It's bigger on the inside אפריל 2023 – סיכום חודש 📻🐣🗼🧆🏊‍♂️🎛️🌤️🎺🗣️

LeAnnDylan

Well-known member
כן אבל בטח היית חושבת אותו דבר על קנדל אם היית רואה אותו רק בתמונה ולא בסדרה עצמה
יורשים זה בסדר חזרתי לא לאהוב אותו והוא כבר לא חתיך מבחינתי |שפם|
אז זה אומר שבדרך כלל ממש חם אצלכם ?|תוהה|
אממ פחות או יותר כמו בארץ.
הענין אצלי זה שבגלל שאני גרה בקומה ראשונה ויש מסביבנו הרבה בניינים, החדר שלי לא מקבל הרבה שמש ישירה במהלך היום, אז רק אם יש ימים של מעל 100 מעלות, ממש חם אצלי בלילה. ככה שתמיד צריך שמיכה, אבל יש מעט מאוד ימים שממש קר בהם שצריך יותר משתי שמיכות.
נראה לי שזה לא הוא אני שאלתי אם זה אבא שלו אבל נראה לי שהוא סבא שלו אבל אין לי כוח לבדוק בגוגל
אה בעצם נכון, את צודקת. לא יודעת למה התערבב לי בראש. העיקר שהבנתי למי התכוונתי.
תאמת הוא אדם השני הכי אהוב עלי בסדרה
ומי הראשון?
חחחח בעונה הקודמת אני גם שנאתי אותו
למרות שיש קטע שהוא אומר להם זה כמו שהם עשו באבודים |לב|
אבל בעונה הזאת הוא בסדר ואני מאוד אוהבת את הקשר החברי שלו עם מה שמו
מה שמו? לוקאס? אני מחבבת את לוקאס אבל לא אכפת לי מאף אחד בסדרה הזאת יותר מידי.
אני דווקא אוהבת את רוב הדמויות
בעונה שעברה אפילו הייתה דמות ששיחקה שחקנית ששנאתי בסדרה אחרת שראיתי אבל פה אהבתי אותה
בגדול אני אוהבת את הדמויות מאשר את העלילה אבל אני לא שונאת את העלילה
אז אני בדיוק ההיפך. אני אוהבת את העלילה ולא אכפת לי מהדמויות. למרות שבפרקים האחרונים שראיתי גם העלילה כבר לא כזה מעניינת אותי.
אגב בדרך כלל הזיכרון שלי בכל מה שנוגע לסדרות הוא לא משהו אבל עם הסדרה הזאת זה סוג של שיא
עלק לא משהו. את זוכרת את הדברים הכי שוליים בכל סדרה שאי פעם ראית.
אבל אז הייתי צריכה לעשות גוגל כי לא זכרתי איך קוראים לדמויות
עכשיו אני שוב לא זוכרת איך קוראים לרובם
בסדר שמות זה לא חשוב. זה כמו שעד היום אני לא כל כך זוכרת איך קראו לבעל של שרה שאהי בשיימלס. זכרתי באותו רגע שצפיתי ואחרי זה זה פשוט נמחק.
גם אני
הוא פשוט מתאים מבחינתי כשיר לקליפ מעריצים אז אני אוהבת אותו(לא שראיתי אותו בקליפ |שפם|)
חח אז הגיע הזמן לעשות בעצמך אחד.
אגב נכון שאמרתי שאני שונאת את הקליפים האלה שמעריצים עושים כי המעברים בהם חדים מידי ועושים לי כאב ראש?
אבל ראיתי כמה בטוויטר שעשו של שיב וממש אהבתי אותם. אבל זה בעיקר כי לקחו מלא ציטוטים וקטעים שלה שאני אוהבת שהיא נראית באדאסית.
אני שנאתי אותו עוד לפני שהוא היה מאוס
חח גם כשהוא מאוס אני לא שונאת אותו. זה שיר טוב. מה את לא אוהבת בו?
ז"א אמרת שאת שונאת אותו עוד מלפני שהוא נמאס עליך, אז מה הוא עשה לך? חח
כן זה הקטע לא היה נעים לי לכתוב כל מיני שאת בטח לא מכירה
גם לא רציתי שמישהו שלא מכיר את השירים ישמע אותם ויגיד לי איך הם אלא לדעת מאנשים שמכירים את להקה מה הם חושבים עליהם
אה זה לא באמת מפריע לי שאת שמה קישורים. אם יש לי כוח וסבלנות לראות אני רואה, אם לא אז לא.
למרות שאני כן משתדלת לשמוע את השירים שאתם שמים, לפחות בית ראשון ופזמון אם לא את כל השיר. אלא אם כן אתם שמים אמנים שאני שונאת לא אוהבת ואז אני לא טורחת.

lemon lyman

Well-known member
אגב נכון שאמרתי שאני שונאת את הקליפים האלה שמעריצים עושים כי המעברים בהם חדים מידי ועושים לי כאב ראש?
אבל ראיתי כמה בטוויטר שעשו של שיב וממש אהבתי אותם. אבל זה בעיקר כי לקחו מלא ציטוטים
רק באינסטגרם הם גרועים
ומה את רק מתארת נא לשים בבקשה

LeAnnDylan

Well-known member
רק באינסטגרם הם גרועים
ומה את רק מתארת נא לשים בבקשה
חח אין לי אותם שמורים, אבל כל הזמן קופצים לי בפיד אז שניה אלך לגלול קצת בטוח אמצא כמה מאלה שאהבתי:-D

היי הנה אחד עם השיר של טיילור סוויפט שאני אוהבת (קליקבייט לעדימון)

אוי את זה אני אוהבת כי אפשר לראות את הסטייל שלה|מאוהב|

אה הנה את זה ראיתי אתמול וממש אהבתי|לב|

את זה אני אוהבת בגלל הסצינה בהתחלה עם ג'רי שזה אחד הקטעים שאני אוהבת של שיב:-D

למעלה