שרשור שאלות לטלי

../images/Emo214.gifעוד שאלה../images/Emo11.gif

רוב השאלות פה עוסקות בקריירה שלך
[מן הסתם..] אז, מה את עושה בזמן הפנוי שלך? איך את מפנקת את עצמך?
רחלי.

mary17

New member
השאלות שלי....../images/Emo9.gif

אחרי שהגשמת את החלום שלך לעלות על במת התאטרון מה היעד הבא שאת רוצה לכבוש
אם יציעו לך בו זמנית להשתתף בסרט בארץ ובחו"ל מה תעדיפי
עשית משהו בקרירה שהתחרטת עליו

paperflowers

New member
השאלות שלי../images/Emo99.gif

-מה התכניות שלך לעתיד מבחינת קריירה? ואל תגידי שזה סודי
-מבחינת גיל, איזו תקופה היתה הכי קשה לך? כשהיית קטנה, מתבגרת, בצבא, בלימודים או עכשיו? -איזה שיר הכי מרגש אותך?

שאלות לטליייייי

אני לא אוכל לראות את האירוח אבל בכל זאת יש לי שאלות.. היי מהממת!...דבר ראשון, מדהימה את אדם מיוחד, אני מתה עליךך ממש רוצה לראות אותך (מסרי לי משהו בקטנה כי יש לי יום הולדת יום מחר 17) והשאלות! 1. מה היעד הבא שלך? 2.איזה דמות הכי היית רוצה לגלם ולמה? 3. איזה טיפ את יכולה לתת לשחקנית מתחילה 4.איזה טיפ את יכולה לתת ללמידת טקסטים בעלפה.? יש לי בעיה עם זה 5.היה לך פעם בלק אוויט? בייייייייייי אוהבת דורין

סטרומבה

New member
לטלי היקרה

האם את תמשיכי לשחק בטלנובלות כמו גדולה או שאת פורשת מהם?

השאלות שלי

1. איזה תפקיד מהתפקידים ששיחקת עד היום הכי אהבת? 2. האם נראה אותך בקרוב משחקת תפקיד של ביצ'ית? 3. האם היה משהו מיוחד שגרם לך לבחור דווקא במשחק? מה היה הגורם? 4. מה לדעתך הדבר הכי חשוב שצריך בשביל להצליח במקצוע כמו שלך? 5. אמרת פעם שרצית להתעסק עם משחק אבל מאחורי הקלעים, למה ויתרת על זה והאם את חושבת שאת תעסקי בזה מתישהוא?

בלושש 15

New member
מר/נעה או כל מי שיודע..

שואלים את כל השאלות שכתבו פה או שבוחרים רק כמה..? כי יש מלאאאא היא לא תצא משם

m e m o r y

New member
גם אני מקווה ככה ../images/Emo9.gif

כי זה מיקס שאלות שלך ושלי
סוציומטיות שכמונו...

KiShKooSh

New member
מספר שאלות../images/Emo9.gifמוטי

סוף סוף אפשר לשאול את הראשונה 1. את מכירה את לירון וייסמן? 2. מה את חושבת על הביניין שלי
? 3. ועל שירה ונטה
? 4. רוצה לחמניית קמח מצה
?(אני מציעה לכולם בזמן האחרון
) 5. 3 תכונות שהיית מעיפה מהעולם(אצל אנשים ואצלך) 6. החלום התאטרלי שלך...

שאלות שלי:]

אז קודם כל שמי מעין,אומנם יש לי יס אבל הכרתי אותך במיכאלה וגם פה באירוחים שלך בתפוז וראיתי שאת בחורה מקסימה
ויש לי כמה שאלות.. מה הדבר הכי מרגש שמעריץ עשה לך?:) את מכירה את להקת הבנות דיימנדז?אם כן,מה את חושבת עליהן?
מה הדבר שהכי מחזק אותך? אם הייתה לך אפשרות ללכת לאי בודד,מהם שלושת הדברים שהיית לוקחת איתך לשם?
יום טוב:)

../images/Emo41.gifלטלי../images/Emo41.gif

האם שחקת בהצגות בעבר? איך התחלת את קריירת המשחק שלך ואיפה למדת משחק, אם בכלל?

היי טלוש.....

קודם כל את שחקנית מדהימה....................... ואני שמחה שאת סוף כל סוף מתארחת בתפוז.... אז השאלות..... 1. איך זה הייה לשחק בטלנובלה בע"מ??? 2. מה התוכניות הקרובות שלך?? 3. האם נשמע עלייך עוד בקרוב בסרט או בסדרה אחרת??? אם אפשר תמסרי לי ד"ש: קוראים לי מאי- חולה על אלדרושלי... אוהבת המון..... מאי

שירוש1989

New member
*חשה דוברת* למדה ביורם לווינשטיין

סיימה לפני שנתים כמעט שיחקה בהצגה "כוונות טובות" בתחילת השנה ובכמה הצגות במסגרת בית הספר למשחק.. כנסי לאתר החביב שלה יש שם עוד פרטים

למעלה