שרשור הכרות ומשחק גיבוש ^___^

Jifannit

New member
אור צ'אן! תרסן אותן! הן מסוכנות!

PPPPPPPPP: אהה, ונעים להכיר :)

PakoLina

New member
XD../images/Emo118.gif

זאת אומרת שאני לא מתדרדרת מהר מדי? O= יאי

keep smiling

New member
ביקשו ממני לרסן אותך. X: ../images/Emo11.gif../images/Emo3.gif../images/Emo9.gif

ואת יודעת שאני לא הטיפוס שירסן לגבי יאוי...XX; המ, באקי...התחשבי בי. ;;

Bakura

New member
../images/Emo96.gif מי אמר? >_>

ואני מאוד מתחשבת. הנה. אני אפילו אשים לך יאוי כדי לעודד אותך
~! ... הי. ... אה. מי אתה? 0.0 אה. מה אתה עושה?! לא! תיקיית היאוי שלי!!!!!!!! לא, אל תיקח אותהההההההההה!!!!!!!!!!! אהההההההההה ;-; טוב. תמיד אפשר ללכת לזוהר. *הולכת לזוהר* ^^

keep smiling

New member
היי, התבלבלת. 0ס ../images/Emo11.gif../images/Emo3.gif../images/Emo9.gif

זה "תמיד אפשר ללכת אל קיפי." ;; בדד לי. ]: ואתמול אחרי מה שעשיתי לאפרתע היא לא תרצה להפגש איתי לעולמים. >: הו, הבושות. X:

Fay Wood

New member
למה לע? ../images/Emo12.gif ../images/Emo168.gif

להשתכר ממיצתפוחים בגן החבל זה כיףף XDDDDD אני דורש לעשות זאת שוב! -.-;

keep smiling

New member
יומשני הבא? XD ../images/Emo11.gif../images/Emo3.gif../images/Emo9.gif

צריך עודמישו, מצלמה, ואותנו. D:< אה, ונקנה את הטילונים הפעם, בגלל זה צריך עודמישו. XD ונביא כסף לכוסות. |: XD

PakoLina

New member
אמ.., אם מותר לי - ../images/Emo118.gif

אני אשמח להיות המישו הזה
ואני בטוחה שגם יובל, אבל אני לא רוצה שהיא תכעס עליי ותרביץ לי X=

keep smiling

New member
אבל יש רק 4 גביעים |: ../images/Emo11.gif../images/Emo3.gif../images/Emo9.gif

נקנה שתי חבילות, נשחק אמתאוחובה עם בקבוק מרובע של מיצתפוחים, ומי שאומר חובה, אוכל אחד, עד שנגמרים השלושה המיותרים? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD פאק. אני נחנקת. |: " אני קאשוח," "אני אפל," "ואני עישנתי נרגילה ליד קיפי ואפרתע!" XDDDDDDDDDDD

Fay Wood

New member
XDDDDDDDDDDDD ../images/Emo168.gif

OMFG, אני כל כך רואה אותנו יושבות ומשחקות אמת או חובה XDDDD

JeeChan

New member
*נזכר שאין חוקים ורץ להוסיף* הייי

באקי XD ברוכה הבאה

Jifannit

New member
אזהו, שאף אחד מהם! ^.^

אמממ, אבל בתחלס- נעמה, בת 12 וחצי (קטנה, קטנה! ^.^ כיתה ז'). מסן: [email protected] אממ, ואני בפרק 0, ואני לא מכירה אף דמות חוץ מרוקיה *אהמ*כן, גם לי חנץ צ'אן נדנדה*אהמ* ((((:) ואני אתחיל לראות בזכות ענברה שתצרוב לי פרקים ותביאי למפגשפורום. רגע, לזה ב-19 לעשירי, נכון?
ואני ממרכז הארץ ^.^

Jifannit

New member
אווו, טנקס ^.^

איזה מנהל קאוואי יש לנו! *אהמ*התחנפות*אהמ*לא יודעת למה אני מתחנפת*אהמ*

NuShiCieNta

New member
אני עונה ^O^

אני נוי אבל אפשר גם נושי או נולע, בת 14 ו-10 ימים =) אני בעקרון גרה בהוד השרון אבל גם בערך ליד שוהם ^____^ אני בפרק 6 בבליץ' (כנראה שעכשיו אני אלך לראות פרק 7) והדמות שאני הכי אוהבת זו רוקיה D: ואמממ שוונן איי שליטה P: שונן או שוג'ו? (בלי אי. סתם)

PakoLina

New member
ווקי ^^../images/Emo118.gif

אמ, בנתיים, לא מעדיפה אפאחד~ עזבו אותי, אני קטינה >> שם: נעם. אפשר גם פאקו או כל דבר אחר שעולה לכם לראש, חוץ מנמו. (>>) בת 11 וחצי (נו, אמרתי לכם שאני קטינה P=) משהם. אממ. גם מפורום אינויאשה~ פרק.. אמ, כמו שכתבתי בשרשור ברוכימהבאים, הכרטיסקול שלי דפוק ועדיין לא הורדתי תוכנת הורדה כלשהיא אחרי הפירמוט - אז עדיין תקועה ב 18 -.- דמות אהובה: רוקיה, דע.

למעלה