** OFF - שרשור פוליטיקה ⚠️

מצב
הנושא נעול.

יונתנסקי

Well-known member
אויייי נו באמת אופהה
את לוקחת דוגמה מהגרמנים..
מי הם בכלל הנבלות הללו
שכחת מה העם שלנו עבר בגללם!!
אז אמרו, שיציצו קודם בציציות שלהם לפניי שיטיפו לנו לעם המובחר !!
ברור שהם מבינים בדיקטטורה
זו דרכם ממאות שנים..
הם יודעים לקחת אחריות ולהתחרט.
את יודעת כמה אירגוני כפרה גרמנים יש ?
לגרמנים יש חוק נגד ניאו-נאצים.
אצלנו אין חוק נגד גזענות של יהודים
וכמובן, שאצלנו "לא מצליחים לתפוס את אנשי תג מחיר"

אני יודעת שעוד מעט יקפוץ כאן מישהו ויכתוב לי על טרור יהודי...

אני שוקוו

Well-known member
שוקו,
את עשית לי עכשיו, פויה, פויה, פויה?
מאמי שלי, מעט קשה לי לשכוח,
אני צאצאית לנספים וניצולי שואה.

השוו בינו לבין אסד, לא היטלר,
משכפרע.
💋
פויה, פויה, פויה.
גמני צאצאית לניצולי שואה
והמקום הזה קדוש!!!
אסד... אויי ואבוייי שנייהם אותו דבר האמיני לי אסד והנאצי...
אז לא להתייחס לכתבה

ולגביי הפויה, פויה, נראה לך????
אני לגמריי חפה מפשע 💕💕

פאף פה

Well-known member
***אזהרה! ⛔️ פוסט הומוריסטי לפניכם***

הסתננתי רק כדי לכתוב שדודי אמסלם משול בעיניי למקק המזדחל בלילה מפינת השירותים ואז כשאתה מכין את הכפכף הוא רץ באמוק בחזרה לביוב.
זהו, פרקתי וברחתי.

נערך לאחרונה ב:

Lotarica

Well-known member
אתמול בלילה הייתי ערה עד שעה 02.00 כשאור לי ברלב סיימה את השידור..האמת...זה היה ערב ממש מרגש...האנשים האלה שצעדו.שהיו ערים מחמש בבוקר..יום מלא פעילות...צעדו כמו גדולים עד למקום הלינה שלהם....הבוקר עקבתי שוב אחרי אורל לי...הם עצרו בנוה מונוסון...ושם ממש התרגשות...אנשי המקום הכינו להם פריסה של כל טוב הארץ...אוכל,שתיה,ארטיקים...כשסיימו הצטרפו לצעדה עוד המוני אנשים שהגיעו.ושוב חנייה בעטרות...שם ישנו ונחו.
הערב הם חוזרים לצעוד בשעה 17.30 עד הלילה...ילונו ב בן שמן-מצפה מודיעין.
במוצ"ש...כולם כולם כולם מכל הארץ מגיעים לירושלים... אין מחאות בקפלן וכו'...רק בירושלים...ושם הם יישארו עד ההצבעה...מה יהיה אחרי זה אין לדעת.
הערב יש כמה וכמה מחאות בתל אביב.

Moiya_1

Well-known member
אתמול בלילה הייתי ערה עד שעה 02.00 כשאור לי ברלב סיימה את השידור..האמת...זה היה ערב ממש מרגש...האנשים האלה שצעדו.שהיו ערים מחמש בבוקר..יום מלא פעילות...צעדו כמו גדולים עד למקום הלינה שלהם....הבוקר עקבתי שוב אחרי אורל לי...הם עצרו בנוה מונוסון...ושם ממש התרגשות...אנשי המקום הכינו להם פריסה של כל טוב הארץ...אוכל,שתיה,ארטיקים...כשסיימו הצטרפו לצעדה עוד המוני אנשים שהגיעו.ושוב חנייה בעטרות...שם ישנו ונחו.
הערב הם חוזרים לצעוד בשעה 17.30 עד הלילה...ילונו ב בן שמן-מצפה מודיעין.
במוצ"ש...כולם כולם כולם מכל הארץ מגיעים לירושלים... אין מחאות בקפלן וכו'...רק בירושלים...ושם הם יישארו עד ההצבעה...מה יהיה אחרי זה אין לדעת.
הערב יש כמה וכמה מחאות בתל אביב.
כל כך כך מרגש אותי. האנשים הללו ירשמו מעל דפי ההסטוריה של התקופה הנוראית הזו שתזכר לעד. אני כל כך מיואשת, חוזרת מאוחר בלילות לאחר כל הפגנה והפגנה ומתקשה להרדם. כן האדרנלין לחלוטין עובד שעות נוספות ומלבד זאת מבעבעת בתוכי תחושת מועקה ותסכול. לא רוצה להרים ידיים כי אסור להרים ידיים, אבל קשה לי להיות אופטימית, קשה לי וזה כל כך מכעיס אותי. ולמרות זאת אמשיך בכל הכוח להיות חלק בלתי נפרד מהזעקה הגדולה שחייבת להשמע.
זהו, פרקתי.

נערך לאחרונה ב:

שיבא 78

Well-known member
אני חוששת שההפגנות שמשביתות את החיים, כמו חסימת כבישים, עיצומי הרופאים, השיבושים בנתבג וכד' יעשו את הפעולה ההפוכה ויגרמו לציבור שנפגע מההפגנות לרדת מהתמיכה בהן, כמו שקרה בהפגנת האתיופים.

צריך לשמור על אהדת הציבור - אחרת נפסיד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה