LAG ו DC ארחי הPATCH

Fanty S

New member
צודקת, אבל חלק מהאנשים יכולים להקפיא וזה

יצא להם קרוב לפטץ'. אני מסכימה עם כולכם שזה מרגיז ושמחה שיש לי עיסוקים אחרים, כי אני זוכרת איך הייתי סובלת כשהייתי משחקת וואו כל יום 9 שעות והיה יוצא פטץ' שהיה משבית לי את כל המשחק
. זה באמת מעצבן בטירוף, אבל זו לא הפעם הראשונה שזה קורה (וגם לא האחרונה), אז אפשר לנסות לקבל את העובדה שזה עלול לקחת קצת זמן ולהיות סבלניים :) אפשר גם לא, כמובן. לי בטח שלא מפריע אם אנשים בוחרים לקבל את זה בסבלנות או לכעוס. אני רק אומרת שעדיף להתכונן נפשית לשבוע+ של השבתה מאשר להתאכזב כל יום מחדש.

Kingeh

New member
מה שבאמת חשוב לזכור זה כמה דברים:

1. האינטרס של בליזארד הוא לא להוציא פאץ' מלא בבעיות רק בשביל להוציא את הפאץ'. הם לא מהחברות שממהרות לעשות דברים. אם יש בעיות זה בדרך כלל דברים שהם לא ציפו להם ולמרות ההכנות לא הכל רץ חלק. זה קורה בכל משחק מחשב. 2. עדיף מאוד שבליזארד יוציאו פאץ' כזה גדול עם כזו כמות של בעיות לפני שיוצא Cata כי אם הפאץ' הזה היה יוצא עם Cata זה היה הרבה יותר מעצבן כי כולם היו רוצים לעלות רמות ולנסות את התכנים החדשים ובמקום זה הם תקועים בLogin screens וכדומה. 3. עם כל התסכול והעצבים, באמת שהמקרה של הפאץ' הזה הוא לא משהו שקורה הרבה. נכון שבפאצ'ים גדולים תמיד יש בעיות אבל זה באמת יוצא דופן ממה שזכור לי. אני לא זוכר פאץ' כלכך קשה. וככה בתור סיידנוט, אני מסכים איתך לגבי הפיצוי המסויים שבליז יכולים לתת. ישנם פעמים שתחזוקה לוקחת יותר זמן, שרתים נופלים, פאצ'ים יוצאים וכדומה שבהם שחקנים כמונו נפגעים ולא יכולים לקבל 100% תמורה לכסף ששילמנו. אני לא חושב שחודש שלם זה במקום, אבל אם עבור כל שנה של משחק נקבל 12 יום (אחד עבור כל חודש) לדעתי זה מספיק. אני בספק אם יש 12 יום בשנה בהם אי אפשר לשחק טוטאלית.

harabecw

New member
הבדל קטן...

מה שיש לי ולרבים אחרים, כרגע - זה משחק שפשוט לא פועל, כבר למעלה משבוע. עם חוסר תקשורת מצד בליזארד במשך כל הזמן הזה, אתה בכלל לא יודע אם אי פעם תוכל לשחק שוב (זה מה שגרם לי לבטל את המנוי - בתוקף עד ה-28). אם יצליחו, מילא, אם לא, נתקדם לדברים אחרים

אה זה לא רק אני?

אני כועס עליהם מאוד כתבתי להם מייל, והם באלגנטיות אמרקקית מסבירים לי "OH SIR I REALLY SORRY " ואז FUCK OFF הם כאלו מעצבנים אתה כותב להם טיקט אחרי 5 ימים מקבל תשובה ואומרים לך שמצטערים לא יכולים להעביר אותך שרת בחינם ואם אתה רוצה תשלם.... זה פשוט חוצפה, אני כבר שבוע וחצי כמעט ולא משחק יש לי לאגים של 1000 MS!

