הכר את הפורום

Keitarou

New member
......

X= אני בכלל לא חשבתי על גאקט (U+K בהופעה) כשראיתי את זה!

Morphia

New member
../images/Emo45.gif + שאלות

כי ככה האם לדעתך היית מגיעה לג'יירוק ללא עזרים חיצוניים? (השמעה חוזרת ונשנית של Merveiles מהחדר של הבת, לדוגמא)? האם יש קשר בין העובדה שגאקט הוא זמר הג'יירוק הראשון ששמעת לזה שהוא הכי אהוב עלייך? נכון שתשלחי אותי ליפן כדי להביא לך את גאקט? *פאפי פייס*

oracle

New member
הו שלום~~~ ^_^

האם לדעתך היית מגיעה לג'יירוק ללא עזרים חיצוניים? (השמעה חוזרת ונשנית של Merveiles מהחדר של הבת, לדוגמא)? מממ.. קשה לי להאמין... לא רואה שום דרך בה הייתי נחשפת לעולם הזה בדרך אחרת, כי זה לא שהייתי פתאום מתחילה לראות אנימה ומגיעה למוזיקה משם, ואני לא מצליחה לחשוב על סיבה אחרת שבגללה הייתי מתחילה לחפש את המוזיקה הזו סתם.. P= מצד שני, החשיפה המאסיבית למוזיקה הזו מהחדר של "הבת" לא מספיקה, כי אם מרווילס לא היה מוצא חן בעיני, אפילו אם הייתי שומעת את זה כל היום, כל יום, זה לא היה משפיע עלי להתאהב ב-Jrock ^_^ האם יש קשר בין העובדה שגאקט הוא זמר הג'יירוק הראשון ששמעת לזה שהוא הכי אהוב עלייך? שאלה מצויינת... לא בטוח, כי באותו זמן שמעתי גם הרבה לארוקו מהחדר השני, ובכל זאת הייד לא הפך לפייבוריט שלי, אלא גאקט, אז כנראה יש בו יותר מסתם זכות ראשונים... :> נכון שתשלחי אותי ליפן כדי להביא לך את גאקט? *פאפי פייס* XDDDDDDDDDDDDD ברור... מה השאלה~~~ P=

למעלה