שרשור הכרות ומשחק גיבוש ^___^

Freaky Angel

New member
מיאו... ../images/Emo85.gif

*דוחפת
בכל מקום* שוג'ו איי שונן איי או רגיל XD אני בעד הכל~ אני בת כמעט 18, שמי הוא ריין (אולי זה היה צריך לבוא קודם XD), אני מהמרכז אי שם בחור נידח XD ואני בפרק 17 או 18 בבליץ'.. נראה לי 18... לא נורא זה כתוב לי איפשהו XD ואני הכי אוהבת את איצ'יגו קון ורוקיה ^^

Envious

New member
מעו P= נראה לי שאני מכירה את

כולם XD אהה ~! אני יודעת מי המנהל ~!יש לי אותך במסנג'ר X_X מוהאהאהא ~! אתה קנשין ~! @@ *_* טוב אז.. אני לאהוב גם שוג'ו איי וגם שונן אי ~! שונן איי עדיף O.O; ודרך ספרו על עצמכם.. דרך ? איזו דרך ? הדרך לתחת של אדו ?
מאוהב|
;; קוראים לי אנבי ~! אנד איי לאב צ'יבי סאן !~ :] אני בן 200 .. אבל זה אמור להיות ספוילר X_X XDD אני בת 14 -.- באוקטובר כן כן XP אני בפרק 1 XDDDDD כן כן, עלובי הנפש מתרבים -.- דמות שהכי אוהבים - רוקיה
בנתיים כן .. אני לא מכירה XDD

keep smiling

New member
כולם באוקטובר../images/Emo11.gif. ../images/Emo11.gif../images/Emo3.gif../images/Emo9.gif

כלהעולםכולו...נולד באוקטובר! D:< מי את?

Bakura

New member
../images/Emo58.gifלFull metal alchimist למעלה

+
אנבי צ'אן, רסני את עצמך בבקשה, ואל תהרסי לאנשים את הסדרה ~_~ תודה.

Envious

New member
שתקי XPPPPPPP

אל תכתבי לי הודעות מתנשאות אני אכנס בך בבית ספר ..>.>

ashkeloni

New member
גם אני פה ^_^

קוראים לי נתן
בן 17 מאשקלון
הולך לראות פרק 49 עוד מעט ^_^ ואני אוהב את... המממ אישידה חמוד

Greenleef

New member
<:

קודם כל :ם.... מה זה שונן אי ושוג'ו איי? =X כן! אני בורה! למרות שנראה לי שכבר הסבירו לי כמה פעמים =X ואני פשוט שוכחת... השם שלי קצת מסובך..גריןליפ יספיק <: מרמת גן בת 15 פרק 24 ו.. דמות אהובה.... רוקיה והדוב הנחמד <: עכשיו אני אמורה לשאול משהו?
הממ... קנשין3>, אד או סאסקה?

Fay Wood

New member
הוו באקייי ^_______^ ../images/Emo168.gif

אני אתן לבאקי את הכבוד להסביר לך מה זה שונן איי ושוג'ו איי ^___^ ברוכה הבאה ^^

Bakura

New member
../images/Emo96.gif ברוכה הבאה ^-^

שונן איי= שונן=נער איי=אהבה (ביפנית) Shonen ai שוג'ו איי שוג'ו=נערה איי=אהבה (ביפנית
) Shoujo ai (האם הפרצוף התחרבש לעמלה? @_@;;) בכל מקרה. שונן איי זה יחסים הומוסקסואלים בין שני בנים, שוג'ו אי בין שתי בנות, שנשארים על רמת החיבוקים נישקוקים, לא יותר. יאוי ויורי זה כבר החלקים היותר בוטים של השונן איי והשוג'ו איי. ואדוארד, בגלל הצמה ~_~ הייתי שמה לך תמונה, אבל המחשב שלי די לא מאפשר לי. סליחה.

Greenleef

New member
תודה [=

אז... גרוויטיישן זה שונן איי? לא נורא D= אז אני אשים תמונה שלו

Envious

New member
האי ~! גראוי זה שונן איי

והתמונה של אדו כל כך יפההההההה *O*

למעלה