It's bigger on the inside אפריל 2023 – סיכום חודש 📻🐣🗼🧆🏊‍♂️🎛️🌤️🎺🗣️

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אבל זה שייך ל-BBC לא (או BBC אמריקה)? מה הסיכוי שתוכן מה-BBC יגיע לדיסני+? קורים בכלל דברים כאלה? :-(
אני לא סתם זורק את זה.
כבר הודיעו לפני כמה חודשים שהעונות הבאות של דוקטור הו יהיו זמינות בדיסני+ מחוץ לבריטניה.
מה שאני מקווה זה שהעיסקה הזאת תכלול את זה שגם העונות הקודמות יהיו זמינות בדיסני+. לא כתוב שום דבר על משהו כזה בפירסומים, אבל אני מקווה שיפתיעו עם זה.
אוקיי אבל זה לא מה שרציתי. אני רציתי שכל מה שרואים עכשיו בחדשות בישראל - יקרה בחלל רחוק מפה, ולא פה.
אה, אוקי.
נראה לי שיותר ריאלי שאת תעברי לגור במאדים ואז זה יהיה נכון לגביך.
כפי שעניתי לעדי|חזיר| CGI זה בעיני רמאות כי זה גם סוג של אנימציה, בלייב אקשן צריך להשתמש בחתולים חיים.
נכון.
בגלל זה ה"לייב אקשן מלך האריות" הוא לדעתי בדיחה דפוקה.
זה בעלי הראשון JTT הוא מוכר בעיקר מהסדרה שפץ ביתך
אבל הוא פרש מהעסק קצת אחרי זה
לראיה משהו שפירסם מי ששיחק את אחיו בסדרה בתקופה של הסגרים.

91985550_511880719487599_7908033583679104999_n.jpg
חחחחחחח
אני כמובן זיהיתי אותו.
הוא כמובן כן היה במעט דברים אחרי.
אני חושב שהוא הסיבה שאת ראית את ורוניקה מארס. למרות שהוא מופיע רק בפרק אחד.
בעצם גם זאקרי שיחק שם, ובכמה פרקים.

דבר הראשון שאני חייבת להגיד זה שאני מתעבת את השיר Truly, Madly, Deeply
אני דווקא די אוהב אותו. לא מת עליו, אבל לא מעביר אותו.
בקליפ ששמת לשיר I Miss You שמתי לב שנראה כאילו דארן שר את השיר לאישה. זה גרם לי לבדוק מתי דארן יצא מהארון. מסתבר, לפי ויקיפדיה, שבאופן פומבי רק ב2013. וכתוב שם שהוא גם היה מתוסכל מזה קצת כי הוא לא אהב שמקטלגים אותו. אבל כנראה החליט להיות יותר בחוץ עם זה כי לאלבום שלו שיצא שנה שעברה קוראים Homosexual. ובקליפ לשיר משם אח של כריס אוונס משחק את הבן זוג שלו. (השיר די נוראי לדעתי):

lemon lyman

Well-known member
חחחחחחח
אני כמובן זיהיתי אותו.
הוא כמובן כן היה במעט דברים אחרי.
אני חושב שהוא הסיבה שאת ראית את ורוניקה מארס. למרות שהוא מופיע רק בפרק אחד.
בעצם גם זאקרי שיחק שם, ובכמה פרקים.
אתה בטוח? אני זכרתי שהוא הופיע בשני פרקים וזאק הופיע בפרק אחד בין שני הפרקים של JTT
לא בגללו ראיתי ורוניקה מארס . אני ראיתי את הפרקים איתו או את פרק איתו אם היה רק אחד
ואחרי מלא זמן ראיתי את הסדרה עצמה
ספוילר לעונה 1 של ורוניקה
הנשיקה הראשונה של לאב |לב| הייתה בפרק שהוא התארח ולמרות שראיתי את הפרק אז כמה פעמים בעבר בגללו. זה ממש בא לי בהפתעה

