחפשת עוד שירים של זמר מסויים רק אם הם רוק או מטאל... ^_^

Keitarou

New member
XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

יוווו, שכחתי מהשיר הזה!! XD והריקוד!!! XDDDDD יו אם לבנים לא יודעים לרקוד.. איך תגדירו אסייתים? ._.

oracle

New member
נכון הריקוד הזה זה הדבר הכי פאתטי

שראית בחיים? ולא, אל תכניס עכשיו את גאקט לשיחה... P=

למעלה