שרשור הכרות ומשחק גיבוש ^___^

Jifannit

New member
את קטנה?

יאאאאא! יש לנו חמודה בת 11 וחצי בפורום! *חונקת את פאקו בחיבוק* קאוואיייייי!

PakoLina

New member
../images/Emo9.gif../images/Emo118.gif

^^ אבלאבל יובי צ'אן יותר קטנה ממנ! אהא~! בחודש..!

Jifannit

New member
יובי צ'אן! יובי צ'אן! איפה היא?!

*מבט היסטרי* אני צריכה קטינים/קטינות קאוואים למחוץ! DDDD:

PakoLina

New member
אוו..,../images/Emo118.gif

באקי, כבר אמרתי לך שאני אוהבתותך? מאודמאוד? ^^ ונכון שסאנגו נפלה מצוק?

שלום!

חדשה. ^____^ אהמ, בואו נראה. שונן איי, אריאל, 14, תל אביב, ראיתי רק שני פרקים מהאנימה אבל קראתי את המנגה עד פרק 193, ואישידה הוא הדמות האהובה עליי.

GalaxyAngel

New member
שוג'ו איי "^__^ ../images/Emo135.gif

נמפ, אל תגידי שציפית מ"אשפית השוג'ו איי" (ככה לפחות רשמת בציור שהקדשת לי XD) לבחור בשונן איי, נה? אני מעדיפה שוג'ו איי על שונן איי, אבל בעקרון יאוי יותר שולט משניהם XDD ו.. אממ.. שם שלי להיות גל צ'אן, או ביפנית גארו (כמו בישי קוקסינל רנדומלי מיאמי טו בושי XD) אני בת 12 וחצי, מת"א, בפרק 2 בבליץ' כולל (;; אם למישו יש הורדה ישירה של בליץ' נא לפנות אליי בפרטי, אונגאיישימסו). ואני הכי אוהבת את רוקיה (לא שראיית כל כך הרבה דמויות: רוקיה, איצ'י, ואוריהימה (<.<))

Fay Wood

New member
אהה.. אוקע ^_^ ../images/Emo168.gif

נמ.. שוג'ו איי זה טוב *-* שונן איי יותר טוב *0* אבל יאוי זה טובבבבב *______* אז, שמי הוא אפרתע, אני בת 14 וחודש אומשו, אני בפרק 49 (שיוצא מחררר *_* סוףסוף ><) הדמות שאני הכי אוהבת.. רוקיהההה *_______* נה, בעצם אני אוהבת את כולם ^___^; נראה לי.. גאד אני צריכה לישון X_X;

dark max

New member
היי אני קיל

[גם מפורום אינויאשה...]. בת 13 וחצי [בערך...] מהמרכז. אני כבר בפרק 48 [קדימה, 49, אני במתח!] והדמות האהובה עליי היא רוקיה [איך לא?] אבל אני גם אוהבת את החתולה וזה עם הכובע [אני לא טובה בשמות...]. אמממ... עוד משו? אה, כן! אני אוהבת שונן, יאויי ודירוגים גבוהים יותר כשזה כתוב בלבד. אני מציירת כרגע שונן סאדיסטי [שכחתי ת'שם של זה...] ואולי אני אפרסם [אין לי סורק אז זה סיפור...]. אה, אני אוהבת את השיפ רוקיה/איצ'יגו : ) .

למעלה