אני דווקא די אוהב אותו. לא מת עליו, אבל לא מעביר אותו.
בקליפ ששמת לשיר I Miss You שמתי לב שנראה כאילו דארן שר את השיר לאישה. זה גרם לי לבדוק מתי דארן יצא מהארון. מסתבר, לפי ויקיפדיה, שבאופן פומבי רק ב2013. וכתוב שם שהוא גם היה מתוסכל מזה קצת כי הוא לא אהב שמקטלגים אותו. אבל כנראה החליט להיות יותר בחוץ עם זה כי לאלבום שלו שיצא שנה שעברה קוראים Homosexual. ובקליפ לשיר משם אח של כריס אוונס משחק את הבן זוג שלו. (השיר די נוראי לדעתי):
בתקופה הנוכחית שהקשבתי לשירים שלו במיוחד לשיר ששמתי לך אז חשבתי שמאז ששמעתי אותם בעבר הוא הספיק לצאת מארון :-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אתה בטוח? אני זכרתי שהוא הופיע בשני פרקים וזאק הופיע בפרק אחד בין שני הפרקים של JTT
לא בגללו ראיתי ורוניקה מארס . אני ראיתי את הפרקים איתו או את פרק איתו אם היה רק אחד
ואחרי מלא זמן ראיתי את הסדרה עצמה
ספוילר לעונה 1 של ורוניקה
הנשיקה הראשונה של לאב |לב| הייתה בפרק שהוא התארח ולמרות שראיתי את הפרק אז כמה פעמים בעבר בגללו. זה ממש בא לי בהפתעה
אני די בטוח שJTT הופיע רק בפרק אחד (הפרק שציינת באמת)
וזאק הופיע בכמה פרקים.
(ליתר ביטחון בודק אפילו בIMDB)
אוקי צדקתי, אבל הוא הופיע רק בשני פרקים. חשבתי שיותר.
וזה הזכיר לי שהוא גם הופיע בפרק אחד של באפי. שכחתי מזה לחלוטין.
ועכשיו אני גם רואה שאחרי חור של יותר מעשור בדף IMDB שלו הוא שיחק בסדרה שנה שעברה שנקראית The Guardians of Justice (Will Save You!)

JTT באמת היה רק בפרק אחד של ורוניקה מארס.

אה ושניהם שיחקו כל אחד בפרק בודד של סמולוויל

lemon lyman

Well-known member

טוני החתול

Well-known member
מנהל
רק אל תגיד לי שהוא היה ערפד
אז אני לא אגיד לך
אבל הוא לא היה

את זאק אני לא זוכרת
אבל מי יכול לשכוח את הקטע שjtt התפצל לשני jtt |מאוהב|
על זה נאמר טובים השניים מהאחד.

אה, עכשיו אני נזכר שJTT הופיע בשני פרקים של סמולוויל כי ראו את הדמות שלו שוב בעונה מאוחרת יותר

LeAnnDylan

Well-known member
[על הסדרה Swarm]. זה באמזון פריים.
אני לא יודעת למה אבל מרגיש לי כמו עבודה קשה מידי להיכנס לאפליקציה של אמזון (כשליטרלי יש לי טלוויזיה של אמזון והאפליקציה מובנית בה)
אבל אתן לזה צ'אנס.
הפוך. לא נחשב שיש להם פרצוף ערפד!
אממ נגיד. שיהיה.

