קריאה לסדר.

ailag

New member
נצל"ש קריאה לסדר

א. אם אתם כותבים לי במסר "תיקון" למה שכתבתי בפורום ולא מתקנים בפורום עצמו, זה אולי אומר שאתם חוששים שיגידו לכם שטעיתם. כי בנאדם רגיל פשוט היה מתקן אותי בפורום. לא במאמר של אלף מילה אלא בהודעה לעניין. ב. אם אתם אומרים לי במסר שטעיתי בפורום ובאמצע פותחים בנאום טבעונות חוצב להבות, טענות שאני מזיקה לחיות יותר מאוכלי בשר, אל תצפו שאגיב. ג. בכלל אם אתם מתלהמים אני לא עונה. ד. או נודדים לאופטופיק מהר. זה נותן אשליה שיותר קל לכם לדקלם את המניפסטו הטבעוני מאשר לענות לעניין וזה פוגע במסר שאתם רוצים להעביר. זה סתם שתדעו. לא כי קיבלתי מסר מייגע שכולל משפטים כמו "כשאת אוכלת ביצה אז לצורך כך הרגו אפרוח שלם, נשמה שלמה.." כמו כן, למי שבכל זאת חושב שזה מוצדק אני מזכירה שגם כאשר הדברים שרציתם להגיד הם לגמרי נכונים ואמיתיים, בצורה הזאת הם לא עוברים. אז אתם חושבים שאמרתם את הדבר הנכון כשהסברתם לבנאדם במסר על סבל החיות אבל מהצד שלו - הוא בד"כ ייאטם וירתע מהפורום ומצמחונות בכלל. מסרים כאלו מבריחים לנו גולשים מהפורום. אולי זרקתם מילים נכונות לאוויר אבל אף אחד לא יטרח להסתכל עליהן, אז לא הרווחתם כלום. אז די.

אן8

New member
אני לא מבינה,

לקרוא לאחרים שחושבים שונה ממך "קרציות" (או לחלופין לסמן לזה
) לא גורם לאנטיגוניזם? אני מתחילה לקבל את התחושה שבפורום הזה יש חוקים וכללים שחלים רק על חלק מהאנשים.

למעלה