JaneLame

New member
האמנם? יש ת'רד שלם על ישראל בפורום התמיכה

ויש שם שמות של מלאאאא ישראלים שמתלוננים על הבעיה - מכל הספקיות בארץ. לא רק מישראל אבל יש הרבה ישראלים. אחד מהם שלח ל-GM טיקט וקיבל תשובה שזה קשור ל-traffic shaping שהספקית עושה ושבליז לא יכולה לעזור כנגד זה. הזדעזעתי קצת - זה באמת קבוע? אני לא מצליחה להיכנס ל-BG בכלל. זה נתקע לי ב-loading screen עד שזה מתנתק, וכשאני מנסה להתחבר מחדש יש לי deserter debuff.

karmic koala

New member
פתאום עכשיו, פתאום היום?

הרבה יותר סביר שהבעיה היא בצד שהשתנה - קרי המשחק ולא הספקיות. גם הקטע של יחיד מול רבים מעיד על זה.

jeblesh

New member
אני ינסה להסביר את הנושא בצורה פשוטה

"packet shaping"זאת אופציה שמאפשרת לרווטר לשלוט על התעבורה ברמה שקצת מוגזמת מה שקורה הוא שאתה שולח פאקטים בגודל מסוים והספק שלך מעדיף שלא לשלוח פאקט קטנטן אז מוגדר ברווטר שלו להמתין ו"לאחד" מספר פאקטים ביחד לשנות את הגודל שלהם ולמעשה "לעייל" את התעבורה השימוש באפשרות הזאת לא חוקי באירופה וארצות הברית אילה עם הוא מוצהר בחוזה שלך עם ספק האינטרנט ולכן הוא לא פופפולרי שם (למראת שקיים) ... בארץ הוא חופשי לגמרי וגם במדינות אחרות שהמונח ספק אינטרנט בהם לא מוגדר כמו שצריך בחוק , ברוב הישומים הדבר אינו מהווה בעיה מלבד איטיות לאגים וספייקים , WOW קצת רגיש לנושא הזה פאקט שייפינג לא מוגדר לכול פורט מהסיבה הזאת(WOW לא התוכנה היחידה שרגישה לוונדליזם הזה בשם פאקט שייפינג) לרוב מוגדר לפורטים עם שימוש כבד בP2P (emule turent ETC) מהפאשצ' החדש WOW משתמש לא רק ב 3975 ן 1119 אילה גם בפורטים בטווח שבארץ מקובל להריץ פאקט שייפינג אליה 5000+ לכן לפעמים WOW רץ חלק (התמזל מזלך וחוברתה עלגבה פורטים שהספק שלך לא עושה פאקט שייפינג עלגבם) וברוב המקרים לא , ויש ניתוקים ולאגים קשה להעשים ספק ספציפי זה יותר החוק המפגר במדינה שלנו הבעיה תמיד היתה קיימת רק שעכשיו WOW משתמש בפורטים שמקובל להגדיר עלגבם פאקת שייפינג בארץ .... הבעיות האילה היו בעבר וספקיות באינטרנט הסירו את ההגדרות מהפורטים שWOW הישתמש בהם בעבר ויסירו עם מספיק טלונות יגיעו גם מהחיבורים החדשים שבליז הוסיפה .... לרוב ספקי האינטרנט יש הגדרה של מאקסימום פאקטים שהוא עמור לאחד כדי למנוע בעיות עם תוכנה קזאת או אחרת מה שאומר שעם שמחשב שלך יפציץ את הנטב זה יעבור יותר טוב במידה מסויימת לכן להוריד את הMTU שמגדיר את גודל שפקט המקסימלי שהמחשב שלך שולח וגורם לך לפציץ את הנטב של ספק האינטרנט שלך ולשחרר את המידע יותר מהר ליעד שלו....

א ו ח נ ה

New member
הם בבוקר הריצו כמה איתחולים, ולמרבה התדהמה

כל הבעיות שלי נעלמו! ככה שהבעיה מלכתחילה היתה בגלל הפאטץ' הדפוק שלהם, חבל שלקח להם 8 ימים לסדר את זה לאחר התעלמות מעשרות פוסטים בפורום שלהם.

א ו ח נ ה

New member
אחרי שאתמול הכל הלך חלק הבעיות חזרו היום

שוב מלא אנשים בסרבר שלי סובלים מניתוקים, לייטנסי בשמיים, תקיעות במסכי טעינה והבאג הידוע מ-HH. ממש נמאס כבר.

ailag

New member
לי זה לא קורה (טפו טפו)

אז שיתחילו לטפל בבעיה אצלם.

למעלה