בושה לא לדעת מי זה גסי פינקמן! אבל הוא דמות מהסדרה שובר שורות.
לא ראיתי והוא לא נראה חמוד.
זה בול מה שאני עושה כי אני לא יכולה לישון עם שמיכה שהיא לא פוך. ואני מאוד ממליצה על זה!
אני תמיד ישנה עם 3 שמיכות שכל אחת מהן ברמת עובי שונה כי הטרמוסטט הפנימי שלי דפוק ורגע חם לי ורגע קר לי (גם אם הטמפרטורה בחדר לא משתנה) לכן אני צריכה אפשרויות:-D
מה זה הטרלה למטרה טובה? להציק לעדי זאת לא מטרה טובה|שפם|
בטח שכן.
חחחחח אוי:-D חד גדיא כבר אף אחד לא שר זה בסוף.
אבל כל השירים שאחרי האוכל למי אכפת תשירו עד הסוף כמה שבא לכם הבטן שלי מלאה ושמחה בשלב הזה.
בגלל זה כולם נותנים לה לשיר מה שהיא רוצה:-D
אה חשבתי שאולי יש לכם גם אמריקאים יהודים שהתשתתפו. ואז אולי יש להם גרסאות מוזרות של השירים באנגלית.
חחח איזה אירוע מוזר זה בטח ללא-יהודים.
היו כמה אמריקאים יהודים אבל הם לא שרו את זה בגרסאות מוזרות. הם פשוט קוראים את השירים במקום לשיר אותם.
מה מה פתאום? |ספוילר|ה100 היה לנו עוד את כל עונה 5 על כדוה"א עד שהשמדנו אותו שוב.
ספוילר למאה לכל הסדרה נכון בתאכלס את צודקת אבל לא החשבתי את המטר רבוע הזה שנשאר|חבול| אבל אני מניחה שגם מדבר וגם בונקר נחשבים😅
היא פחות משתתפת בסרטים לאחרונה או שלא יצא לך להיתקל בסרט שלה? [דרו בארימור]
כן, היא לא טורחת לעשות הרבה סרטים לאחרונה. האחרון שלה שיצא היה ב-2020 ויצא ישר לסטרימינג.
היא מתעסקת ביותר מידי דברים מסביב מכדי שיהיה לה זמן לצלם סרטים.
זה עדיין לא אומר לי כלום, גם חיפוש בגוגל לא ממש סייע |חבול|
זה שוקולד למריחה שהיה קיים פעם והפסיקו לייצר אותו. זה השוקולד הכי טעים שאכלתי בחיים.
אז קודם כל, לפעמים זה עדיין מוזר לי שאפשר למצוא עובדים בן 19 בארה"ב, אולי כי בארץ אני רגילה שבגיל הזה אנשים נמצאים בדרך כלל בצבא/שירות לאומי, אבל זה סתם קושי שלי לעכל את העובדה הזו.
ואחרי שהסברת, אני מבינה אותך יותר טוב. זה מבאס שהיא אמרה שאת שונאת אותה, בטח היה רגע לא נעים. אני מקווה שבאיזשהו שלב היא קצת תתאפס על עצמה. עד אז מקווה שתחזיקי מעמד |נחמה|
ודבר אחרון, אמרתי שאני יכולה להזדהות איתה מקודם, אני עדיין חושבת שיכול להיות שהייתי מתנהגת ככה בהתחלה במקום עבודה חדש אבל אחרי שקראתי את החלק הזה של הסיפור, הבנתי שזה גם קשור לאופי, ותסלחו לי רגע שאני מרימה לעצמי, אני לא מאמינה שהייתי ממשיכה להתנהג ככה אחרי תקופת הסתגלות. (וזה לא שחסרות לי בעיות אחרות, כמו נניח חוסר ביטחון)
אז זהו שלה אין בעיה של בטחון עצמי. להיפך, יש לה המון ביטחון. היא פשוט ילדה משונה שאוהבת לדבר על רגשות וכאלה.
חחח, מעולה.
לפי מה שאני מבינה, את חוגגת עם אנשים בעבודה שלך את ליל הסדר, מה עשית כשהגעת לארה"ב?
לא כל כך הבנתי למה התכוונת - מה עשיתי בליל הסדר כשהגעתי לארה"ב? תמיד חגגתי עם האנשים בעבודה כי תמיד הייתי בחברת ישראלים.
חחח, כל כך הרבה שנים באמריקה שאת כבר לא זוכרת את המעלות של צלזיוס? :-D
להגנתי יאמר שזה לא השנים באמריקה, זה האלצהיימר. אני לא זוכרת הרבה דברים שאני אמורה לזכור. אבל מה לעשות כשלא משתמשים במשהו הרבה זמן לא זוכרים אותו.
אוי מעולה! :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
ומעבר לקטע ההזוי של ה"קניבליזם" אני חייבת להעלות גם את האירוניה של להציל עופות בדרכך הביתה ממסע לקניית עופות מתים.
(אבל לכולנו יש את הקטע הצבוע הזה).
יש לה קטע שלמרות שהיא אוכלת בשר היא לא מסוגלת לאכול "תינוקות" אז נגיד לא טלה כי זה בייבי. אז כשהיא ראתה את הברווזונים האלה היא לא חשבה על לאכול אותם:-D וכן כמובן שזה מגוחך. אבל הרבה אנשים עושים הבחנה בין חיות למאכל לבין חיות מחמד.
אויש, אני שונאת אנשים שעושים דבר כזה!! (ואז הם עוד מתפלאים ששונאים אותם).
איך הגבת? גם בהומור כדי להקליל את האי נעימות?
כן, דפקתי לה איזה תשובה סטייל שיב "אני לא שונאת אותך אבל אולי אני שונאת אותך"
הם מעצבנים בכל תקופה מעצם היותם טינאייג'רים.
נכון.
ברגע שאת מתעוררת תשתדלי לשחזר אותו בראש שלך עם כמה שיותר פרטים.
ניסיתי את זה איזה בוקר כי התעוררתי מאיזה חלום עם המון פרטים ושיחזרתי לעצמי אותו בראש ואמרתי לעצמי שאני אזכור. אבל אני חושבת שעשיתי את זה כשעוד הייתי חצי ישנה לכן כשקמתי מהמיטה והלכתי לשטוף פנים (פחות מ-10 צעדים מהמיטה) כבר שכחתי מה היה בחלום.
נשמע מגניב מאוד!
ומבחינתי תני לי פירות ועוגות, אני לא צריכה שום מזון אחר.
פירות ועוגות זה אחלה אבל לפעמים אני צריכה אוכל אוכל.
[יורשים] כן, כלומר היא ראתה את כל 3 העונות שהסתיימו, ויש לי חשד שהיא צופה בסתר גם בעונה 4 עכשיו... אבל עכשיו היא רשמית ב"צפיה חוזרת" של עונה 1 ביחד עם רעות. (אולי הן כבר בעונה 2).
למה התחלתי איזה חודש אחריהן וסיימתי לפניהן|חבול|
LOL אבל איזה סיבה יש לי לראות בסתר ?
פשוט בזמנו שעונה 3 שודרה לא היה לרעות זמן לראות ואז שהיה לה זמן אמרתי לה טוב אז אם כבר חיכינו כי היא רצתה לראות את עונות 1 ו2 שוב
אז נתחיל לראות סמוך לעלייה של עונה 4
אבל לא הספקנו ( השבוע ראינו את פרק 8 בעונה 1)
ואני גם החלטתי שלא מפריע לי לא לראות עכשיו את עונה 4
אז את יכולה בבקשה להחליט שבא לך לראות את עונה 4 עכשיו?
אני לא עשיתי לונה כדי שאת תישארי תקועה בעונה 3|שפם|

