שרשור שאלות לטלי

נו אני פדנטית../images/Emo11.gif

והיא לא אמרה, לא נראה לי שהיא אי פעם בכלל אמרה/נשאלה מה היא מעשנת
אבל רואים על הקופסא.

r0tem1234

New member
תודה אגב זה מעניין אם יש לה אמונות

תפלות כאלה כי למשל לצביקה הדר כשהראו שעולה המחזמר ברנשים וחתיכות הוא נכנס ברגל ימין לבמה. . .

danit1234

New member
קצת שאלות ../images/Emo3.gif

1. מה הדבר שאת נהנת הצגה , סרט או סדרת טלוויזיה? 2. מה היווה לך את האתגר הכי קשה עד היום מבחינת משחק למראית עין , כל נדרי , טב"ע\מיכאלה או אחד הפרויקטים האחרים שהשתתפת בהם ? 3. את עובדת על סרט\ הצגה\סדרה חדשה ? אם כן ספרי.. 4. מה שאפיתך הגדולה ביותר כשחקנית? 5.האם את חושבת ש"למראית עין" הוא סרט טוב? בלי שום קשר לזה שהשתתפת בו? 6.מה את מאחלת לעצמך לעתיד ? 7. מכל הפרוקטים שעשית עד היום נהנית או שנתקלת במצב שזה היה רק בשביל הכסף? ממ זהו את שחקנית נהדרת ושיהיה רק בהצלחה ;]

danit1234

New member
ואיך זה הגיע לפה ? :|

זה היה אמור להשתרשר לשרשור של השאלות אממ סליחה \:

../images/Emo12.gif

אבל זה שרשור שאלות.. אנשים עזבו אותכם תאכלו שזיפים המצב שלנו ושלהם מדרדר מיום ליום

אהההה

ואני כבר חשבתי
טוב נו אבל בכל זאת שזיפים
וזהו אני מפסיקה... הגבול בין בדיחה ללהיות טרול הוא דק...

את ממש מצחיקה היום

ועדיין לא עונת השזיפים, אבל אני מוכנה לתרום למאמץ הלאומי דרך ריבות וקונפיטורות.

../images/Emo12.gif

מה? היתי בטוחה שהוא נעלם כי הוא אישפז את עצמו
האמת לא מתה על הפרי אבל אם זה באמת בעיה לאומית אני נרתמת למאבק
אני עפה לבית החדש שלי...

בלוג השזיפים ../images/Emo6.gif

אני מרחמת על מי שיצטרך לחפש בשרשור ההזוי הזה את השאלות לטלי אפילו עליו השתלטתי.. אני חולת שליטה

ההוא של השזיפים חי וקיים..../images/Emo3.gif

וכבר הפסקתי לשאול על שזיפים כי.. אה.. כי.. כי זה מתיש... והיה לי יומולדת ביום שבו ריכלתם עליי ככה..

שאלה שרציתי לשאול ולא היתה לי

הזדמנות... הסרט יומולדת!!! מה היתה הבעת הפנים שלך כשראית אותו? מה עבר לך בראש באותן 23 דקות? עם מי ראית אותו? כמה פעמים? ואיזה ברכה הכי אהבת?

עדי C

New member
שאלות. ../images/Emo58.gif

* [ספוילר לסרט] הסצנה שהכי חקוקה לי בראש מתוך "למראית עין" היא סצנת האונס. ממה שאת יודעת, האם השחקנים- אביגיל ומיכאל - עשו הכנה מסוימת לפני הצילומים ? דיברו ביניהם, דיברו עם מישהו אחר? בכל זאת שניהם צעירים [לפחות אביגיל] וכל הסיטואציה הזו לא הכי פשוטה. * שאלה "טכנית" - אתן ניגנתן בסרט באמת? * לפני כמה זמן, משה איבגי, יצא נגד הטלנובלות באופן די בוטה. מפריע לך ששחקן שאת מעריכה כ"כ יוצא ככה נגד הז'אנר שבאת ממנו?

שאאאאאאאלות!../images/Emo124.gif

תגידי....את באה לפה הרבה? מה דעתך על הילדה ששיחקה את יערה בלמראית עין? איפה יותר מביך אותך להתפשט (או במילותייך, פורנו רך
) בתאטרון או בקולנוע? יש איזה שחקן/ית שהחלום שלך לשחק איתו/ה? אם כן, מי? מה את חושבת על אוהד קנולר?
ורון שחר? ואם כבר, אז מה על אוהד אלישע?
מה השתיה (אלכוהול) האהובה עלייך? מה את חושבת על אירגון ת"לי? יש סרט/תוכנית/הצגה שאת מצטערת שעשית/לא עשית?

למעלה