keren or5

Well-known member
אני לא יודעת למה אבל מרגיש לי כמו עבודה קשה מידי להיכנס לאפליקציה של אמזון (כשליטרלי יש לי טלוויזיה של אמזון והאפליקציה מובנית בה)
אבל אתן לזה צ'אנס.
אז למה שלא תיכנסי לטלווזיה עם האפליקציה של אמאזון? אני רוצה רק להבהיר שזו סדרה מאוד מוזרה ואין לי מושג אם תאהבי אותה, בגלל זה לא המלצתי עליה לאף אחד פה בפורום, אבל אם את רוצה לכי על זה.
לא ראיתי והוא לא נראה חמוד.
אני אחליק לך על זה כי יש מצב שאי אפשר להעריך עד כמה הוא מהמם בלי לראות את הסדרה. למרות שלדעתי רק במראה אפשר לראות שהוא לפחות חמוד מאוד, אבל אולי יש לך טעם מפוקפק.
אני תמיד ישנה עם 3 שמיכות שכל אחת מהן ברמת עובי שונה כי הטרמוסטט הפנימי שלי דפוק ורגע חם לי ורגע קר לי (גם אם הטמפרטורה בחדר לא משתנה) לכן אני צריכה אפשרויות:-D
8-* אז מה את עושה אם קר לך? זורקת אחת מהם?

LeAnnDylan

Well-known member
אוי הזכרת לי שלא סיימתי להגיב פה
אז למה שלא תיכנסי לטלווזיה עם האפליקציה של אמאזון? אני רוצה רק להבהיר שזו סדרה מאוד מוזרה ואין לי מושג אם תאהבי אותה, בגלל זה לא המלצתי עליה לאף אחד פה בפורום, אבל אם את רוצה לכי על זה.
כי אני לרוב משתמשת בשלט של אפל והוא כנראה מתנכל לאפליקציה של אמזון וכשאני כבר במיטה פתאום לקום לקחת את השלט של אמזון זה נראה רחוק מידי|חבול|
כן, שאלו יהיו הצרות שלי בחיים, אני יודעת. ובכל זאת אם לא זכרתי לקחת את השלט לפני שנשכבתי במיטה, אני כנראה לא אקום אליו.
אני אחליק לך על זה כי יש מצב שאי אפשר להעריך עד כמה הוא מהמם בלי לראות את הסדרה. למרות שלדעתי רק במראה אפשר לראות שהוא לפחות חמוד מאוד, אבל אולי יש לך טעם מפוקפק.
הוא נראה מסומם, אני לא מוצאת את המראה הזה חמוד (עם אקספשן חד פעמי לקנדל רוי)
8-* אז מה את עושה אם קר לך? זורקת אחת מהם?
אם קר לי למה שאזרוק אחת מהן?8-*
אף פעם לא ממש קר כאן, אבל לפעמים כשאני חולה אני קופאת מקור ואז אני מתכסה עם כל השלוש.
אני לא מצליחה להיזכר מי זה סיילס רגע הכוונה לאבא של גאווין?
כן, הוא.
את ג'וש אני אוהבת ואיזי היא סבבה כזאת אם היא תעזוב זה לא יפריע לי ואם היא נשארת זה לא מפריע לי
אם כבר אז איזי עדיפה על ג'וש. ג'וש הוא הדמות הכי מעצבנת בסדרה ביחד עם הטמבל הזה שמעשן כל הזמן. שכחתי איך קוראים לו.
אני גם אוהבת את הקשר משפחתי . נגיד אם היא הייתה אחת הדמויות שאין לה שם משפחה אז הייתי אוהבת אותה פחות
את מבינה מה שאני מנסה לומר?
כן אני מבינה. אבל אני חושבת שדווקא הקשר המשפחתי זה מה שעושה אותה נואשת ונודניקית. אבל אני שמחה שאת לפחות אוהבת חלק מהדמויות שם😅
זה בעלי הראשון JTT הוא מוכר בעיקר מהסדרה שפץ ביתך
אבל הוא פרש מהעסק קצת אחרי זה
לראיה משהו שפירסם מי ששיחק את אחיו בסדרה בתקופה של הסגרים.
צפה בקובץ המצורף 74367
:-D:-D
מקליפ מעריצים של אבודים כמובן כל השירים שלי הם מקליפים של אבודים
כמובן. הייתי צריכה לנחש.
כן היו לו כמה אלבומים בנפרד
אבל אני מכירה\אמורה להכיר רק שירים מהאלבום הראשון
אני אוהבת גם
זה נשמע ממש מוכר. זה יצא מתישהו כסינגל?
בכל מקרה זה חמוד.
גם זה חמוד. אבל אהבתי יותר את הקודם.
היה להם 3 אלבומים והיה לנו את כולם ואת האלבום הראשון של דארן ( אחי היה בקטע שלהם) אבל לא הקשבתי לשירים שלהם מאז התיכון (כיאלו לא כולל להיטים שלהם שיצא לי לשמוע ברדיו )
זה הרגיש לי שאת ממציאה והלכתי לבדוק והפלא ופלא. את ממציאה. יש להם רק 2|שפם|
1681784138275.png
דבר הראשון שאני חייבת להגיד זה שאני מתעבת את השיר Truly, Madly, Deeply
הוא קצת מאוס אבל הוא אחלה שיר.
ואת שאר השירים המוכרים שלהם אני גם אוהבת
חוץ מהם אני אוהבת גם את Break Me Shake Me
ואת השיר ששמתי לניק Affirmation
וגם את - The Animal Song ( אני פתאום קולטת שהוא כנראה מאיזה סרט )
the best thing
Chained to You
Hold Me
ועוד שירים בגלל זה רציתי לדעת אם מיקי גם אוהבת אותם למרות שחשבתי שהיא בטח מכירה רק את השיר Insatiable
טוב זה כבר יותר מידי שירים בשבילי לבדוק|חבול|

keren or5

Well-known member
הוא נראה מסומם, אני לא מוצאת את המראה הזה חמוד
האמת היא
שכן יש קטעים בסדרה שהוא מסומם, אבל ספציפית בסצנה הזאת הוא לא, הוא רק ממש אמוציונלי ובוכה ולכן הוא נראה כמו שהוא נראה. וזו אחת הסצנות האהובות עלי בסדרה כי הוא משחק מדהים שם. אם במקרה בא לך לראות את הסצנה:

LeAnnDyIan

Well-known member
האמת היא
שכן יש קטעים בסדרה שהוא מסומם, אבל ספציפית בסצנה הזאת הוא לא, הוא רק ממש אמוציונלי ובוכה ולכן הוא נראה כמו שהוא נראה. וזו אחת הסצנות האהובות עלי בסדרה כי הוא משחק מדהים שם. אם במקרה בא לך לראות את הסצנה:
ראיתי, אבל בלי הקשר זה לא ממש עשה לי כלום. אני מניחה שהוא מהדמויות שצריך לראות את הסדרה כדי להתאהב בהם. כי מבחינת מראה הוא ממש לא עושה לי את זה.

keren or5

Well-known member
ראיתי, אבל בלי הקשר זה לא ממש עשה לי כלום. אני מניחה שהוא מהדמויות שצריך לראות את הסדרה כדי להתאהב בהם. כי מבחינת מראה הוא ממש לא עושה לי את זה.
כן, הנחתי שרוב הסיכויים שזה לא ישכנע אותך, אבל הוא בכל זאת ג'סי אז הייתי חייבת לנסות.
איזה דמויות של גברים את מוצאת מושכות?

LeAnnDyIan

Well-known member
כן, הנחתי שרוב הסיכויים שזה לא ישכנע אותך, אבל הוא בכל זאת ג'סי אז הייתי חייבת לנסות.
איזה דמויות של גברים את מוצאת מושכות?
אני האמת בעיקר מוצאת אותם מושכים אם אני אוהבת את הדמות. אם מדברים נטו מבחינת מראה אז טום אליס בעיני הוא פסגת היופי.

Reutk

Active member
אז טום אליס בעיני הוא פסגת היופי.
הייתי צריכה לגגל כדי לראותי מי זה. אבל יאפ הוא נראה טוב!

ני האמת בעיקר מוצאת אותם מושכים אם אני אוהבת את הדמות
דווקא במקרה של אהרון פול זה בדיוק המקרה אצלי. אהבתי את הדמות ובגלל זה אני אוהבת את המראה שלו אבל בדרך כלל זה לא הטעם שלי.

אני תמיד ישנה עם 3 5 שמיכות שכל אחת מהן ברמת עובי שונה עבה מאוד כי התרמוסטט הפנימי שלי דפוק ורגע חם לי ורגע ותמיד קר לי
אחרי מספר תיקונים קטנים הציטוט הזה זאת בול אני.
הלו את, לכי תראי יורשים במקום לקשקש פה😤
רק שתדעי שאתמול רציתי לראות, וג'ולס רצתה לראות בארי במקום. והיום אין לה זמן.

למעלה